شاتر

مشاوره در سراسر آیا مردم باید بازگشت به دفاتر باقی مانده در تضاد با بوریس جانسون اصرار مردم به فکر بازگشت به محل کار در حالی که وزیر بهداشت مت هنکاک را تشویق کرده است بیشتر در خانه کار می کند.

اگر چه رسمی دولت باقی مانده مشاوره “کار از خانه اگر شما می توانید” نخست وزیر خواسته است تا کارکنان را در نظر بگیرید “با احتیاط” بازگشت به کار.

“آنچه من می خواهم برای دیدن است افرادی که مشغول به کار از خانه برای مدت زمان طولانی در حال حاضر صحبت کردن به کارفرمایان خود صحبت کردن به مکان های خود را از محل کار در مورد مراحل گرفته شده اند و به دنبال بازگشت به کار در یک راه امن” نخست وزیر گفت.

“من فکر می کنم مردم باید شروع به فکر کردن در مورد بازگشت به کار اما به شرطی که همه ما همچنان به دنبال اقدامات احتیاطی.”

با این حال در سخنرانی خود در یک رویداد میزبانی توسط رهبران کسب و کار باشگاه AllBright, Hancock, گفت, کار از خانه و کار انعطاف پذیر است که “هنجار جدید” و چیزی است که “همه خوب کارفرمایان” باید به جای.

“ما نیاز به متقاعد کردن مردم است که اجازه می دهد انعطاف پذیر کار باید ادامه یابد. این یک تغییر است که هرگز رفتن به دور” او گفت:.

او نشان داد که این حق می تواند مندرج در قانون است. در حال حاضر کارکنان حق دارند برای درخواست کار انعطاف پذیر, اما وجود دارد هیچ اتوماتیک مناسب برای کار از خانه.

اظهار نظر های ضد و نقیضی پیام نیک Thorpe یک شریک در قانون شرکت Fieldfisher گفت: “روشن است که بوریس امیدوار است که یک مقیاس بزرگ بازگشت به کار خواهد شد در نتیجه بهبود بهره وری و بهبود اقتصادی. اما بسیاری از کسب و کار به خوبی پاسخ داده اند به درصد زیادی از محل کار خود مشغول به کار از خانه و در حال حاضر به دنبال پاسخ-مدلسازی خود را نیروی کار و فضای کار. آنها به دنبال فراتر از “کار از خانه” به کار از هر نقطه’ رویکرد است.

“به دنبال هنکاک, نظرات, انگلستان ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است آماده برای یک حق قانونی برای کار از خانه. کار انعطاف پذیر در حال حاضر حقوق به کارکنان فرصت برای قرار دادن به جلو یک مورد کسب و کار برای کار از خانه و از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای رفتن به جلو برای کارفرمایان به رد این درخواست در آینده اگر کارکنان مشغول به کار به طور موثر از خانه در طول مستند.”

دولت با آن مواجه است تماس را به صورت پوشش اجباری در دفاتر به عنوان تبدیل شدن آنها اجباری در مغازه ها و سوپر مارکت ها در انگلستان از 24 جولای. قانون جدید آیا به درخواست کارکنان خرده فروشی.

علامت سالن بنیانگذار ایمنی و بهداشت شرکت نرم افزار محافظت گفت: هر کسی مشغول به کار در بخش عمومی و یا بخش خصوصی باید ملزم به پوشیدن صورت پوشش

“پس از 15 ژوئن پوشش صورت شده اند اجباری در حمل و نقل عمومی و در حال حاضر از 24 جولای آنها اجباری خواهد بود در مغازه ها. ما باید دو موضوع با این; چرا ما منتظر تا زمانی و چرا از آن است که اجباری نیست برای همه کارگران به آنها را می پوشند؟,” او گفت:.

“مت هنکاک است که به طور کامل انتظار می رود برای تایید در روز سه شنبه که دولت هدایت خواهد شد به روز رسانی به پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و سوپر مارکت ها اجباری است. راهنمایی برای تنظیمات دیگر را نگه داشته بود تحت بررسی چرا؟”

یک نظرسنجی از 800 دفتر کارگران توسط حفاظت یافت 98 درصد مایل به پوشیدن ماسک صورت در محل کار برای محافظت از خود و دیگران است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو