من پایبندی من مغالطه: ننگ و سلامت روان

جرم و جنایت و عدالت جنسیتی, خشونت, جهانی, عناوین, سلامت, حقوق بشر, TerraViva سازمان ملل متحد اعتبار: Unsplash

توسط AKHSHIJNEWS در 29 اردیبهشت 1399
جرم و جنایت و عدالت جنسیتی, خشونت, جهانی, عناوین, سلامت, حقوق بشر, TerraViva سازمان ملل متحد

اعتبار: Unsplash /ملانی Wasser

نیویورک, مارس 18 سال 2020 (IPS) - سازمان بهداشت جهانی (2019) آمده است که هر 40 ثانیه کسی می میرد خودکشی. سالانه این نشان دهنده بیش از 800.000 نفر بیش از تعداد افرادی که می میرند در درگیری و قتل قرار دادن با هم. هر خودکشی یک تراژدی است که اثرات طولانی مدت بر مردم را پشت سر گذاشت و بسیاری از موارد ناشی از طولانی شدن مسائل مربوط به سلامت روان و سوء استفاده که در حال گزارش نشده است.

این داستان ماریا گومز (56) یک شهروند آمریکایی متولد بنگلادش و دخترش میلا گومز (25), یک مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری که کار به منظور بالا بردن آگاهی در مورد بهداشت روانی در میان افراد جوان و نوجوان. هر دو در حال بازماندگان خشونت خانگی. میلا نیز جان سالم به در اقدام به خودکشی.

دکترا از یک خانواده ثروتمند, ماریا برجسته عضو از جامعه پس از مطرح آگاهی بهداشت روان در مناطق توسعه نیافته جنوب آسیا طی 14 سال است. او دلایل خود را برای ورود به بشردوستانه جهان از توانمندسازی زنان و جوانان است.

ماریا از اتمام آموزش و پرورش از تورنتو کانادا و پس از ازدواج رفت و برگشت به آسیا. او در پایگاه های خود در سه کشور مختلف با توجه به کار و در حال اجرا کسب و کار خانوادگی است که او و شوهر سابق او به ارث برده است. او تا به حال به سفر اغلب برای کار و زمانی که او حامله کردم مادر خود را در قانون به او اطمینان داد که او خواهد شد و تمام مسئولیت برای مراقبت از کودک و او می تواند بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان او احساس می کند مانند. ماریا رفت و برگشت به کار بعد از سه ماه از زایمان و پس از آن میلا شد و تحت مراقبت مادر خود را در قانون و خواهر در قانون است.

آنها استفاده می شود برای زندگی در یک خانواده مشترک از 15 عضو است. میلا بود که سومین فرزند خانواده و اولین دختر. ماریا باردار شد برای بار دوم هنگامی که میلا شد 3 سال, اما او تا به حال سقط جنین و از دست کودک است. پزشکان به او گفت که آن را دشوار خواهد بود برای به یاد هر یک از فرزندان بیشتر است. ماریا متوجه خصومت نسبت به او و سوء استفاده کلامی از شوهر و خانواده اش پس از سقط جنین. این رشد روز به روز بدتر می. او به عنوان سفر و صرف بیشتر وقت خود را در دفتر او سعی به مقابله با پیدا کردن آرامش در کار او.

برای میلا همه چیز از بد به بدتر است. سلامت او شروع به بدتر زمانی که او 6 ساله. سوء تغذیه و اضطراب و دائما در حال بیمار شد و عوامل مشترک. ماریا توضیح می دهد که به IPS : "من رفتن را از طریق حرکات و تحت این تصور که او یک مشکل است کودک از لحاظ جسمی ضعیف است. هر کس در اطراف من به من گفت که با سن کم همه چیز بهتر خواهد شد. او است که من برای اولین بار به دنیا آمد و خانواده من گفت که به عنوان یک مادر من بی کفایت و من باید سرمایه گذاری زمان من تنها در زندگی حرفه ای من. به عنوان من همیشه گره خورده است تا با کار من موفق به دیدن چه چیزهایی در خانه بودند و چگونه ضربه پیوند می خورند و یا محدود میلا در خانه بود."

ماریا رفت و به توضیح است که پس از او دوران کودکی میلا خجالتی بود و به طور کلی نگه داشته برای خودش. او تنها شکل بیان شد از طریق نقشه است. او استفاده می شود به صرف ساعت در اتاق تند و نقاشی و مورد استفاده برای ایجاد رنگی نقاشی از مردم و وقوع و یا حوادث. میلا بود 13 سال که پریشانی او شده قابل مشاهده است. در طول کلاس هفتم او معلم کلاس رسیده به ماریا ابراز نگرانی در مورد خوب بودن. او نشان داد ماریا برخی از تصاویر که میلا به خود جلب کرد که به تصویر کشیده و صحنه های که در آن یک کودک شکنجه شده. پس از آن قسمت ماریا شروع به توجه بیشتر به میلا و در زمان او به چند پزشکان و درمانگران برای پیدا کردن علت ریشه ای از استرس است.

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: سازمان ملل متحد

خانواده را ندارد او را ابتکار خوبی است. ماریا و میلا هر دو تا به حال به صورت سوء استفاده در خانه و تهدید شد. آنها ممنوع از رفتن به پزشک و یا برای درمان متهم است که خراب کردن خانواده شهرت و میلا تا به حال هیچ مسائل روانی. شده اند وجود دارد که در آن دوره میلا رد شد مواد غذایی اگر او رفتار بد و قفل شده بود در اتاق خود را برای روز. ماریا بعد متوجه شدم که میلا بود آزار کلامی و فیزیکی به طور منظم توسط برخی از اعضای خانواده و همه آنها می خواستند به آن را مخفی نگه دارید. یک سال بعد میلا تلاش برای خودکشی با کاهش مچ دست او بود و بستری در بیمارستان است. که حادثه ساخته ماریا ارزیابی وضعیت او و اجبار او را به یک گام قوی برای حصول اطمینان از امنیت را برای خودش و دخترش. او در سمت چپ خانه و خانواده و سفر به کانادا و پرونده برای طلاق.

از آن شده است از 16 سال پس از طلاق و ماریا و میلا شده اند و زندگی خوش و خرم و دور از همه منفی. میلا سلامت واز بهتر است با درمان و دارو و از آخرین قسمت از دارایی او مچ او را از هر گونه عود از اقدام به خودکشی.

داشتن مواجه مصیبت از برخورد با یک unsympathetic سوء استفاده های خانواده یک کودک که نیاز به حمایت و مراقبت و برخورد با فشار اجتماعی ماریا از آن ساخته شده او را شعار زندگی به گسترش این کلمه در و ماموریت برای کمک به دیگران که از طریق موقعیت های مشابه. ماریا تاسیس یک سازمان کار از ریشه چمن سطح به منظور بالا بردن آگاهی از خشونت خانگی سلامت روانی مسائل و ارائه جوانی با یک فضای امن. تا کنون سازمان کمک کرده است بسیاری از اقدام به خودکشی قربانیان به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. آنها باید به کمک آموزش برای آمادگی شغلی برای جوانان که خانه های خود را ترک به دلیل سوء استفاده و ظلم و ستم. (با توجه به ماهیت شخصی از اطلاعات نام و محل این سازمان در حال ناشناس نگه داشته به عنوان در هر درخواست مصاحبه شونده).

تقریبا یک میلیون نفر خودکشی میزنند هر سال این سومین علت مرگ و میر در میان افراد جوان در سن 15 تا 24. برای میلا تمدید سوء استفاده و پس از آن اضطراب و افسردگی او را سوار به خودکشی در موارد متعدد. متاسفانه رسیدن به, برای کمک به, درمان و یا پزشکی مناسب پشتیبانی است که هنوز هم تابو در بسیاری از کشورها و جوامع است.

در حالی که ارتباط بین بهداشت روانی و خودکشی است که به خوبی تثبیت در کشورهای توسعه یافته به عنوان ایده پس از سانحه تجربیات زندگی این آگاهی است که هنوز وجود ندارد در کشورهای در حال توسعه. سازمان ملل متحد و شرکای آن را اغلب کشیده شده و توجه به جنبه های مختلف سلامت روان در روز جهانی سلامت روان (جشن سالانه در اکتبر 10) اما از آن باقی مانده فوق العاده ناشناخته موضوع در بخش هایی از جهان که در آن جنس, جنسی, جهت, و به سادگی به عنوان یک فرزند هستند بخشی از یک مجموعه و سفت و سخت اجتماعی و فرهنگی سیستم است که اغلب متعصبانه.

اقدامات صورت گرفته می تواند توسط افراد و جامعه برای جلوگیری از خودکشی و اقدام به خودکشی. اما بدون گسترده آموزش و پرورش, منابع برای رها کردن مردم از اجتماعی برآمد و اراده یک جامعه به کمک ترکیبات آن مانند داستان ماریا و میلا را ادامه خواهد داد به ظهور.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب