پیش نویس NFL روز 3 recap: اواز یا موسیقی دو نفری از سابق کال مدافعان انتخاب

حتی اگر سال 2020 پیش نویس NFL شد با طبیعت یکی از منحصر به فرد ترین نسخه در NFL تاریخچه آن شبیه به بقیه که مقدا

توسط AKHSHIJNEWS در 7 اردیبهشت 1399

حتی اگر سال 2020 پیش نویس NFL شد با طبیعت یکی از منحصر به فرد ترین نسخه در NFL تاریخچه آن شبیه به بقیه که مقدار زیادی از اواخر دور سنگهای مطمئنا بوجود می آیند از آن است. سه روز است که NFL مقابل دفاتر علامت خود را و آن است که همه در مورد شناسایی استعداد نادیده گرفته. برخی از بازیکنان به طول انجامید بیش از انتظار در حالی که دیگران بودند به شدت شگفت زده اولیه پیش نویس تماس.

Jaylinn هاوکینز انتخاب شده توسط Atlanta Falcons با 134 کلی انتخاب

چه جای تعجب است. گفت: ما این خواهد بود مناسبو شاهین ساخته شده مطمئن شوید که آنها خود را کردم ، اکثر تحلیلگران و همچنین هاوکینز خود می رود او را به انتخاب در حالت دوم نیمی از روز سه اما آتلانتا به وضوح او را به حال نمره بالاتر از بسیاری از.

با خروج از دزموند Trufant آتلانتا بسیار جوان ثانویه و هاوکینز باید در خط به صورت قابل توجهی در زمان بازی به عنوان یک تازه کار. کیانو نیل قوی ایمنی جلوتر از او در عمق نمودار مقدار زیادی از استعداد اما ممکن است محدود جرقه بزند و پس از دو فصل متوالی پایان صدمات. هاوکینز بدون شک یک شیب منحنی یادگیری جلوتر از او اما آتلانتا سر مربی دن کوین دارای سابقه ابتلا به نخبگان safeties و سابق کال ستاره متناسب با قالب جسمانی جعبه ایمنی است که کوین را دوست دارد.

اوان ویور انتخاب شده توسط Arizona Cardinals با 202nd کلی انتخاب

آن را همیشه روشن شده است که پرش در ورزشکاری از کالج به NFL را محدود ویور توانایی اما کاردینالز مایل به گرفتن خطر در یک پسر که در هر چیزی اما مخاطره آمیز در کالج. ویور یک قفل برای دو رقمی پردازد و هر شنبه در کالج و او را در خط به ادامه ركنج آنها را در رسیدن به سطح بعدی. او خواهد شد به احتمال زیاد به عنوان یک پشتیبان و تیم های ویژه قطعه را ویور برای تبدیل شدن به یک جزء اصلی در اوایل پایین linebacker هر چه زودتر به جای بعد.

توقف اسلاید غرب

اوان نبود تنها ویور به سقوط پیش نویس تخته. با وجود قرار دادن تا 34 کیسه خود را در کالج حرفه ای و داده های متعدد در اوایل دور نمرات میامی دلفین ها قادر به سرقت سابق Boise State لبه حمله کننده Curtis ویور با انتخاب 164.

همراه با اوان ویور, Pac-12 دیدم چند از آن دیگر غالب بازیکنان پاییز بسیار بیشتر از استعداد خود و تولید را پیشنهاد کرده اند. به عنوان یکی از بهترین دانشگاهی تصویب rushers گذشته فصول سابق یوتا پایان دفاعی Bradlee Anae خواهد شد جامد بعد دو انتخاب. در عین حال با یک انتخاب باقی مانده در دور پنج دو زمان اول تیم تمام Pac-12 Honoree در بر داشت خود را هنوز هم در هیئت مدیره قبل از Dallas Cowboys مدال دیگر او را با 179th انتخاب کنید.

آن را متوقف نمی وجود دارد برای "کنفرانس قهرمانان" به عنوان سابق ایالتی آریزونا در حال اجرا پشت Eno بنیامین نبود گرفته تا هفتم دور بود اما با توجه به توانایی به ماندن نزدیک به خانه با آریزونا کاردینالز. ستاره با عجله برای 26 touchdowns بیش از دو فصل گذشته و این شانس را به پیوستن به یک, پویا نونما کاردینالز جرم هایلایت شده توسط Kyler موری و DeAndre هاپکینز.

رشد و نمو کارفرمایی زمان

صحبت از اسلاید سابق گرجستان کارفرمایی جیک فروم بود انتخاب شده تا اواسط دور پنجم با لوایح بوفالو. با وجود اینکه یکی از بهترین رهبران و تصمیم گیرندگان در پیش نویس سابق SEC standout در درجه اول کاهش یافت و به دلیل عدم وجود خود را از دست قدرت است. با صورتحساب او این شانس را به حل و فصل در پشت استارت جاش آلن قبل از اینکه از او خواسته به بازی بازی های معنی دار بزند.

یعقوب Eason بود که یک بار در گرجستان بولداگ با فروم بود دیده می شود به عنوان یک چشم انداز صعودی البته با محدود کالج تجربه. او دارای یک بازوی اما به عنوان نمایش داده شده در واشنگتن دست به کال Eason باید در کار خود دقت و تصمیم گیری است. انتظار کلت که انتخاب او در دور پنج تا او را به یک سال تحت فیلیپ رودخانه ها قبل از اینکه به نام یک نویسنده.

سابق ایالت اورگان standout جیک Luton که مهندسی ناراحتی پیروزی در برابر کال فصل گذشته گرفته شد در دور شش توسط جکسون. سابق ایالت واشنگتن کارفرمایی گاردنر Minshew به احتمال زیاد خواهد شد به نام استارت, اما Luton خواهد حداقل یک شانس را به رقابت برای نقطه شروع.

رایگان Undrafted عوامل به دنبال مناسب

سابق کال دفاعی پشت Traveon بک بود امروز انتخاب نشده اما او خواهد شد مطمئن شوید که برای جلب منافع به عنوان عامل رایگان undrafted. او یکی از بهترین دانشگاهی نیکل, cornerbacks بیش از سال گذشته و او باید یک نگاه در اردوگاه های آموزشی.

واشنگتن کارفرمایی آنتونی گوردون نیز در گذشته با وجود پیشرو ملت در عبور متری در هر بازی با اختلاف قابل توجهی. با تیم همیشه به دنبال عمق در موقعیت انتظار می رود او را به یک فرصت برای حداقل یک تمرین تیم ملی در این فصل است.

Shailin سینگ فوتبال را پوشش می دهد. تماس با او را در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب