فلج اطفال سرخک شیوع بیماری ‘اجتناب ناپذیر’ می گویند واکسن کارشناسان

جهانی, عناوین سلامت

سلامت

یک پسر جوان در پاکستان دریافت یک واکسن خوراکی فلج اطفال (دیفتری). اعتبار: اشفق Yusufzai/IPS

مارس 6 2020 (IPS) – وقفه به برنامه واکسیناسیون ناشی از COVID-19 همه گیر می تواند در نتیجه موج جدید سرخک یا فلج اطفال شیوع بیماری, سلامت, کارشناسان هشدار می دهند.

تعداد فزاینده ای از یک واکسیناسیون فرزندتان مبارزات ملی و روال واکسن معرفی می شوند با تاخیر میان اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش SARS-CoV-2 ترک میلیون ها نفر محافظت نشده.

با هر دو پیشگیرانه مبارزات و روال واکسن نهفته “ما باید تعداد بیشتری از کودکان تبدیل خواهد شد که مستعد ابتلا به واکسن-بیماری های قابل پیشگیری است و قطعا منجر به شیوع بیماری”,

ریچارد Mihigo
سازمان بهداشت جهانی در آفریقا, دفتر

جذب معمول واکسن کاهش یافته است و در بسیاری از کشورهای آسیب پذیر با افراد قادر و یا تمایلی به سفر به جلسات — چیزی که مشاهده شد در طول 2013-2016 شیوع ابولا در غرب آفریقا.

با هر دو پیشگیرانه مبارزات و روال واکسن نهفته “ما باید تعداد بیشتری از کودکان تبدیل خواهد شد که مستعد ابتلا به واکسن-بیماری های قابل پیشگیری است و قطعا منجر به شیوع بیماری” می گوید: ریچارد Mihigo, برنامه, مدیر برای واکسیناسیون فرزندتان و واکسن توسعه در سازمان بهداشت جهانی آفریقا ،

همزمان با COVID-19 همه گیر “از جمله شیوع بیماری را دریافت خواهد کرد همان توجه به عنوان در زمان عادی” او می افزاید.

“ما این را در طول [2013-2016] شیوع ابولا در غرب آفریقا که در آن ما تا به حال شیوع سرخک در همان زمان. و به تازگی دیده ایم در جمهوری دموکراتیک کنگو که مداوم شیوع سرخک کشته شدن بیشتر مردم از جریان شیوع بیماری ابولا است. اما تمام توجه بود ابولا.”

پس این که توصیه در ماه گذشته که همه واکسيناسيون مبارزات باید به حالت تعلیق در پاسخ به COVID-19, Mihigo می گوید جرم پیشگیری مبارزات — که برای کمک به پر کردن شکاف ها در مکان های با ضعیف معمول واکسیناسیون فرزندتان — تا به حال شده است در انتظار قرار داده و تقریبا در تمام کشورهای آفریقایی در حالی که مبارزات انتخاباتی به هدف موجود شیوع بیماری در نظر گرفته می شوند در یک مورد به مورد و بر اساس.

کسانی که متوقف پیشگیرانه شامل سرخک مبارزات در چاد و نیجریه, اتیوپی و سودان جنوبی و همچنین در کینشازا پایتخت جمهوری دموکراتیک کنگو. بیش از 6000 نفر کشته شده اند از سال گذشته در جمهوری دموکراتیک کنگو در آنچه که در حال حاضر بزرگترین سرخک. این کمپین به تنهایی تا به حال با هدف رسیدن به 21.2 میلیون کودک زیر سن پنج Mihigo می گوید.

در ضمن Gavi جهانی واکسن داد که vaccinates تقریبا نیمی از کودکان جهان اعلام کرد در اوایل این ماه که 14 عمده واکسیناسیون فرزندتان کمپین حمایت داد شده بود به تعویق افتاد و به همراه چهار ملی واکسن معمول معرفی.

این تاخیر که تاثیر مبارزات علیه فلج اطفال سرخک, وبا, ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) تب زرد و مننژيت را تحت تاثیر حداقل 13.5 میلیون نفر در 13 جهان کم توسعه یافته از اتحاد می گوید هشدار می داد که بسیاری از تاخیر بیشتر انتظار می رود. جهانی ریشه کنی فلج اطفال ابتکار که با شرکای جهانی و همچنین توصیه می شود که تمام واکسیناسیون فلج اطفال مبارزات متوقف می شود در سراسر جهان.

در کشورهای شکننده سلامت سیستم ها و درگیری های جاری — که بسیاری از آنها هنوز به احساس تاثیر کامل رمان coronavirus — هستند بیشتر در معرض خطر می گوید: چارلی والر رئیس واکسن برنامه در ولکام تراست.

او بیش از حد برجسته جمهوری دموکراتیک کنگو که در آن ابولا زده در مناطق فعال جنگ به عنوان یک کشور به خصوص در معرض خطر: “تاثیر خود را به سیستم بهداشت و چگونه آنها را قادر به مدیریت از طریق و فراتر از COVID-19 بسیار بزرگ نگرانی است.”

Gavi, مدیر اجرایی, Seth برکلی هشدار می دهد که جامعه بین المللی نیاز به عمل به جلوگیری از به طور بالقوه مخرب شیوع بیماری های قابل پیشگیری با واکسن بیماری است.

“میراث COVID-19 نباید شامل جهانی حیات قاتلان دیگر مانند سرخک و فلج اطفال,” او می گوید.

برخی از کارشناسان بر این باورند که افزایش موارد قابل پیشگیری با واکسن بیماری اجتناب ناپذیر است.

هنگامی که پوشش واکسيناسيون پایین می رود و به ناچار بیشتر شیوع بیماری رخ خواهد داد از جمله از بیماری های تهدید کننده زندگی مانند سرخک و فلج اطفال که معاون مدیر کل Zsuzsanna Jakab می گوید.

که سخنگوی ریشه کنی فلج اطفال الیور Rosenbauer می گوید که اگر چه به طور موقت متوقف واکسیناسیون فلج اطفال مبارزات بود “تنها توصیه را تحت این واقعیت جدید”, سازمان, شد, پیش بینی افزایش موارد فلج اطفال به عنوان یک نتیجه — از جمله امکان گسترش ویروس به مناطق جدید.

بازتاب Mihigo هشدار در مورد COVID-19 منحرف از سایر بیماری ها شیوع Rosenbauer تنش نیاز به فلج اطفال ادامه داد: نظارت و بازگشت به واکسیناسیون مبارزات “را به عنوان به سرعت به عنوان با خیال راحت امکان پذیر است”.

“ما نباید فراموش کنیم که تا زمانی که کودکان در پاکستان در معرض خطر ابتلا به فلج اطفال فلج … پس از آن همه کودکان در جهان در هر کجا که زندگی می کنند می تواند یک روز تحت تاثیر بیماری فلج اطفال” Rosenbauer می افزاید. پاکستان و افغانستان در حال حاضر تنها کشور در جهان هنوز هم تحت تاثیر وحشی پوليو, WPV1.

هنگامی که فوری COVID-19 بحران است و کارشناسان معتقدند که سریع و موثر اجرای گرفتن واکسیناسیون مبارزات حیاتی خواهد بود — یک ماده است که می تواند پیچیده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر تهدید به قطع صدها میلیون دلار در بودجه به چه کسی است.

اما Weller تاکید می کند که اگر چه سرمایه گذاری در گرفتن مبارزات حیاتی است, وجود خواهد داشت بدون رفع سریع.

“این فقط در مورد قرار دادن یک گروه کمک و یا گچ بیش از یک شیب در واکسن پوشش,” او می گوید. “این در مورد کمک به این کشورها به تقویت سیستم های بهداشتی برای مدت طولانی.”

این داستان در اصل منتشر شده توسط SciDev.Net

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net