واحه و انبار در آستانه دولت به عنوان فروش ایران سقوط

شاتر

مد زنان خرده فروشان واحه و انبار مجموعه به انتصاب مدیران قرار دادن بیش از 2.300 شغل در معرض خطر است.

این شرکت صاحب ایسلندی بانک Kaupthing بانک شده بود در گفتگو با یک خریدار بالقوه برای دو مد مارک های بیش از چند هفته گذشته. با توجه به اخبار آسمان coronavirus همه گیر شده و حلال فروش غیر ممکن است به این نتیجه.

حدود 2,300 شاغل در این گروه که معاملات از 90 فروشگاه مستقل و 437 امتیاز در فروشگاه های بزرگ مانند Debenhams و House of Fraser.

Deloitte که انتظار می رود که منصوب به عنوان مدیر پیش بینی شده است برای حفاظت از مشاغل توسط furloughing اکثر خرده فروشان کارکنان و در ادامه برای پیدا کردن یک خریدار برای این گروه است.

در اوایل این هفته یک حکم دادگاه ارائه وضوح در اطراف چگونه مدیران باید درخواست Coronavirus کار احتباس طرح برای کارکنان که کارفرما را آغاز کرده است عجز از پرداخت دیون رسیدگی است.

هر دو خرده فروشان را کاهش یافته است به نظر.

بخش خرده فروشی مواجه شده است و چالش های قابل توجهی از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور غیر ضروری فروشگاه به طور موقت نزدیک است. هفته گذشته Debenhams رفت و به دولت قرار دادن در اطراف 22,000 مشاغل در معرض خطر; در حالی که گل مد شرکت Cath Kidston که در استخدام 950 مردم زمینه را برای دولت است.

در ماه مارس, homeware, خرده فروش لورا اشلی منصوب مدیران پس از آن تا به حال شده است قادر به تامین بودجه جدید به دلیل عدم قطعیت در اطراف آن چگونه خواهد بود تحت تاثیر Covid-19 شیوع.

رستوران بخش نیز ضربه سخت شده توسط ویروس با Carluccio و Chiquito آغاز ورشکستگی رسیدگی ماه گذشته.

منابع انسانی نقش ها در خرده فروشی و عمده فروشی در پرسنل امروز

مرور بیشتر HR نقش ها در خرده فروشی و عمده فروشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو