اگر شما هنوز هم دسترسی به حساب Tumblr خود در سال 2016 شما ممکن است متوجه ناگهانی فوران های Gif و پست محور در اطراف یک وب نروژی سری. پخش از سال 2015 تا 2017 و پس از یک گروه از نوجوانان در اسلو “Skam” (“شرم” در زبان انگلیسی) در مدت کوتاه اجرا از چهار فصل سال, تعریف نوجوانی صابون کشیده و آن را به عصر مدرن.

تولید شده توسط NRK نروژ را پخش عمومی شرکت “Skam” به شرح زیر داستانی دانش آموزان در Hartvig Nissen مدرسه در نروژ با هر فصل با محوریت های مختلف شخصیت است.

شاید نشان می دهد بسیاری از ویژگی های قابل توجه است که فرمت آن با صحنه های منتشر شده در طول هفته و پست شده در زمان واقعی در NRK وب سایت. اگر چیزی اتفاق می افتد در این روایت در ساعت 9 صبح روز یک شنبه این کلیپ نوشته شده بود در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مرکزی اروپا. اگر یک حزب اجرا می شود به اوایل صبح clips می تواند انتظار می رود در طول شب صرف نظر از تلویزیون عادی برنامه نویسی برنامه. تا به تاریخ با فرمت “Skam” مجاز بینندگان را انتخاب کنید که چگونه آنها مصرف می شود نشان می دهد در روزانه نیش اندازه کلیپ و یا در 20 تا 30 دقیقه قسمت ارسال شده در یکشنبه که وارد شده همه از آن هفته ،

به جای تلاش برای کار برابر هزاران مطالب رقابت برای بینندگان توجه “Skam” هوشمندانه قالب خود را به رسانه ها اشباع شده چشم انداز, درخواست تنها به نگه داشتن توجه خود را برای چند دقیقه در روز است. این مجموعه همچنین سرشار اضافی-اطلاعات متنی — هر یک از شخصیت خود را حفظ خود Instagram حساب و تصاویری از متون بین شخصیت های اغلب ارسال شده برای نمایش در سایت. یک گروه از دوستان مرکزی در فصل چهار و حتی تا به حال خود را در کانال یوتیوب.

با وجود این نشان می دهد استفاده خلاقانه از رسانه های اجتماعی و در زمان واقعی منتشر صحنه واقعی قدرت “Skam” است که در اخلاق نهفته است که در قلب خالق جولی Andem نوشتن و جهت.

نشان می دهد ساخته شده و در مورد نوجوانان تمایل به اغلب ناخواسته, و نگاه کردن به شخصیت خود و با پسوند مخاطبان خود است. شما می توانید از شنیدن صدای بالغ نویسندگان که به نظر می رسد با توجه به مشکلات نوجوانان خود شخصیت زیرکی که آنها فراموش کرده اند آنچه در آن است به مانند جوان است. در جهان از Andem را “Skam” با وجود خارجی زل زل نگاه کردن از مدارا — جهان آغاز می شود و به پایان می رسد با شخصیت های آن است.

نشان می دهد که عملا وجود ندارد از بزرگسالان که به نظر می رسد تنها در پیام های متنی و یا مختصر cameos. داستان متعلق به هر یک از فصل های مربوطه شخصیت اصلی; دوربین زل زل نگاه کردن است که از دیدگاه خود را اجازه می دهد بینندگان به دیدن خارج از يوناني ، نشان می دهد همدلانه و وفاداری به آن شخصیت بزرگ خود را به ظاهر خوش خیم مشکلات به زندگی یا مرگ اهمیت است که با آنها احساس می شود.

در فصل دو به عنوان شخصیت اصلی نورا (Josefine فریدا Pettersen) نگرانی تازه تلفن خود را در حال انتظار برای یک پیام اضطراب او نفوذ گذشته روی صفحه نمایش لبه وزن کل جهان متعادل در یک پاسخ.

وجود دارد مقدار زیادی از هنر ساخته شده در مورد نوجوانان اما کمی ساخته شده است برای آنها. سرگرمی هدفمند در جوانان مخاطبان به سمت به راحتی قابل عرضه در بازار و commodifiable است که سریع به قرار دادن الگوهای رفتاری و عامیانه را در حالی که ارائه کمی ماده است. Andem ظریف ایجاد پیشنهاد می کند که زندگی نوجوانان شایسته از هنر است که در ریشه خود را به ظاهر سن-مشکلات خاص در حال ترس و خواسته است که باید بیشتر در مشترک با سادگی انسان نسبت به نوجوان بودن.

این یک ترکیب زیبا از طبیعت و خوشبینی اجازه می دهد دوران نوجوانی به وجود دارد بر روی صفحه نمایش کثیف و بدون تغییر در حالی که در همان زمان تصور برای آن نوجوان بیشتر امیدوار واقعیت, یک, که, کیهانی اهمیت مبنای کوچکترین اقدامات است.

بهترین مثال من فکر می کنم که شهادت می دهد به نشان می دهد تاثیر بر مخاطبان جهانی فن پروژه ترجمه این سریال. در اصل تنها در دسترس در نروژی طرفداران آن را بر خود گرفت به گسترش این نشان می دهد فراتر از مرزهای این کشور, اضافه کردن زیرنویس به زبان های مختلف و پس از آن ساختمان بین المللی fanbase.

این وب نروژی سری موفق بوده است که نشان از کلکسیون مجموعهای از بازسازی در کشورهای دیگر و در فن ترجمه کلیپ برای هر یک. وجود دارد در تمام سایت های اختصاص داده شده به ارائه زیرنویس قسمت از فرانسه, ایتالیایی, اسپانیایی, آلمانی, بلژیکی و هلندی و آمریکایی نسخه.

با وجود اصلی نروژی سری تا پایان سال 2017, بسیاری از نشان می دهد اختصاص داده شده fandom است پس از انتقال به مشاهده و تعامل با نشان می دهد هفت بازسازی. به طور معمول یک بازسازی از یک معشوق نمایش میزاره فوری خصومت از طرفداران اصلی. طرفداران انگلیسی “The Office” هنوز هم اصرار دارند در آمریکا بازسازی را حقارت. همان درست است از “Skam” طرفداران که رغبت در این فرصت را به تجربه های مورد علاقه خود را نشان می دهد دوباره و دوباره.

من می خواهم به فکر می کنم آن را نزدیک یک می آیند به تجربه کاری شما را دوست دارم دوباره برای اولین بار. هر بار من شیرجه رفتن به یک جدید “Skam” بازسازی, من می دانم که به طور کلی چگونه داستان را به و چه کسی شخصیت ها خواهد بود. من می دانم که من می تواند سرمایه گذاری, اما هنوز هم وجود دارد یک حس عدم قطعیت است. من نمی دانم که دقیقا چگونه طرح های مختلف نقاط تغییر خواهد کرد به تناسب خاص کشور و فرهنگ و یا چه عناصر جدید یک بازیگر را به یک شخصیت.

وجود دارد یک مکالمه در فصل سوم است که در آن شخصیت اصلی Isak (Tarjei Sandvik Moe), muses به عشق جدید خود را حتی (هنریک حلم) تصور است که در یک تعداد نامحدود از جهان های موازی این دو هنوز هم دروغ گفتن در کنار هم شاد و در عشق است. گفتگو ناخواسته نبوی پیش بینی بازسازی آن ایجاد کرده اند که فقط یک فراوانی از Isak و حتی در موازی “Skam” میکنند. برای هر گونه دیگر نشان می دهد این احساس ممکن است بیش از حد saccharine اما برای “Skam” این فقط احساس می کند مانند سرنوشت.

سیدنی رفع چند رسانه ای ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected]. صدای جیر جیر خود را در @sydney_fix.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو