فقیر شرایط کاری 'پریشان 10000 نفر در لستر"

عکس: شاتر به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر می تواند کار در شرایط معمولا همراه با برده داری مدرن در کارخانجات نس

توسط AKHSHIJNEWS در 23 تیر 1399

عکس: شاتر

به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر می تواند کار در شرایط معمولا همراه با برده داری مدرن در کارخانجات نساجی در لستر یک بررسی توسط اسکای نیوز ادعا کرده است.

لستر شورای شهر معتقد است وجود دارد به 1500 کارخانجات نساجی در سراسر شهرستان. اکثر کسب و کارهای کوچک هستند و اساسا کارگاه های آموزشی که قرار دارد در پیری ساختمان های مخروبه مانند شهر قدیمی امپریال ماشین تحریر کارخانه.

شرق میدلندز شهرستان قرار گرفت تحت تمدید مستند محدودیت در 30 ژوئن و به فکر آن است که شرایط کار در بسیاری از نساجی کار می کند ممکن است کمک به موضعی شیوع Covid-19.

آن است که به طور گسترده ای مشکوک است که بسیاری از کسب و کار پرداخت نشده کارگران £8.72 ملی حداقل دستمزد.

معاون شهردار آدام کلارک به نام دولت و افزود که شرایط کار در کارگاه های آموزشی بسیار بود نه یک "راز" به عنوان "فقط کفش."

لستر شرق MP کلودیا Webbe گفت: آسمان, اخبار او در تماس شده توسط ناشناس کارگران بودند که ترس بیش از حد به صحبت کردن در عموم زیرا بسیاری از آنها در این کشور غیر قانونی است.

"Machinists در حال پرداخت £3 ساعت هکرها در حال پرداخت £2 ساعت است. این چیزی است که به نظر می رسد استاندارد," او گفت:.

North West Leicestershire MP اندرو Bridgen گفت: پخش وجود دارد یک "توطئه سکوت" بود که اجازه داده کارخانه در شهر به ادامه بهره برداری از کارگران بیش از چندین سال.

"اینترنت خرده فروشان رونق گرفت در طول Covid بحران به دلیل رقابت خود شده است و تعطیل. بنابراین ما شاهد یک اضافی تقاضا برای این محصولات گفت:" آقای Bridgen. او افزود که وجود داشته است "سیستمیک شکست تمام حمایت در لستر که جلوگیری از این اتفاق می افتد".

دولت بهداشت و محیط زیست (HSE) در حال بررسی اتهامات برخی از کارخانه ها مردم مجبور به کار در شرایط نا امن در طول مستند.

برده داری مدرن در زمان بسیاری از اشکال گفت: Brigden بسیار از آن پنهان "اما این نوع بهره برداری – مردم در حال پرداخت کمتر از حداقل دستمزد نیاز به کار در شرایط غیر قابل قبول است – که به نوعی سوء استفاده کرده است به مهر آن را به مورد بررسی قرار گیرد و ما باید به دنبال شواهد و مدارک و تعقیب هر کجا که ممکن است".

کلارک ساخته شده است که اجرای ضد برده داری قوانین سخت تر ساخته شده توسط شبکه پیچیده ای از بدن درگیر است. او گفت: "وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از سازمان های HMRC [HM مالیات و گمرک] این GLAA [Gangmasters و کار سوء استفاده از قدرت], HSE و دیگران باید در اجرای مسئولیت. وجود دارد نیاز به اجرای یک بدن است که نیاز به تنظیم شود تا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است."

"این یک سیستمیک موضوع است که منتقله از فقیر و مقررات ضعیف قانون و بهره برداری در هر سطح," او اضافه شده است. "شما باید از خودتان بپرسید که در واقع قدرت برای تغییر این ؟ و این که باک متوقف می شود با دولت است."

دفتر خانه سخنگو گفت: "ملی جرم و جنایت آژانس و دیگران به دنبال هولناک اتهامات در مورد کارگاههای در لستر و دبیر خانه شده است و روشن است که هر کس بهره از کار برده خواهد شد که جایی برای پنهان کردن دارد."

ما باید قوانین و مقررات, اما آنها نمی ای اداره به درستی. آن را نیز به عهده مصرف کنندگان – اگر شما خرید فوق العاده ارزان تی شرت و سپس شما می دانید کسی که به بهره برداری رسیده" – چری بلر مبارز و مدافع

سریع-مد شرکت های مستقر در بریتانیا آمده اند در صورت افزایش نظارت به عنوان فروش بالندگی در طول این مستند در میان اتهامات بیش از شرایط کاری. مسابقه گفت: آن را به حال تعلیق تامین کننده پس از ادعا می کند که یک کارخانه در لستر ارائه یک کارگر فقط 3 پوند یک ساعت را به لباس های خود را.

آن را به شرح زیر گزارش در این زمان است که یک روزنامهنگار مخفی گفته شد توسط یک کارخانه ساخت Quiz لباس او خواهد بود پرداخت کمتر از حداقل دستمزد.

مسابقه گفت: اگر ادعا می کند دقیق آنها "کاملا غیر قابل قبول".

هفته گذشته Boohoo مواجه انتقاد پس از یک گزارش که کارگران در یک کارخانه تهیه کالا برای یکی از مارک های خود می تواند انتظار می رود به پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان £3.50 یک ساعت. Boohoo اعلام کرده که در حال بررسی آن عرضه زنجیره ای برای ایجاد که در آن نقاط آسیب پذیری وجود داشته باشد.

این Gangmasters و کار سوء استفاده از قدرت (GLAA) توسط یکی از نهادهای تلاش برای اطمینان از مقررات بودند که به دنبال آن در کارخانه در لستر آغاز بررسی آن پس نگرانی در مورد چگونه برخی از کسب و کار در این شهر شده اند عامل قبل و در طول موضعی مستند.

آن گفت: چند آژانس بازديد مربوط به ماموران از GLAA Leicestershire, پلیس, Leicester City Council, National Crime Agency بهداشت و ایمنی اجرایی Leicestershire آتش و نجات و اجرای مهاجرت تا به حال انجام شده طی چند هفته گذشته.

تا کنون آن گفت: بدون اجرای استفاده شده بود در طول بازدیدکننده داشته است و افسران هنوز شناسایی هر گونه جرائم تحت بردهداری مدرن عمل می کنند 2015.

GLAA سر اجرای ایان واترفیلد گفت: "ما همچنین تشویق مردم برای آگاهی از نشانه های کار و بهره برداری و گزارش نگرانی های خود را به ما از طریق تماس با ما اطلاعات تیم در 0800 4320804 و یا ایمیل intelligence@gla.gov.uk."

با توجه به فعالان این Medaille اعتماد وجود دارد در مورد 136,000 قربانیان بردهداری مدرن در بریتانیا است.

پیشرو حقوق بشر و وکیل مدافع و فعال زنان و حقوق کارگران چری بلر گفت: آسمان, اخبار امروز است که نه تنها کارگران در حال بهره برداری است اما پس شد مالیات دهندگان به دلیل مزایای پرداخت شده به پایین کارگران پرداخت می شود. او گفت: برده داری مدرن عمل 2015 پیشگامانه اما تا به حال شده است یک شکست به پلیس آن و تشدید آن با دولت عدم آن را واقعی دندان پس از بررسی این قانون در سال گذشته ساخته شده از 80 طرح به آن بیشتر عضله است. او گفت: از سال 2010 وجود داشته اند و هفت تعقیب از مردم نمی پرداخت حداقل دستمزد.

او افزود: "همچنین نشده است هر چیزی مانند بسیاری از کارخانه بازرسی به عنوان وجود دارد باید بوده است. ما باید قوانین و مقررات, اما آنها نمی ای اداره به درستی. آن را نیز به عهده مصرف کنندگان – اگر شما خرید فوق العاده ارزان تی شرت و سپس شما می دانید کسی که استثمار شده است. آن را نیز به عهده شرکت های خرید از محصولات این کارخانه است. Boohoo [که آن را انکار می کند شکسته است هر قانون] به عنوان مثال, بسیار زیبا, براق, برده داری مدرن بیانیه اما واقعیت این صنعت متفاوت است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de