به عنوان چالش و نامشخص است که این بار این بیماری همه گیر اجازه داده است بسیاری از ما به برخی از زمان به منعکس کننده. مد نیست کوچکترین نگرانی برای بسیاری از افراد در این زمان اما fو یا کسانی که از ما با یک میل برای مد فصل آینده ممکن است به سبک تازه در ذهن خود به عنوان وسیله ای برای جرقه شادی و به طور موقت به شما منحرف کردن اذهان از همه این است که در حال حاضر در جریان است. بنابراین برای هر کسی خرس یا غیر خرس تعجب در مورد آنچه مد ممکن است نگاه مانند فصل آینده ما در مسدود تصمیم گرفته اند به طرح برخی از پیش بینی سبک با الهام از اقامت در خانه سفارشات. بسیاری از شما ممکن است جلوتر از منحنی و در حال حاضر repping این سبک اما ما نسبتا با اعتماد به نفس است که در پاییز و زمستان به نظر می رسد در زیر ذکر شده خواهد بود به نام مرسوم ،

این multiday نگاه

بدون نیاز به استرس در مورد چرخش لباس هر روز. بیا پاییز/زمستان سال 2020 مد فصل ممکن است هنجار به صورت متوالی تکرار لباس و یا بخش هایی از لباس. همان شلوار برای سه روز در یک ردیف ؟ بله.

اگر شما یک پیراهن مورد علاقه است که شما مایل به پوشیدن پشت به پشت در طول هفته ترم بعد می تواند زمان خود را به درخشش است. کسی چه می داند ؟ باند مجازی را نشان می دهد ممکن است تنها ویترین سه تا چهار به نظر می رسد در فصل آینده.

Bangin’ یا گران صفحه اصلی-برش موی چتری

چتری در حال حاضر در قبل از COVID-19 بحران اما به عنوان زمان پیشرفت و خستگی رشد می کند, آنها در حال تبدیل شدن اضافی در. در حال حاضر بسیاری از آنها برش دور به امید گرفتن کامل قطع در حالی که همه در داخل به راحتی از خانه خود را. بنابراین انتظار می رود برای دیدن بیشتر مردم با این برش تمام طول سال های طولانی. برخی از این fashionistas ممکن است انتخاب کنید برای سنگ تمیز مستقیم در سراسر نگاه, در حالی که دیگران ممکن است مدل بیشتر با عجله و بداهه نسخه.

می گویند “جوراب و دمپایی”

وجود دارد بیشتر کفش مناسب انتخاب کنم ؟ در چند سال گذشته مد آیکون در حال حاضر repping جوراب و اسلاید اما در حال حاضر برخی از انتخاب آن را یک گام بیشتر با تکان دادن جوراب و دمپایی ترکیبی در روزانه. این ظاهر است به دست آوردن محبوبیت بیشتر و عملی توسط دقیقه است. پس از همه این انتخاب کفش راحت و دنج و زیبا (گاهی اوقات)!

بی شکل زیبایی

آماده به می گویند خداحافظی به تنگ فرم-لباس اتصالات در حالی که برای. این فصل لباسهای گشاد ممکن است حضور مانند قبل از هرگز در این بازی صحنه مد. بزرگ پیراهن و شل کف ممکن است قبلا دیده شده است به عنوان بيشکل راحتی می پوشند اما این زیبایی به نظر می رسد مانند آن را ممکن است در نهایت یکی از trendiest به نظر می رسد این سال است.

و با که ما در مسدود مشخص شده اند چهار صفحه با الهام از سبک های از سال 2020!

در یک آخر توجه داشته باشید در حالی که بسیاری از ما ممکن است گرفتار و متاثر از تاسف به نوبه خود از وقایع به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نیز وجود دارد برخی از نور را در انتهای تونل. ما می توانیم با استفاده از این بار تلاش برای پیدا کردن الهام بخش و فرصت را در بسیاری از راه های مختلف! که آیا آن را به عنوان ساده و احمقانه به عنوان پیش بینی سبک های مد روز و یا به عنوان بزرگ و حرکت به تغییرات انقلابی به جهان چگونه عمل وجود دارد هیچ زمانی مانند امروز به تصور ideate و روشن کردن یک چشم انداز برای آینده است.

تماس با Gina رایت [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو