Peiris: پایان اخراج بان آماده به علت خرابی در انتخابات سال

محتوای مقاله در ادامه

ترکیب آن با اخراج مهلت قانونی برای عدم پرداخت اجاره و چه در مورد به فاش شدن این سقوط یک فاجعه است.

هیچ کس نمی تواند سرزنش صاحبخانه برای مایل به سرنگونی کسانی که نمی پرداخت اجاره به صورت رو به بالا از چهار ماه. بسیاری از صاحبخانه رهن و تکیه بر درآمد اجاره برای درآمد خود را و یا به سرمایه گذاری بازنشستگی خود را.

برای مستاجران, به ویژه کسانی که در پایین درآمد نردبان که تکیه بر کانادا کمترین میزان حداقل دستمزد $11.32 یک ساعت کمی وجود دارد و امیدواریم که از بازپرداخت ماه اجاره عقب افتادگی در یک آپارتمان دو خوابه است که می تواند هزینه های رو به بالا 900 $در یک ماه در یک شهر بزرگ.

آن را خوب به استدلال می کنند که این مستاجرها باید فکر بهتر است قبل از رفتن به عقب افتادگی اما اجازه دهید در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد زمانی که اخراج شروع در ماه اوت به عنوان آنها قطعا خواهد شد. موجر است و مستاجر از پناهگاه با سابقه عدم پرداخت بازداری آینده نگر دیگر صاحبخانه.

این امر می تواند تشویق اگر دولت تصدیق وجود دارد قریب الوقوع مشکل و به ما می گوید که این یک طرح است که شامل نمی شد در آخرین بودجه آن چون یک راه یا دیگری, مالیات دهندگان خواهد بود رو به یک برگه.

که تنها و بیکس سوت می شنوید به طور کامل لود قطار باری barrelling کردن آهنگ, آماده براي استفاده, باعث ویران کردن در میان یک انتخابات زمانی که سیاستمداران بیش از حد شلوغ به واقع حل مشکلات مردم است.

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو