نظر: ما در حال آماده به پررنگ برای رسیدن به رشد ما بالقوه ؟

محتوای مقاله

هیچ چیز وجود دارد کاملا خسته کننده به عنوان تحقق شما بخشی از یک باشگاه است که گیر می شود در علف های هرز. ما تمام شده وجود دارد. شما نگاه کنید در یک گروه دیگر است که فقط به عنوان هوشمند و توانمند به عنوان شما هستند اما برای برخی از دلایل آنها شجاع و نوآورانه و شجاع و جسورانه است. آنها چیزهای تکان دادن. و از آن بازدید شما — شما نیست. اگر خود را به سمت رقابتی نیست و پا زدن شما را یک نگاهی که گروه دیگر و فورا احساس تخلیه. این احساس به فرهنگ و سریع اگر شما نمی گرفتن آن در اوایل به اندازه کافی.

بحث ما یک بازی بزرگ در ساسکاتون از نظر ما چگونه می تواند به رشد شهر ما (که برای ثبت انرژی زا). اما از تجربه من وجود دارد این است که یک عدم تطابق بین ایده های جسورانه و در واقع اقدام بر روی آنها.

و یا شاید که “سحر و جادو” از دولت فرآیندهای. (خوب تاکسی اعتراف — من یک تراشه بر روی شانه من در مورد که گاهی اوقات. پس اجازه دهید که به کنار.)

نگاهی به پارکینگ مورد نیاز به عنوان رشد ما. من می دانم دقیقا جسورانه موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>