آسیا-اقیانوس آرام, عناوین, سلامت, جمعیت

سلامت

Indian health experts say the findings of a US study — which suggest that population density is unrelated to COVID-19 infection rates — to be completely contradictory to their experience of dealing with the pandemic in India

در بمبئی هند. اعتبار: Sthitaprajna ینا (CC BY-SA 2.0).

دهلی نو Jul 8 سال 2020 (IPS) – هند کارشناسان بهداشت می گویند یافته های یک مطالعه US — که نشان می دهد که تراکم جمعیت است و ربطی به COVID-19 میزان عفونت به طور کامل متناقض به تجربه خود را از برخورد با این بیماری همه گیر در هند یک کشور با 1.3 میلیارد نفر است.

شیما حمیدی نویسنده سرب از مطالعه منتشر شده در ماه ژوئن در مجله آمریکایی انجمن برنامه ریزیادعا کرد در یک بیانیه مطبوعاتی که “واقعیت این است که [شهری] تراکم ربطی به تایید عفونت ویروس, نرخ و معکوس مربوط به تایید COVID-19 نرخ مرگ و مهم است, غیر منتظره و عمیق”.

“در تئوری تراکم منجر به تماس نزدیک و تعامل بیشتر میان ساکنان که باعث می شود آنها را نقاط بالقوه برای گسترش سریع در حال ظهور بیماری های عفونی” حمیدی بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت.

پس از کنترل جمعیت شهری شهرستان تراکم است به طور قابل توجهی مرتبط با عفونت رای دادن احتمالا به دلیل پایبندی بیشتر به اجتماعی فاصله دستورالعمل نویسندگان اشاره کرد. همچنین شهرستانهای استان با تراکم بالاتر را به طور قابل توجهی پایین تر ویروس های مربوط به نرخ مرگ و میر نسبت به شهرستانهای استان با تراکم کمتر احتمالا به دلیل برتر سیستم بهداشت و درمان آنها اضافه شده است.

حمیدی و همکاران ارزیابی SARS-CoV-2 میزان عفونت و Covid-19 نرخ مرگ و میر, از 20 مارس تا 25 آوریل در 913 شهری شهرستان در ایالات متحده است. آنها با استفاده از ‘مدلسازی معادلات ساختاری” است که در نظر گرفته شده آموزش و پرورش در سطح جمعيت بهداشت و درمان زیرساخت ها و متغيرهای دموگرافيک مانند سن و نژاد برای رسیدن به یافته های خود را.

اما کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکان درگیر در COVID-19 مراقبت در هند — که ثبت 605,000 موارد و 17,800 و مرگ و میر این ویروس از 2 جولای — می گویند این یافته ها متناقض به مشاهدات خود را در حالی که مشغول به کار در پرجمعیت هند است.

“این COVID-19 چالش در هند مراکز کلاسیک بر عامل بالاتر تراکم جمعیت می گوید:” Diptendra کومار سرکار بهداشت عمومی و متخصص و COVID-19 استراتژیست وابسته به موسسه تحصیلات تکمیلی آموزش و پژوهش پزشکی, کلکته, هندوستان.

بیشتر در هند بالاتر مرگ و میر شده است که در شهرستانها مانند بمبئی و دهلی چنای مقایسه با کوچکتر مراکز شهری سرکار می گوید SciDev.Net.

Ahsan احمد مشاور رئیس مراقبت ويژه و اورژانس خدمات در KPC کالج پزشکی و بیمارستان کلکته, هندوستان موافق است. “این مطالعه یافته ها کاملا مخالف با آنچه که مشاهده کردم در حالی که برخورد با COVID-19 بیماران,” او می گوید SciDev.Net.

“من باید درمان بیش از 200 COVID-19 بيمار که متعلق به مناطق پر جمعیت از کلکته [تراکم جمعیت 24,000 نفر در هر کیلومتر مربع]; مرگ تعداد نیز بیشتر در میان بیماران از این مناطق” احمد می افزاید.

به گفته احمد بمبئی پرجمعیت Dharavi منطقه — بزرگترین زاغه در آسیا که در آن 650,000 مردم گزارش زنده در مساحت 2.5 کیلومتر مربع — در مجموع به حال 2,301 COVID-19 مورد از 2 جولای به عنوان در مقایسه با 80,262 موارد گزارش شده از بمبئی شهر 19.5 میلیون نفر با میانگین تراکم جمعیت 32,303 در هر کیلومتر مربع.

Thekkekara یعقوب جان بالا virologist و استاد بازنشسته و رئیس سابق ویروس شناسی بالینی در مسیحی کالج پزشکی وللر هند می گوید: با استناد به نویسندگان این مطالعه که مراقبت های بهداشتی و امکانات آموزشی بهتر در جوامع متراکم تر. واحد مراقبت های ویژه (ICU) تخت به ازای هر 1000 نفر جمعیت است که یک اقدام مهم از بهداشت و هند ناکافی ICU تخت او می گوید. “ما در بهداشت و درمان کیفیت است نه متناسب با متراکم یا وسیع زندگی می کنند.”

“که در آن برنامه ریزی تمرین و پشتکار این مطالعه یک ویژه — قابل استفاده تنها برای شیوع بیماری های مسری” جان می گوید SciDev.Net.

Reid Ewing یک نویسنده این مطالعه و استاد برجسته حوزه شهر و برنامه ریزی شهری در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی, ایالات متحده می گوید به نظر می رسد سوء تفاهم از مطالعه. “در نتیجه چگالی کم ما با برتر مراقبت از سلامت و توانایی بیشتری به فاصله اجتماعی هیچ مفهومی برای هند است.”

این داستان در اصل منتشر شده توسط SciDev.Net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im