شاتر

افرادی که به طور جدی بیمار مبتلا به کروناویروس و نیاز به درمان در بیمارستان باید غربالگری اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) و چک آپ منظم برای حداقل یک سال با توجه به روانپزشکان و روانشناسان بررسی اثر این ویروس تا به حال.

این Covid تروما پاسخ کار گروهی – که شامل سلامت روانی از کارشناسان دانشگاه کالج لندن کینگ کالج لندن و دانشگاه آکسفورد, دانشگاه حیفا در اسرائیل و بیمه خدمات درمانی – گفت: کسانی که تا به حال شده است در بخش مراقبت های ویژه شده اند که به طور جدی بیمار به اندازه کافی به در خطر ابتلا به اختلال استرس پس از سانحه و به نام ملی غربالگری برنامه.

تخمین زده می شود که می تواند ده ها هزار نفر از مردم در معرض خطر ابتلا به PTSD به دلیل جدیت خود را Covid-19 علائم. بیش از 100000 نفر پذیرفته شده اند به بیمارستان به دلیل ویروس.

دکتر مایکل پترسون از دانشگاه کالج لندن گفت: “با توجه به بسیار ترسناک و تهاجمی طبیعت Covid-19 مراقبتهای تجربه قریب الوقوع خطر مرگ و پتانسیل برای دراز مدت عوارض پزشکی, کسانی که بیشتر به شدت تحت تاثیر Covid-19 به احتمال زیاد در معرض خطر بالای ابتلا به اختلال استرس پس از سانحه و مرتبط با استرس, بهداشت روانی مشکلات است.

“همچنین ممکن است ویژگی های منحصر به فرد به Covid-19 و آن همه گیر وضعیت که باعث تشدید اثرات روانی آن مانند بودن جدا از خانواده در طول و پس از بستری در بیمارستان. شکست برای مقابله با این بلافاصله می تواند منجر به عوارض جدی در دراز مدت سلامت روان مشکلات است.

بر اساس تجزیه و تحلیل خود را از اثرات دیگر شیوع بیماری های عفونی, این گروه تخمین می زند که میزان مشکلات روحی و روانی در بازماندگان شدید Covid-19 علائم به 30 درصد برای PTSD 15% برای افسردگی و 15 درصد برای اختلالات اضطرابی است.

آن را منتشر کرده است دستورالعمل های بالینی طراحی شده به اطلاع بیمه خدمات درمانی برنامه ریزان و پزشکان از اصول برای پرداختن به نیازهای روانی از افرادی که به شدت بیمار مبتلا به ویروس است.

آن توصیه های کلیدی عبارتند از:

  • به طور فعال نظارت و ارائه به موقع درمان برای بیماران مبتلا به Covid-19 برای مشکلات روحی و روانی از جمله اختلال PTSD
  • راه اندازی یک ملی “روی صفحه نمایش و درمان” خدمات مدیریت منطقه ای از طریق غربالگری سلامت روان برنامه ها یا در بیمارستان یا در جامعه
  • احداث متخصص آسیبهای روانی خدمات به منظور تسهیل در تحویل “روی صفحه نمایش و درمان” برنامه
  • به بیمارانی که شدید Covid-19 چک آپ منظم برای حداقل یک سال.

هدایت می گوید که حداقل بیماران باید دریافت کامل روانشناسی بالینی ارزیابی قبل از ترخیص از بیمارستان و یک ساختار سلامت روانی ارزیابی در عرض چهار هفته از تخلیه.

در حال حاضر بیماران خود نیاز به مراجعه به یک پزشک عمومی و یا برای بهبود دسترسی به خدمات درمانی روانی اگر آنها نگران هستند در مورد سلامت روان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im