شاتر

گروهی از نمایندگان مجلس خواستار فوری ایجاد یک ‘از خلاف کاران’ برای اطمینان از حقوق کسانی که منافع عمومی را آشکار می کرد و آنها در حال محافظت از تبعیض است.

فقط 12 درصد از خبرچین که موارد رفتن به جلسه مقدماتی در اشتغال دادگاه در انگلستان و ولز موفق هستند و تقریبا نیمی از موارد حس کرد در سال 2018 در زمان بیش از دو سال به شنیده می شود با توجه به تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه گرینویچ برای همه, پارتی, گروه پارلمانی برای حس کرد.

نیز وجود دارد یک بیماری عدم رای میان خبرچین با توجه به ساخت حس کرد کار برای جامعه’ گزارش. در سال 2018 تقریبا دو در پنج گزارش در جریان مرخصی استعلاجی پس از ساخت یک منافع عمومی افشای افزایش 15% پس از 2015.

زن خبرچین بودند بیشتر احتمال دارد به گزارش سلامت مسائل کمتر احتمال دارد به نمایندگی قانونی و کمتر به احتمال زیاد برای برنده شدن در ادعای خود برای اخراج ناعادلانه حتی زمانی که اشتغال دادگاه قاضی تایید خود محافظت آشکار است.

محققان در نگاه 600 حس کرد موارد شنیده می شود در دادگاههای بین 2015 و 2018.

مری رابینسون رئیس APPG برای حس کرد گفت: آن زمان برای “یک ریشه و شاخه اصلاح قانون” از جمله ایجاد یک بدن قادر به مقابله و به چالش کشیدن تخلف است.

“این دفتر خواهد بود وظیفه با بررسی [منافع عمومی افشای عمل] و توسعه قانون است که آدرس این مسائل اساسی به اطمینان حاصل شود که حفاظت از کسانی که صحبت کردن و اشتباه انجام است خطاب در اولین فرصت.

“این بدن نیز نیاز به بررسی های بین المللی بهترین عمل و نگاه به بهترین عمل ما عمل است. این APPG تماس جدید حس کرد قانون با یک دفتر از خلاف کاران به عنوان حامل از اجرای آن است.”

جورجینا Halford-Hall, مدیر عامل شرکت WhistleblowersUK گفت: معرفی یک دفتر Whistleblower با یک وظیفه قانونی برای تمرکز بر تخلف و حفاظت کارگران از اقدامات تلافی جویانه توسط کارفرمایان بود “قرن 21 ضرورت”.

او می نویسد: در مقدمه این گزارش: “قوانین موجود نادیده دلیل که مردم صحبت می کنند تا آنجا که آن را در رسیدگی به این مسائل است. به عنوان یک نتیجه ما شاهد یک جریان ثابت از رفتار مجرمانه به ظاهر اجتناب از بررسی دقیق.

“در سال 2018 بیش از 30 درصد از اتهامات شامل جرم: تقلب, تثبیت قیمت, بهداشت و ایمنی و سوء استفاده جنسی از کودکان. این تعداد را افزایش می دهد در سال در سال, احتمالا به دلیل آگاهی عمومی افزایش یافته است. اما هیچ شواهدی وجود ندارد که هر یک از این موارد اشاره شده به تاج دادستان خدمات. PIDA باعث می شود هیچ کمک هزینه برای تحقیق و تفحص از جنایات.”

در این گزارش آمده است که اشتغال دادگاههای سیستم “توسط David v جالوت موارد که در آن کارفرما است بزرگ و ماهر تیم از مشاوران حقوقی و خلاف کاران به تنهایی است”.

آن می گوید: “این یافته در این گزارش برجسته نیاز برای بهبود دسترسی به عدالت برای خبرچین. لازم است برای تجدید سازمانی تعبیه حس کرد قوانین دقیق تر چگونه مستقل از خلاف کاران می تواند به بهبود دسترسی به عدالت برای همه نگران از جمله حفظ منافع عمومی اطمینان حاصل کرد که تخلف خطاب است.”

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de