مرکز شهر جدید کتابخانه شعبه به ترویج صلح و آشتی پایداری

محتوای مقاله در ادامه

با توجه به اطلاع از این روند مطلع خواهد شد توسط بومی و غیر بومی ارزش ها و تاریخ.

“به NCL خواهد بود برجسته شناسایی مقصد با یک روش ساده و بی انتها معماری شخصیت که در شکل زیر تابع. طراحی NCL را تصدیق و پاسخ به تاریخ و محیط زیست طبیعی از ساسکاتون و دشت چشم انداز” آن را می گوید.

“فرم فیزیکی از ساختمان خود را به عنوان به خوبی به عنوان فضاهای داخلی و و هنر بصری را تجسم محلی اولین ملت و متیس هویت (سنت و فرهنگ) و بیان خواسته های کل ساسکاتون جامعه است.”

Arcand گفت که او معتقد است از آن خواهد شد تنها ساختمان دوم در ساسکاتون طراحی و ساخته شده است با بومی ایده های در ذهن, زیر Gordon Oakes قرمز خرس مرکز دانشجویی در دانشگاه ساسکاچوان دانشگاه.

کولی گفت: شرایط مشخص شده در اطلاعیه ها یک نقطه شروع خواهد شد و مطلع مشاوره در طول سال های آینده.

این SPL نیز هدف برای NCL برای رسیدن به یک رهبری در انرژی و طراحی محیط زیست (LEED) استاندارد طلا دوم-بالاترین استاندارد موجود در ساخت و ساز سبز برنامه های صدور گواهینامه.

کولی گفت: کتابخانه معتقد است هنوز هم در مسیر دیدار با 2026 تاریخ افتتاح مجموعه قبل از همه گیر.

شورای شهر به تصویب پیشنهاد پروژه کتابخانه در ماه نوامبر پس از کاهش SPL درخواست قرض $87.5 میلیون دلار 67.5 میلیون. اطلاع گیره اولیه بودجه ساخت و ساز در بین $65 $75 میلیون نفر است.

این پروژه را تامین مالی از طریق وام تایید شده توسط شورای فروش سایت موجود کمک های مالی و ذخایر بودجه از طریق افزایش به کتابخانه ملک مالیات بین سال های 2009 و 2026.

کتابخانه ملک مالیات است که بودجه را در $26.2 میلیون سال جاری است.

“این واقعا مهم است که آن را اتفاق می افتد” Arcand گفت.

amacpherson@postmedia.com
twitter.com/macphersona

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو