'دفتر استعدادهای درخشان' به بهبود تجربه مهاجرت

کسب و کار, منشی, Alok Sharma. عکس: Cubankite / شاتر دولت به ایجاد یک جدید 'دفتر استعدادهای درخشان' به آن را آس

توسط AKHSHIJNEWS در 11 تیر 1399

کسب و کار, منشی, Alok Sharma. عکس: Cubankite / شاتر

دولت به ایجاد یک جدید 'دفتر استعدادهای درخشان' به آن را آسان تر برای دانشمندان و محققان و نوآوران به حل و فصل در انگلستان است.

این می آید به عنوان دولت خود منتشر UK, تحقیق و توسعه, نقشه راه که prioritises "زمین شکستن تحقیقات جذب استعداد جهانی و برش غیر ضروری نوار قرمز" به بریتانیا "بهترین مکان در جهان برای دانشمندان و محققان و کارآفرینان برای زندگی, کار و نوآوری".

دفتر استعداد است که در 10 خیابان داونینگ با تحویل تیم در سراسر ادارات دولتی. از آن خواهد شد شروع به کار بلافاصله به بررسی اثربخشی قوانین فعلی و اطمینان بسیار عالی خدمات به مشتریان در سراسر سیستم مهاجرت به طوری که آن را ساده و آسان و سریع است. آن نیز کمک خواهد کرد که کسانی که از آمدن به انگلستان بهتر درک فرصت ها در ارائه و شکستن هر گونه موانع آنها ممکن است در صورت.

کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: "انگلستان دارای سابقه قوی تبدیل ایده های جدید به فن آوری های انقلاب – از پنی سیلین به گرافن و شبکه جهانی وب است. چشم انداز ما بر اساس این باور نکردنی موفقیت به سیمان بریتانیا شهرت به عنوان یک ابرقدرت جهانی علم.

"R&D نقشه راه مجموعه طرح ما برای جذب استعداد جهانی, برش غیر ضروری نوار قرمز و اطمینان از بهترین ذهن ما دریافت حمایت آنها نیاز به حل بزرگترین چالش از زمان ما است."

لیبرال دموکرات آموزش و پرورش سخنگوی لیلا مورن گفت که دفتر استعدادهای درخشان صرفا "برای جبران این واقعیت ما را از دست ما ارزشمند دوستان و همسایگان کمک این علم در جامعه به خصوص اگر او به دنبال هیچ معامله Brexit".

دولت متعهد شده است به:

  • £300 میلیون دلار سرمایه گذاری به جلو را ارتقاء به زیرساخت های علمی
  • تامین منافع حاصل از پژوهش در سطح جهانی با راه اندازی یک نوآوری جدید گروه متخصص برای بهبود چگونه دولت پشتیبانی از تحقیقات از مرحله ایده حق را از طریق به توسعه محصول
  • تقویت همکاری های بین المللی برای ایجاد فرصت های جدید برای تجارت و رشد و نفوذ علم و نوآوری جوامع و
  • با هدف حفظ ارتباط نزدیک با شرکای اروپایی به دنبال توافق عادلانه و متعادل معامله را برای مشارکت در اتحادیه اروپا R&D طرح.

به عنوان بخشی از فارغ التحصیل جدید, مسیر, دولت اعلام کرد که دانشجویان بین المللی که کامل دکترا از تابستان آینده می توانید اقامت در انگلستان برای سه سال پس از تحصیل به کار و زندگی. دانش آموزانی که با موفقیت به اتمام مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خواهد بود قادر به ماندن دو سال پس از مطالعه.

استاد Dame Ottoline Leyser, مدیر اجرایی, انگلستان, پژوهش و نوآوری گفت: "پژوهش و نوآوری ملی و نقاط قوت و مرکزی برای ما خوب بودن اقتصاد ما و ما رفاه. دولت R&D نقشه راه بر اهمیت این مجموعه از روشن جاه طلبی به رسمیت می شناسد و نقش حیاتی بریتانیا پژوهش و نوآوری را در باز کردن پتانسیل کامل آن است.

"UKRI از ادامه تعهد به یک رکورد افزایش در سرمایه گذاری در R&D به £22 میلیارد دلار در سال توسط 2024/25. این سرمایه گذاری به ما اجازه خواهد داد برای ساخت با دیگران را به دانش اقتصاد در سراسر انگلستان یک سیستم ما هستند و افتخار می کنیم که همه ما می تواند کمک به و از بهره مند شوند."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن