دشت روح مدرسه بخش برای جلوگیری از قرارگرفتن غوطه وری فرانسه دانش آموزان به ساسکاتون

محتوای مقاله در ادامه

Giandomenico گفت پسرش که در حال حاضر حضور در دبیرستان غوطه وری فرانسه قبلا با حضور Ecole رودخانه ارتفاعات مدرسه. او می تواند به گرفتن سوار شدن به شهرستان را با او و پس از آن با اتوبوس به مدرسه از دانشگاه Saskatchewan اما این یک گزینه واقعی برای او جوان دختران, او گفت:.

او نیز نمی خواهید به آنها را حذف کنید از برنامه غوطه وری فرانسه در دسترس نباشد. به خانه نزدیک تر است وجود دارد یک مهد کودک به کلاس 8, فرانسوی, برنامه غوطه وری در مدرسه کاتولیک تقسیم و عمومی, فرانسوی, برنامه غوطه وری در Warman برای دانش آموزان در مهد کودک به درجه 2.

از آنجا که کودکان به سن گذشته مدرسه عمومی ارائه شده در Warman و نمی خواهید به حرکت آنها را به کاتولیک تقسیم موضوع حمل و نقل همچنان ادامه دارد چرا که یادگیری فرانسه مهم است که خانواده اش, او گفت:.

“ما می خواهیم آنها را به عنوان مقدار تنوع و فرصت به عنوان آنها می تواند همچنین کمک به حفظ که توانایی زبان در استان است.”

Giandomenico یکی از بسیاری از پدر و مادر که ابراز نگرانی به مدرسه بخش و دولت استانی که اعلام شده است. او اشاره کرد بسیاری از والدین اشتباه گرفته بودند در مورد اینکه چرا این تصمیم بود.

در حالت ایده آل آنها می خواهم خدمات اتوبوس ابقاء, Giandomenico گفت که بسیاری از خانواده ها خریداری خانه در Warman و Martensville زیرا آنها می دانستند که این خدمات در دسترس خواهد بود برای خانواده در حال رشد.

“شما هرگز نمی خواهید به نظر می رسد مانند شما در حال شکایت بیش از حد, اما من فکر می کنم آن را فقط واقعا از آبی آمد,” او گفت:. “بسیاری از این خانواده تصمیم به زندگی در یک منطقه خاص با درک که آنها در حال رفتن به آن دسترسی داشته باشد (این برنامه). ما قرار داده ایم پایین ریشه در اینجا و من نمی خواهم به بلند کردن و حرکت به این دلیل است.”

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو