یک پنجم نیست خط قطار مدیران بهداشت و ایمنی

شاتر

یکی از پنج سازمان نیست آموزش مدیران بهداشت و ایمنی با وجود این دیدگاه که آنها اغلب بر اساس قرار می گیرد به تشخیص و عمل به خطرات.

یک نظرسنجی به سفارش موسسه ایمنی و بهداشت شغلی (IOSH) یافت 96 درصد از شرکت تصمیم گیرندگان توافق کردند که خط مدیران نقش مهمی در حصول اطمینان از افرادی که در گزارش به آنها امن و سالم و در عین حال با وجود این نمایش نزدیک به یک پنجم (19%) اذعان خود سازمان موفق به قطار خط از مدیران بهداشت و ایمنی.

بیست و یک درصد گفت: مدیریت شکست تا به حال منجر به تصادف اتفاق می افتد در محل کار. برعکس 25% مدیریت احساس شکست به ندرت مسئول حوادث است.

بسیاری از سازمان هایی که نمی upskill خط مدیران بهداشت و ایمنی صلاحیت شد, بنگاههای کوچک و متوسط, IOSH گفت.

“همانطور که با تمام ریسک مدیریت پاسخگو برای ارائه یک محیط امن نیروی کار و عملکرد خط اول مدیران برای اطمینان از کنترل در حال اجرا و مدیران میانی برای ارائه منابع برای ارائه کنترل و رهبری برای تنظیم جهت” گفت: IOSH سر از مشاوره و تمرین دانکن اسپنسر.

“بررسی های ما نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار می دانیم که از این مورد است اما این نگران کننده است که بسیاری از همین حالا قطار خط خود را از مدیران بهداشت و ایمنی. بدون این آموزش چگونه می توانم این خط مدیران دانید که چگونه به درستی ارزیابی چیزی است که می تواند باعث یک تصادف یا آسیب می تواند کسی را به سلامت ؟ چگونه می توانید آنها می دانند که آنچه آنها نیاز به انجام است که اگر به سلامت و ایمنی خطر است؟”

اسپنسر خاطر نشان کرد که سازمان ایمنی و سلامت آموزش و آگاهی بسیار مهم بود که به عنوان کارکنان بازگشت به کار پس از coronavirus مستند.

از کسانی که سرمایه گذاری در بهداشت و درمان و آموزش ایمنی برای مدیران 82 درصد آن گفت: تا به حال تحویل داده مزایای برای کسب و کار — برای مثال یک مشتری طرفداری از شرکت خود را بیش از رقبای دلیل آن را نشان داد و مثبت ایمنی و بهداشت فرهنگ است.

تقریبا دو پنجم (39%) بود که با استفاده از یک خارجی دوره آموزشی یک کاهش در زمان از دست رفته به علت حوادث در حالی که 79% گفت: ایمنی آگاهی و فرهنگ در سراسر سازمان خود بهبود یافته بود. سی درصد شاهد افزایش بهره وری با توجه به حوادث کمتر.

این نظرسنجی YouGov تحت پوشش 698 ایمنی و بهداشت تصمیم گیرندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>