نظر: مراقبت دراز مدت ساکنان سزاوار زمان با خانواده


محتوای مقاله

آن است که در حال حاضر بیش از 100 روز پس از برخی از ساسکاچوان مراقبت طولانی مدت (LTC) ساکنان گذشته تا به حال چهره به چهره و تماس با اعضای خانواده خود را. در این مشقت و صبر کنید بسیاری از خانواده ها به حالت تعلیق در میان امید که یک واکسن جدید برای COVID-19 به زودی در دسترس خواهد بود و ناامیدی در پایان هیچ کس می خواهد به فکر می کنم.

Care home visit during COVID-19 pandemic. (Brandon Harder, Regina Leader-Post) (for 0706 oped hunter) ORG XMIT: POS2003271653079584
مراقبت از خانه بازدید در طول COVID-19 بیماری همه گیر. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

حتی در ساسکاچوان یکی از استانهای با کمترین سطح COVID-19 گسترش LTC است گذشته در لیست برای بازگشایی, در یک تاریخ در حال حاضر پیش بینی می شود زودتر از ماه ژوئن 2021. وجود امداد در مقررات برای پنجره بازدیدکننده داشته است در برخی از خانه ها و در های اخیر حرکت به ساکنان اجازه می دهد به بازدید خود و اعضای خانواده در خارج از, اما, که امداد رسانی به پایان خواهد رسید و با اولین بارش برف یا موج بعدی از جامعه منتقله از عفونت است.

بقیه از ما در خارج زندگی LTC تا به حال انتخاب در مورد چگونه به سوار کردن بیماری همه گیر. آیا سن 25 یا 85 و چه در جمع و یا مسکن مستقل محل اقامت آن دسته از ما در خارج زندگی LTC شده اند قادر به فروشگاه برای مواد غذایی سفارش بایگانی اطلاعات بازدید بستگان و صرف زمان با گروه های کوچک از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im