پالسون: صفحه اصلی سازندگان قدرت از طریق همه گیر

محتوای مقاله

مجوزها تا پایان مارس

این یک رویای دور از طریق مشاهده یک مه آلود rear-view mirror, اما یک زمان وجود دارد که به استفاده مفرط اصطلاح “Saskaboom” بود و بر لب همه است.

حدود شش سال پیش رونق به پایان رسید. قیمت کالاها کاهش یافت و سراسر جهان, و, Saskatchewan اقتصاد تا حد زیادی متکی به منابع و صادرات کاهش یافت و با آنها.

در میان سخت تر-آمار صنایع ساخت و ساز خانه. صفحه اصلی سازندگان سعی کنید به نگه دارید تا با تقاضا و همکار به مبهم توپ کریستال برای دیدن اقتصادی آینده است. صفحه اصلی مانند رم نمی تواند ساخته شده است در یک روز. با مهاجرت و اقتصاد افزایش سازندگان مشغول بودند — بسیار شلوغ است. پس از آن سقوط و ساسکاتون منطقه به طور ناگهانی به حال بیش از حد بسیاری از خانه های جدید در بازار است.

آن را گرفته است مدت زمان طولانی برای آمدن به عقب. سیاست های دولت ملی در نظر گرفته شده برای خنک سایر بازارهای به حال یک اثر شدید در استان ، ولایتی و سیاست — به خصوص شارژ PST در ساخت و ساز نیز به سازندگان سخت است. و پس از آن آمد COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>