متخصص بهداشت شغلی پزشک و ملکه پرستار سو Chantry می نویسد: در مورد تجربه خود از بازگشت به بیمه خدمات درمانی در طول Covid-19.

من کار به عنوان یک بهداشت شغلی مدیر ویلیامز جایزه بزرگ مهندسی است. من در رشته بهداشت عمومی پرستاری هستم و ثبت نام در قسمت 3 از NMC ثبت نام به عنوان یک SCPHN بهداشت شغلی. من هم خود من بهداشت حرفه ای کسب و کار حمایت از سلامت و تندرستی محلی کوچک و متوسط کسب و کار.

کار اخیر من در سلامت شغلی شده است با تمرکز بسیار زیادی بر روی سلامت عمومی و خطر عفونت با مدیریت Covid-19 بحران با این حال پس از مستند و اجتماعی فاصله دستورالعمل در 23 مارس بسیاری از بالينی مواجهه شغلی با سلامت کار را متوقف کرده است. من 15 سال فعالیت حرفه ای در بهداشت حرفه ای همواره در بخش خصوصی و بیمه خدمات درمانی, خاطرات, علاقه مند هستند اما در دور گذشته است.

درباره نویسنده

Su Chantry کارشناسی لیسانس SCPHN (OH) غوطه او RGN یک ملکه پرستار و متخصص شاغل در بهداشت حرفه ای

وجود دارد یک فراخوان کمپین برای کارکنان بالینی برای کمک به بیمه خدمات درمانی و پرستاران بازنشسته شد به نام بازگشت به پرستاری. به عنوان یک فعال, ثبت, من احساس من تا به حال برای کمک به من بیمه خدمات درمانی همکاران و کاربردی از طریق پاسخ سریع به یاد بیاورید خدمات به کار می کنند. من فکر می کنم بسیاری از ما در بخش خصوصی احساس همان. چهار هفته پیش من بود سریع دنبال بازگشت به بیمه خدمات درمانی شده اند و مستقر بر روی این بخش در بیمارستان جان رادکلیف در آکسفورد برای کمک به همکاران من.

من لیست دسترس بودن و هفتگی وجود دارد تا 60 شیفت در هر روز ذکر شده است. یک ساعت قبل از من شیفت من اختصاص داده شده به بخش. این محدوده به طور کلی پزشکی و ارتوپدی های قلبی مراقبت بحرانی و حاد تنفسی شدند. تمام بخش ها باید Covid مثبت بيماران است. بیمارستان است که به طرز مرموزی ساکت و آرام, هیچ, بازدید کننده, بدون سرپايی فشار روزمره و شلوغی از یک راهرو بیمارستان ساکت است.

این یک روشنگر بازگشت به بخش. هر بخش من می رسند احساس می کنم مثل دختر جدید. من می رسند با افتخار پوشیدن من ID متصل به ملکه پرستار راحتي اما این اتحاد به دور انداخته شود به عنوان به زودی به عنوان من تغییر به مالش. هیچ یک از دکوراسیون ما پرستاران به پوشیدن مجاز – هیچ مدالها بدون تسمه یا طناب بدون نام مدالها: کنترل عفونت اقدامات به شدت اعمال می شود. من شاهد هر گونه کمبود PPE جایی که من کار کرده اند.

من نشسته ام و برگزار می ترسم میانسال بیمار دست به او گریستم در واقعیت چقدر بیمار او بوده است و چقدر خدا را شکر او به پرستاران و پزشکان بودند که مراقبت از او” –
Su Chantry, QN متخصص شاغل در بهداشت حرفه ای

ما همه محجبه در ماسک های جراحی و غیر کلامی چشم و ارتباطات در دو متر فاصله بوده است افزایش در Covid-19 بحران: من خودم حرکت و تکان برای انتقال من مثبت تمایل به کمک به. در آن طول می کشد تا 15 دقیقه به همین سطح 2 PPE و که در خود طاقت فرسا است. زمان پانسمان وارد شده است توسط ارشد پرستار که اختصاص زمان استراحت در روز پرستار هیئت مدیره برای اطمینان از شما نمی overtire. حتی پوشیدن خاموش است طاقت فرسا و وقت گیر است. امداد رسانی به رایگان از کیت, نشاط بخشی, اما ترس از دانستن اینکه شما باید برای قرار دادن آن همه در به زودی دوباره متلاطم است دور در حالی که شما سعی می کنید خود را برای رفع عطش سیری ناپذیر در شکستن.

تکنولوژی حرکت کرده و تا کنون از من سنتی روز از بخش کار در 1990s – که شده است یک چالش است. اما فرآیند پرستاری تغییر نکرده است. در برخی از بخش های من اختصاص داده شده است خود من در مورد بار دیگر بخشها را واگردانی به وظیفه پرستاری فقط به اطمینان حاصل شود که همه کار در شیفت انجام می شود.

من شنبه برای بیش از یک ساعت با یکی بسیار آشفته بیمار بود که چنگ می زنند و در CPAP مبارزه با نفس و مبارزه با هر اونس از قدرت او در برابر هر millilitre آرام بخش meds دکتر بود به او. من نشسته ام و برگزار می ترسم میانسال بیمار دست به او گریستم در واقعیت چقدر بیمار او بوده است و چقدر خدا را شکر او به پرستاران و پزشکان بودند که مراقبت از او را. من شده اند از تعقیب من دم در امان مشاهدات و دارو لیست و من باید به عنوان هشدار به عنوان یک شاهین در حال تماشای اشباع و respirations همانطور که ما در نبرد با ویروس و به جداسازی یک دوره نقاهت بیمار به تدریج خاموش اکسیژن است. من حفر عمیق به من پرستاری مراقبت ويژه حافظه به یاد داشته باشید تقسیم عددی بر مضرب از کلمات اختصاری استفاده شده در بیمه خدمات درمانی.

من ممکن است بخشی از تیم دائم اما به اشتراک گذاشته اند بالا و پایین با کارکنان به اشتراک گذاشته اند یک شیفت با. من ترک یک هدیه از بد بو هدبند ساخته شده توسط کودکان به سهولت درد گوش از تسمه از PPE – آن را کوچک ما راه گفت: با تشکر.

من در کار من جعبه مواد غذایی و رفتن به خانه به بیشتر صفحه اصلی زدايي رژیم برای اطمینان بخشیدن به خانواده آنها من کلید کارگران و تمام ماندن با خیال راحت در خانه.

آن را سخت به خاموش کردن; به عنوان یک بهداشت شغلی پرستار متخصص من به خوبی آگاه از تاثیر این بحران را بر سلامت روانی بسیاری از – اجازه دهید به تنهایی پرستار همکاران من در حال کار با. من می دانم که زمانی که من بازگشت به بهداشت کار این خواهد بود که یک عنصر کلیدی از نقش بهداشت حرفه ای را باید در جامعه است.

در ضمن من ملکه پرستار راحتي تمام مجموعه برای شیفت بعدی.

ما به لطف ملکه پرستاری موسسه برای دادن مجوز به انتشار مجدد این مقاله که در اصل در وب سایت خود منتشر و در اینجا می توان یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو