بهداشت شغلی پزشکان: پس از نگاه خودتان به عنوان به خوبی به عنوان نیروی کار

national-minimum-wage-sleep

ایجاد یک خواب آرامش بخش محیط زیست یکی از راه های مهم که آه پزشکان می توانید پس از نگاه سلامت و تندرستی خود را

با حجم کار و فشار فزاینده برای بهداشت حرفه ای در داخل و خارج بیمه خدمات درمانی نیل لوچ استدلال می کند آن را حیاتی است که بهداشت شغلی پزشکان فراموش نکنید که به دنبال پس از خود سلامت جسمی و روانی و تندرستی.

وجود دارد تعداد زیادی از شواهد موجود به ما به عنوان دانشگاهیان به عنوان مزایای تمرین مراقبت از خود و ارتباط بهتر با سلامت برای بیماران.

این است آسان تر از انجام گفت در طول تمدید مستند دوره; نقش ما به ما نیاز به نگاه پس از نیازهای بیماران یا مشتریان و همچنین افزایش تقاضا بر تغییرات و شخصی فشارها به رقابت با.

درباره نویسنده

نیل لوچ توسط مدرس ارشد در کارشناسی ارشد, بهداشت و درمان و منجر به متخصص جامعه پرستار بهداشت عمومی (بهداشت حرفه ای) در مسیر دانشگاه از دربی و همچنین به عنوان معاون رئیس جمهور iOH انجمن از آه و تندرستی حرفه ای

برای کمک به بحران کنونی من کتاب های الکترونیکی نوشته شده به دنبال در راه است که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند مراقبت از خود را در حالی که در همان زمان به خاطر سپردن به نگه داشتن چشم باز برای نشانه ای از ناراحتی در کارگران همکار.

با استفاده از این کار از کیت کارلسون آمریکایی پرستار و مربی حرفه ای من اتخاذ یک رویکرد فرایند پرستاری به کتاب من در این امید که در آن طنین انداز با بهداشت و درمان کارگران و ایجاد آشنایی. من نیز با استفاده از خود عکس به عنوان یک راه تمرین خود من حضور ذهن.

چه خودمراقبتی چیست ؟

این است که اغلب فراموش شده است اما به طور فزاینده مهم در عمل با خیال راحت و به طور موثر به عنوان یک بهداشت و درمان کارگر. می توان آن را به راحتی به دست آورد با کمی نظم و انضباط.

اساسا خود مراقبتی است که عمل به دنبال پس از و بهبود سلامت خود و رفاه به منظور است که ما می تواند به بهبود ما حل و فصل و بنابراین در این وضعیت به طور بالقوه ما نتایج بیمار. این امر به ویژه مهم در زمان سختی و استرس است. در اینجا من هشت نکات بالا.

1) عمل هیدراته باقی بماند. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد آشکار ماندن هیدراته است که اغلب یک چالش برای پرستاران. برای مبارزه با کم آبی را جرعه کوچک از آب در طول خود را تغییر و یا کار در روز است. در نظر گرفتن سرمایه گذاری در یک لیوان عایق برای نگه داشتن نوشیدنی در ترجیح متوسط.

2) را می شکند. هنگامی که شما مشغول هستند و با بیماران یا مشتریان می توان آن را آسان به چشم پوشی خود را نیاز دارد. ساخت زمان برای استراحت در طول خود را تغییر و یا روز کاری مهم است; چند سریع سفر به توالت می تواند به جلوگیری از غیر ضروری و دردناک دستگاه ادراری و عفونت مثانه.

3) خوردن برنامه ریزی وعده های غذایی سالم و تنقلات. به عنوان یک پرستار شما ممکن است از طریق سوزاندن کالری سریع تر از شما فکر می کنم. شما نیاز به اغلب تجدید ذخایر انرژی خود را, بنابراین مطمئن شوید که شما باید وعده های غذایی سالم و تنقلات به آسانی در دسترس است. اجتناب از تکیه بر غذاها و نوشیدنی هایی که حاوی سطوح بالایی از کافئین و شکر. به جای انتخاب غذاهای مغذی است که قابل حمل است و نیاز به حداقل آماده سازی است.

4) نگه داشتن در تماس با دوستان و عزیزان. نوبت کاری و بودن در-تماس – آیا در بیمه خدمات درمانی و یا برای یک مشتری در خارج از آن – ویران می تواند در زندگی شخصی خود را. در حالی که آن ممکن است ضروری به تصویب تفرج با دوستان و یا خانواده در حال حاضر حفظ این روابط عملا می تواند انجام شگفتی برای سلامت عاطفی خود. هر چند شما نمی توانید می گویند بله به هر دعوت و تلاش برای تقریبا ملاقات با دیگران خارج از محل کار را حداقل یک بار در روز.

5) استفاده از حواس. تکنیک های مدیتیشن مانند تنفس عمیق و هدایت تصاویر می تواند ابزاری در تسکین استرس و تمرکز بر زمان حال است. با تعداد فزاینده ای از برنامه های گوشی های هوشمند و همچنین مدیتیشن ویدئوها طراحی شده تنها برای پرستاران, پیدا کردن یک فرمت مناسب و سبک شده است هرگز آسان تر است. خلق و خوی خود ارزیابی ابزارهای در دسترس هستند و نیز وجود دارد بسیاری از برنامه های موجود در گوشی های هوشمند خود را برای کمک به این ،

6) ورزش اگر شما می توانید. استقامت و قدرت لازم برای انجام وظایف شغلی مناسب و ورزش می تواند کمک کند. پیدا کردن یک ورزش شما لذت بردن از — آن است که آیا پیاده روی دوچرخه سواری یا یوگا — و آن را حداقل چند بار در هفته. وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های رایگان در دسترس است که کمک خواهد کرد که با وضعیت فعلی. زمانی که ورزشگاه بازگشایی اغلب وجود دارد تخفیف در دسترس برای بهداشت و درمان کارگران است که خواهد شد و سپس اجازه می دهد تا شما را به سعی کنید از چند تمرین های مختلف و پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما.

7) خواب بسیار مهم است. حتی اگر شما در حال کار بر شب ایجاد یک خواب آرامش بخش محیط زیست می تواند اطمینان حاصل شود شما می توانید استراحت کنید. خاموشی پرده چشم ماسک گوش white noise برنامه در گوشی خود می تواند گزینه های مفید.

8) احترام به خودتان است. زمانی را به خودتان یادآوری کنید که یک کار عالی شما انجام می دهند. نوع به خودتان و بقیه مطمئن باشید که شما نه تنها در این است. بحث در مورد چگونه شما احساس و به دنبال مشاوره و راهنمایی از مدیران خود و همسالان.

شما را به نگه داشتن یک مجله از افکار و احساسات خود را به طوری که شما می تواند منعکس کننده بر روی آنها بعد. به یاد داشته باشید شما در حال انجام یک کار عالی!

نیل لوچ e-book Covid-19: خود مراقبتی برای کارکنان بهداشتی درمانی می توان از https://apple.co/2y5QLcy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de