نیکولاس Economou/NurPhoto/PA تصاویر

بر اساس UK-خلبانان و خدمه کابین در مشکل شرکت هواپیمایی نروژی را دریافت نمی آوریل خود حقوق و دستمزد و باید منتظر دولت طرح کردند به لگد زدن در قبل از دریافت آنها پرداخت می شود.

با توجه به گزارش سرپرست و کارکنان در بریتانیا که شاغل هستند با OSM حمل و نقل هوایی انگلستان در ساعت خدمه شرکت مدیریت شده اند و با ارسال نامه ای گفتن آنها شرکت کرده است به آسانی در دسترس بودجه به پرداخت هر گونه کارکنان این آینده روز پرداخت”.

اتحادیه Balpa و متحد باید به جای توافق با OSM که کارکنان باید منتظر پرداخت از دولت بریتانیا Coronavirus کار احتباس طرح که به پوشش 80 درصد از حقوق خود را به £2,500. این باید معنی آنها دریافت پرداخت حدود یک هفته بعد در 1 مارس یک سخنگوی نروژی گفت.

این شرکت در اروپا سومین خطوط هوایی کم هزینه در حال حاضر اعلام کرد در ماه مارس که این امر به طور موقت اخراج نیمی از آن 11,000 کارکنان به عنوان در حال رشد گسترش coronavirus آمار پروازها و سفر.

این سخنگو گفت: “خدمه کارفرما OSM شده است در گفت و گو ثابت با اتحادیه های مربوطه برای رسیدن به بهترین قرارداد ممکن است برای خدمه ما همکاران مستقر در انگلستان است.”

Balpa و متحد اولین مذاکره با OSM در ماه مارس به کاهش حقوق بیشتر به شدت برای خدمه برای کمک به این شرکت برای زنده ماندن اما زمانی که دولت کردند طرح بود اعلام کرد این تصمیم گرفته شد که این امر می تواند یک معامله بهتر برای کارمندان, سخنگوی اضافه شده است.

این شرکت در تلاش است برای دریافت کمک از دولت نروژ اما اول نیاز طلبکاران به تصویب آن طرح نجات کشور دارای شرایط سخت اطراف آن را پشتیبانی ارائه می کنند.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو