در دستور کار ایران در دولت جدید: یک خزانه خالی و کم درآمد و COVID-19

دموکراسی برجسته جهانی حکومت, عناوین, حقوق بشر, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه صلح TerraViva سازمان ملل متحد

دموکراسی

در حالی که کارشناسان اذعان دارند که پرداختن به کروناویروس یک مسئله فوری برای عراق دولت جدید وجود دارد باقی می ماند نگرانی که دیگر دیرینه مسائل ممکن است از اولویت بالاتر.

Mohammed Hussein Bahr Aluloom, Permanent Representative of Iraq to the United Nations, addresses the open video conference with Security Council members in connection with the United Nations Assistance Mission for Iraq (UNAMI). Courtesy: UN Photo/Evan Schneider

محمد حسین بحر Aluloom, نماینده دائم عراق در سازمان ملل خطاب به باز کردن ویدئو کنفرانس با اعضای شورای امنیت در ارتباط با سازمان ملل متحد برای عراق (UNAMI). حسن نیت ارائه میدهد: سازمان ملل عکس/اوان اشنایدر

سازمان ملل متحد, مارس 13 سال 2020 (IPS) عراق به تازگی اعلام کرد رهبر به ارمغان آورده است امیدواریم که به یک کشور درگیر در یک 17-سال-جنگ طولانی اما مقامات باید اطمینان حاصل شود که مسائلی مانند سریع و پاسخ سریع به COVID-19, نگرانی های امنیتی و فساد در میان دیگران خطاب با فوریت, کارشناسان گفت: در روز سه شنبه.

دولت نخست وزیر Mustafa al-Kadhim بود که هفته گذشته اعلام کرد که “یک عقب افتاده اما بسیار خوش آمدید و توسعه” جانین Hennis-Plasschaert نماینده ویژه دبیرکل برای ماموریت کمکی سازمان ملل متحد در عراق گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 12.

Hennis-Plasschaert ستایش دولت جدید ایران به آدرس طیف گسترده ای از مسائل و افزود: “عراق ندارد لوکس از زمان و نه می توانید آن را استطاعت مخرب خرده سیاست است.”

Al-Kadhim گفت: اولویت اصلی برای دولت است به آدرس فعلی coronavirus همه گیر و بررسی موارد کسانی که به کشته شدن معترضان در چند ماه گذشته الجزیره گزارش روز پنج شنبه.

در حالی که کارشناسان اذعان دارند که پرداختن به کروناویروس فوری موضوع را با تقریبا 3000 موارد و 112 مرگ و میر در کشور وجود دارد باقی می ماند نگرانی که دیگر دیرینه مسائل ممکن است از اولویت بالاتر.

“در حالی که این بیماری همه گیر باقی می ماند یک مسئله جدی بسیاری از شهروندان عراقی هستند بیشتر نگران بودن قادر به ملاقات اساسی امرار معاش نیاز به ویژه در نور از سقوط درآمد نفت” حسن Mneimneh یک محقق در خاورمیانه موسسه (مه) گفت: IPS پس از جلسه. “گسترش COVID-19 تا کنون نشده است ویرانگر که پیچیده تلاش حساس عموم مردم به جدیت آن.”

در این جلسه در استقبال از امام کاظم را دولت Hennis-Plasschaert بیشتر تصریح کرد که شامل گسترش ویروس باید مهمترین اولویت به ویژه از عراق نظام سلامت بود “در حال حاضر در نزدیکی نقطه شکستن قبل از شیوع کروناویروس”.

اما در واقع این ممکن است به عنوان آسان به عنوان آن شده است برای کشورهای دیگر است. به عنوان Mneimneh گفت: “پایدار مجموع مستند عملی نیست و یا قابل اجرا [و] تماس با ردیابی غیرممکن است اما برخی از اشکال اجتماعی فاصله و الزامی ماسک در مکان ممکن است.”

او اضافه کرد که یک کمپین اطلاعات می تواند بسیار مهم در جهت مهار گسترش در کشور است.

در ضمن Hennis-Plasschaert تصریح کرد سازمان ملل متحد دبیرکل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ درخواست برای آتش بس در اواخر ماه مارس در نور از coronavirus بیماری همه گیر. اما با دولت اسلامی فعالیت, Mneimneh گفت: مسئله این است که ظریف تر از یک پاسخ ساده.

“توجه داشته باشید که دولت اسلامی گروه تروریستی قطعا عدم رعایت هر گونه تماس و در نتیجه پایدار و مبارزه با آن لازم است” گفت: Mneimneh که کار تمرکز ویژه بر رادیکالیسم و بندى.

عظیم برجسته در دولت جدید این است که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای جوامع اقلیت و زنان است. در این جلسه Hennis-Plasschaert گفت: جوامع اقلیت و زنان باید یک نمایندگی در دولت که Mneimneh گفت: احتمال دارد با توجه al-Kadhimi گزارش رکورد “عمدی و فعال توجه” به هر دو میباشد.

“این لحظه ای است حساب پس از 17 سال از سوء مدیریت و بی توجهی,” Mneimneh گفت: از دولت جدید تاکید بر اهمیت مردم عراق در رانندگی از طریق نیروی جدید از تغییر احساسات نیز تکرار Hennis-Plasschaert.

“[Al-Kadhimi] فرض مسئولیت های خود را در حالی که عراق دستخوش ترین آن حاد بحران وجودی — با یک خزانه خالی چشم انداز تیره و تار برای درآمد و یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر بهداشت عمومی بحران” Mneimneh گفت. “تلاش های همه عراقی ها و دوستان از عراق ضروری است برای جلوگیری از سقوط به ورطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>