بیشتر کارکنان احساس مثبت نسبت به منفی در ماه آوریل با وجود مستند

شاتر

وجود دارد بیشتر از کارمندانی که احساس ذهنی و عاطفی مثبت در آوریل نسبت به احساس منفی وجود coronavirus محدودیت های اعمال شده بر آنها.

این است که با توجه به تعهد کارکنان نظرسنجی شرکت Inpulse که 55 درصد از 2,364 کارکنان نظرسنجی ماه گذشته گفت: آنها احساس امیدوار متعهد متمرکز و با انگیزه مبارک و ارزشمند است.

دلایل این مثبت شامل کارمندان که با توجه به فضا و زمان برای یادگیری مهارت های جدید داشتن توانایی برای تمرکز بر روی ارائه بهترین خود را به کارفرمای خود و با بهره گیری از کمک آنها به خود سازمان.

اما 45% – هنوز هم بخش بزرگی – اعتراف به احساس اضطراب, استرس, جدا, خسته, ن و غم انگیز است.

این احساسات به طور عمده رانده نگرانی در مورد امنیت شغلی داشتن بالاتر حجم کار نسبت به قبل مستند و نگرانی خود را در مورد رفاه عمومی است. نیاز به تعادل کار مهد کودک و خانه-تحصیل شد یک نگرانی برای بسیاری از.

وجود دارد 50 درصد افزایش در تعداد از مردم گزارش آنها احساس اضطراب یا استرس. سیزده درصد گفت: آنها با تجربه اضطراب در ماه آوریل در حالی که 10 درصد احساس تاکید کرد.

“همه گیر شده نه تنها جدا شده ما آن را تقسیم ما بین آن دسته از کارمندانی که در حال تنظیم برای ما شرایط جدید و کسانی که پیدا کردن آن دشوار است برای مدیریت بسیار قابل فهم نگرانی گفت:” مت استیونز, Inpulse مدیر عامل شرکت.

“وقتی که می آید به حمایت تندرستی برنامه های شرکت باید اطمینان حاصل شود آنها نمی پایمال کردن کارکنان با محتوا اما تمرکز بر روی اطلاعات مربوط به افراد با نیازهای خاص است که می تواند کمک به حمایت از خود انعطاف پذیری و کمک به آنها را مدیریت احساسات و افکار.

“چگونه رهبران در پاسخ به این مدرن روز بحران نیز تعیین رفاه از تیم خود را – آنها نیاز به تحت تاثیر قرار توانایی خود مردم را به نگه داشتن رفتن و با انگیزه ماندن تحت شرایط بسیار دشوار است.”

این بررسی همچنین نشان داد که:

  • چهل درصد از کارگران احساس عصبی و اضطراب یا بر روی لبه برای حداقل چند روز به هر روز در سراسر مه
  • پنجاه درصد داشته اند حداقل چند روز به روزمره قادر به توقف و یا کنترل نگرانی
  • شصت و هشت درصد احساس افسردگی و یا نا امید کننده برای حداقل چند روز به هر روز
  • بیست درصد احساس بسیار منفی در مورد امنیت مالی خود را
  • نوزده درصد احساس بسیار منفی در مورد اینکه آیا آنها تا به حال جسمی شیوه زندگی سالم (از جمله گرفتن هفت تا هشت ساعت خواب در هر شب ورزش منظم و حفظ یک رژیم غذایی سالم).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im