جدید و شفا و درمان اعتیاد در راه در پرنس آلبرت

محتوای مقاله

وقتی کسی لگد اعتیاد تنها به عود, اولین بار سازمان ملل استاد دانشگاه کری LaVallie می بیند یک شکاف در درمان به خصوص در شهرستانها.

برای پر کردن این فاصله او آغاز یک پروژه در پرنس آلبرت با هدف شامل سنتی شیوه درمانی که به طور معمول تنها در دسترس در مناطق روستایی و تنظیمات در سازمان ملل. ایده این موضوع را به جامعه ورودی است که به ارائه خدمات 24 ساعته دسترسی که در آن مردم می توانند پشتیبانی از جامعه سنتی و درمان است.

“ما نیاز به تمام روش های مختلف از دانستن برای ایجاد پاسخ های جدید. چرا که در حال حاضر پاسخ ما کار نمی کند و یا کار نمی کند 100 درصد” او گفت:.

اولین مرحله از فرایند بررسی ساکنان محلی و سازمان های خود را برای افکار درخواست آنچه که آنها می خواهند برای دیدن و که در آن شکاف در درمان هستند. آینده آوریل LaVallie امید به پایان برساند که در مرحله قبل از اضافه کردن شرکای جدید, پیدا کردن کمک های مالی و انجام تحقیقات بیشتر این پروژه را به حرکت بیشتر بعد از آن سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>