توسعه و کمک های ویژه جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه جمعیت فقر & SDGs, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

جی کالینز است که معاون رئیس بانکی بازار سرمایه و مشاوره سیتی گروپ*

جی Collins صحبت می کند در غیر رسمی جلسه مجازی از سال 2020 ECOSOC فروم در تامین مالی برای توسعه پیگیری: “تامین مالی توسعه پایدار در زمینه COVID-19”. اعتبار: سازمان ملل متحد

نیویورک, Apr 30 سال 2020 (IPS) – ما امروز در زمان بحران—زمانی که ما به اشتراک گذاشته شده انتخاب خواهد شکل راه تاریخ می گوید داستان ما و تغییر پارادایم آن است تا با زور و اجبار را برانگیخت.

تفاوت تاریخی مسیر وعده و یا خطر خواهد تعریف می شود نه فقط با ضرورت و نحوه پاسخ ما بلکه با ما چشم انداز مشترک از بازیابی و تجدید.

ادامه COVID-19 همه گیر زده سیاره با اندکی نگرانی برای انسان درد و رنج و با گسترده اقتصادی تخریب و هزینه های مالی. اما بیش از این ضربه به ما اهداف توسعه پایدار (SDGs) و ما باید به فوریت آدرس چگونه ما را بهبود یافتن از آن است.

جامعه جهانی می تواند افتخار تا کنون از اندازه و سرعت چند تریلیون دلار بسیج سرمایه در پاسخ به COVID-19. ما باید نشان داد که ما قادر به رادیکال و پرقدرت اجتماعی پاسخ در جهان توسعه یافته است.

ما فقط شروع به مبارزه COVID-19 خشم در جهان در حال توسعه. به عنوان همه گیر را نشان می دهد کمی احترام به مرزهای ملی ما باید این فرصت را در آغوش دوباره اجرای دوباره هدف و re-تقویت چند جانبه مکانیسم ها و سازمان ها از برتون وودز دوران اگر ما برای دیدار با جهان در حال توسعه را با چالش های.

به عنوان COVID-19 بحران ادامه می دهد و ما باید اصرار عظیم که محرک تلاش شود پایدار: هدفمند و تراز وسط قرار دارد به SDGs و سازگار با توافق پاریس مسیر.

تغییر آب و هوا و بیماری های همه گیر جهانی هر دو بهگزارش میشل Wucker را “خاکستری کرگدن” مفهوم است که غفلت از احتمال بسیار بالا تاثیر تهدید جهانی است. بله بسیاری تا به حال در واقع به ما گفت که یک بیماری همه گیر بود و ما نمی مسئولانه آماده کند.

به عنوان مارک کارنی تا به درستی با اشاره به تغییر آب و هوا نیز imbeds درون آن “فاجعه عوام” است که در آن هزینه از انفعال امروز احساس نسل های آینده به خوبی فراتر از بشریت سنتی اقتصادی و سیاسی افق زمان.

اجازه بدهید به ما اجازه نمی دهد که نوه های ما نگاه کردن به تغییر آب و هوا به عنوان بشریت بدترین “خاکستری کرگدن لحظه” اما استفاده از این COVID-19 بحران به re-galvanize عزم ما برای مبارزه با آن است.

ما باید در آغوش شدید گفت و گو با سیاست گذاران رگولاتور و بخش خصوصی نه تنها در مورد بودجه و incentivizing سرش مسیر انتقال انرژی بلکه در مورد نحوه مدیریت جدید headwinds که قیمت نفت پایین همه گیر-تیره و تار بودجه و زهکشی سرمایه خزانه نمایندگی کند.

ما باید در دیدار با پتانسیل COVID-19 شکست به SDG دستور کار با سرپیچی و با Churchillian حل و فصل بي پروا به محوری به عنوان ویروس حرکت ما اهداف غم انگیز بیشتر از دسترس خارج می کند و اهداف ما حتی بلند پروازانه تر در اهداف خود ،

اجازه دهید ما حل و فصل شود نه به اجازه موقت شرکت ها و سرمایه گذاران تمرکز نقدینگی و نوسانات تغییر قبل از بحران حرکت به سمت پررنگ عمومی و خصوصی مشارکت ذینفعان محور سازمانی رهبری و ESG سرمایه گذار تعهد به دستیابی به SDGs.

اجازه ما هم دست کم نگیرید گرفتاری از فقیرترین کشورها از طریق این بحران است. اگر انسان قیمت است که به اندازه کافی برای الهام بخشیدن به اقدام تامل سیاسی جهانی عواقب ناشی از ناتوانی در پاسخ به بحران های اجتماعی در جهان در حال توسعه و ناآرامی های اجتماعی.

این چالش ها می تواند به سرعت و می تواند به عنوان سیستمیک بی ثباتی به عنوان متان حباب از طریق پرمافراست.

امروز این منصفانه است که می گویند که “S” در “ESG” در حال حاضر دو خط تأکید از آن به عنوان سرمایه گذاران و اوراق بهادار صادر کنندگان به طور یکسان صندوق COVID-19 سلامت و هزینه های اجتماعی است. اجتماعی SDGs باید نقل مکان کرد و به خط مقدم نبرد ما.

وجود دارد در حال حاضر لنت نقره ای در COVID-19 ESG شتاب. اجازه دهید من نام چند:

    • ESG بودجه outperforming غیر ESG بازار معیار;
    • خطر مدل در حال دوباره در نظر گرفته سوپر مفاهیم مانند “آب و هوا ارزش در معرض خطر”
    • ما شاهد کاهش ESG نمرات ضعیف شرکت های بزرگ رفتار در پاسخ به COVID-19;
    • ما همچنین شاهد یک حرکت از “منفی غربالگری” برای ESG بودجه به تمایل به دیدن coronavirus-پاسخ “additionality اهداف;” و در نهایت
    • ما شاهد بیان ارزش های اجتماعی جذب سرمایه گذار پارادایم های بیمه توسط Gen Z و Millennials’ نمایش این است که لحظه ای تعیین کننده برای نسل خود را.

با وجود این اشعه از امید COVID-19 ساخته شده است که بودجه ما با چالش های بیشتر و تماس به استفاده از بازار سرمایه و خلاق مکانیسم مالی فوری. بدهی باتلاق در فقیرترین کشورهای در حال ظهور اقتصاد بازار بوده است و ادامه خواهد داد به بدتر از طریق این بحران است.

دبیر کل و موازی خود سرمایه گذاران جهانی برای توسعه پایدار (GISD) داد به رسمیت شناخته شده اند با چالش های بدهی به دستور کار ما; ما نمی تواند کمک کند اما اذعان به این مغالطه است که افزایش بدهی به صندوق SDGs نشان دهنده برای بسیاری از فقیرترین کشورهای جهان است.

در حالی که به طور غریزی ما در حال حاضر می دانیم که این بیماری همه گیر منتقل شده هدف ما این پست ها ما باید سرمایه گذاری به شدت و به سرعت در فن آوری و فرآیندهای برای SDG و ESG معیارهای یکسان استقبال از داده های بزرگ راه حل-مجموعه.

یکدفعه آینه آمار اقتصادی کافی برای چالش های پیش رو و فاقد دقت برای اندازه گیری موفقیت در آینده است.

ما رو سر در عواقب بالقوه exponentiality از COVID-19 عفونت های منحنی در جهان در حال توسعه نیز باید ما را در آغوش نمایی ویژگی های مفید و فن آوری راه حل های کاربردی به شدت به چالش های پایداری.

در حالی که حفاظت در برابر مشکلات آن, اعمال تکنولوژی و نوآوری, اگر بودجه در مقیاس بزرگ می تواند به کاهش هزینه و سرعت دستیابی به اهداف ما است.

از 193 عضو سازمان ملل متحد هستند و اقدام قاطع به دستگیری خرید اینترنتی از COVID – 19 و نباید فراموش کنیم که اهمیت به جهان در حال توسعه از حفظ باز و عملکرد بازار سرمایه.

این اجازه می دهد تا گسترده ترین امکان دسترسی به منابع مالی برای ما پاسخ. همزمان بانک توسعه جامعه باید خود را ادامه دهد و فوری جستجو برای out-of-the-box شتاب و تغییر ریسک های مکانیسم های اعمال نفوذ و تسریع اعتباری بخش خصوصی که در آن ممکن است جراحی کاهش خطر در صورت لزوم و به طور کامل جذب خطر که در آن سیستمیک حیاتی است.

مبادا ما را فراموش کرده ام در رادیکال مجاورت به بحران مالی جهانی سیستم بانکی جهانی امروز قوی است و ادامه خواهد داد به سازنده حمایت از راه حل برای این بیماری همه گیر و پيامدهای اقتصادی و اجتماعی.

به عنوان ما به جستجو برای موقت کردند مکانیسم به آدرس ضعیف ترین اعتبار حکمرانان اجازه دهید ما برای جلوگیری از مسری پیش فرض است که می تواند شوک سیستم مالی بیشتر محدود موجود اعتباری فرمت مکانیسم و یا کاهش سرعت تشکیل سرمایه و روند بهبود.

این خواهد بود که هیچ شاهکار آسان است. در برخی موارد, از آن خواهد شد ما نیاز به تعامل با بازار داوطلبانه متوقف مکانیسم های که از نزدیک با هماهنگی رسمی بخش و حرکت ما به سمت منظم بدهی re-پروفایل استراتژی هنگامی که در حال حاضر مه آسانسور و راه به بدهی پایداری می تواند با وضوح بیشتری دیده می شود.

شکسپیر نوشت: “شیرین هستند استفاده از سختی.” این را نمی توان “پایان عادی” اما باید یک تاریخی نقطه شروع برای ایجاد یک بهتر عادی.

ما باید از این پتانسیل به re-تصور کنید که سرمایه داری در یک پست-COVID جهان را در آغوش آستین termism و ذی نفعان شرکت رفتار و استفاده از COVID-19 سختی به نیروی تازه دادن تعهد ما به پرداختن به بزرگترین, اجتماعی, محیط زیست و چالش های اقتصادی از زمان ما است.

*سیتی گروپ یکی از 30 سرمایه گذار شرکت ها و بانک های عضو GISD داد. جی Collins عضو GISD استراتژی و تحویل یک نسخه از این سخنان در سازمان ملل متحد ECOSOC فروم در تامین مالی برای توسعه در 23 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو