تنها 8 درصد از قرارداد تحقیقی نقش پر

ایرلند شمالی وزیر براندون Lewis. برایان Lawless/PA سیم/PA تصاویر دولت را پر کرده است فقط 8 درصد از قرارداد تحق

توسط AKHSHIJNEWS در 26 اردیبهشت 1399

ایرلند شمالی وزیر براندون Lewis. برایان Lawless/PA سیم/PA تصاویر

دولت را پر کرده است فقط 8 درصد از قرارداد تحقیقی نقش آن امیدوار بود که در محل وسط ممکن است یک وزیر اذعان کرده است.

فقط 1,500 از 18,000 قرارداد ردیاب وزیر بهداشت مت Hancock امیدوار به استخدام این نقطه در پست ایرلند شمالی وزیر براندون لوئیس گفت: آسمان, اخبار امروز اگر چه حدود 15000 برنامه های کاربردی دریافت شده است.

لوئیس بعد از آن روشن است که 1,500 رقم از اوایل این هفته و این که تعداد افراد استخدام شده که به احتمال زیاد افزایش یافته و پس از آن.

قرارداد ردیاب که می خواهد مسئول شناسایی شده بود که آلوده به ویروس coronavirus و اطلاع رسانی به کسانی که آنها را در تماس با آمد به طوری که آنها می تواند شروع خود منزوی انتظار می رود که نقش مهمی در پیگیری و ردیابی گسترش ویروس به عنوان مستند محدودیت ها کاسته.

نقش خود را شامل خواهد شد به صورت دستی جمع آوری اطلاعات در مورد مکان افراد آلوده سفر کرده اند و مردم آنها شده اند در تماس با به تعیین که ممکن است در معرض خطر عفونت است.

در آوریل Hancock گفت: او می خواست 18,000 قرارداد ردیاب در محل در زمان رول کردن از بیمه خدمات درمانی ردیابی نرم افزار که در حال حاضر در حال trialled در جزیره موجود زنده.

خیابان داونینگ بعد توضیح داد که دولت در حال استخدام "به طور قابل توجهی بیشتر" مردم از 1500 لوئیس گفته بود اما نشان می دهد که چگونه بسیاری از.

یک سخنگوی نخست وزیر گفت: "اعداد [براندون لوئیس] بودند پشت کمی که در آن ما هستند, بنابراین من فکر می کنم آن را فقط از یک زن و شوهر از روز پیش.

"من نمی باید بیشتر تا به روز تعداد اما من می دانم که ما استخدام به طور قابل توجهی بیش از 1500 او سخن گفت و ما در دوره به 18000 در محل هفته آینده."

کار MP راشل ریوز گفت: این طرح بوده است "قتلگاه" تا کنون. در نامه ای به وزیر کابینه Michael Gove, نوشته شده در پاسخ به گزارش هایی که یک قرارداد اعطا شده بود به خدمات حرفه ای شرکت Serco به اجرای قرارداد ردیابی مراکز تماس او اشاره می کند که قرارداد ردیابی است "ماهر" نقش که دسته "بسیار حساس" اطلاعات و سوال که چرا نقش بودند که در آگهی "نرخ ساعتی کمتر از دستمزد زندگی می کنند".

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن