تنها 2 درصد از کسب و کار مجوز به استخدام کارگران مهاجر از سال آینده

الکس Segre / Shutterstock.com

به عنوان آن می ایستد فقط 2% از انگلستان سازمان قادر خواهد بود به استخدام کارگران در خارج از کشور از ماه ژانویه سال 2021 زمانی که امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم معرفی می شود.

این است که با توجه به مهاجرت شرکت حقوقی مهاجرت انگلستان که در بر داشت که تنها در مورد 31,000 1.4 میلیون سازمان های بخش خصوصی شد و در دولت ثبت نام از مجوز حامیان مالی.

پس از 31 دسامبر 2020 هر دو اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا خواهد بود به همان اندازه درمان تحت بریتانیا قوانین جدید مهاجرت و سازمان ها نیاز به یک اسپانسر مجوز صادر شده توسط دفتر خانه به دسترسی استعداد از خارج از کشور.

“این است که نه تنها هیچ گونه نگرانی برای آینده فردی انگلستان سازمان با داشتن استعداد در محل برای رشد و رشد طرف دیگر از زمان همه گیر اما برای آینده از مهارت های خود را در انگلستان به عنوان یک کل” جاناتان راش مدیر عامل در مهاجرت انگلستان است.

“قرار دادن در محل برنامه در حال حاضر قادر به جذب و استخدام مهارت های خاص شما نیاز به اطمینان حاصل شود که کسب و کار شما است Brexit-آماده برای رادیکال لرزش به انگلستان مهاجرت سیستم در سال آینده.”

مهاجرت بریتانیا هشدار داده است که سازمان هنوز هم امیدوار به درخواست اسپانسر مجوز قبل از پایان سال شد “برنامه های کاربردی برش سیم”. معمولا برنامه های کاربردی برای مجوز گرفتن حدود سه ماه به روند اما بسیار طولانی تر با توجه به کروناویروس بحران است.

کارفرمایان هنوز هم نیاز به ارائه برخی از اصلی یا رونوشت گواهی شده از اسناد و مدارک برای حمایت از برنامه های کاربردی به طور بالقوه ساخت روند حتی طولانی.

راش گفت: “با Covid-19 باعث اختلال قابل توجهی به کسب و کار و بسیاری از مدیران با تمرکز بر اینجا و در حال حاضر آن را آسان برای فراموش کردن Brexit. اما برای سازمان است که تکیه در خارج از کشور استعداد و یا در صورت کمبود مهارت ضروری برای شروع به درخواست برای مجوز در حال حاضر به خصوص با پیش بینی حجم گسترده ای از برنامه های کاربردی. اگر نه کسب و کار ممکن است ناخواسته دست در استخر استعداد و اتحادیه کارگران در حال حاضر انتخاب کارفرمایان بالقوه بر اساس اینکه آیا آنها برگزاری یک گواهینامه یا نه.”

راش همچنین خاطر نشان کرد کارفرمایان برای شناسایی منطقه اقتصادی اروپا کارگران در حال حاضر در سازمان و اطمینان از آنها ثبت نام به باقی می ماند در انگلستان تحت اتحادیه اروپا حل و فصل طرح شد.

هزینه چهار سال حامی مجوز £536 برای یک شرکت کوچک و یا £1,476 دفاع برای متوسط تا بزرگ سازمان است. سازمانها نیز نیاز به پرداخت تا جلوی هزینه £7,500 به استخدام یک کارگر از خارج از کشور.

نیروی کار برنامه ریزی فرصت های پرسنل امروز

مرور بیشتر نیروی کار و برنامه ریزی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im