پیش بینی COVID-19 عفونت نرخ مرگ و میر در سراسر جهان

جامعه مدنی توسعه و کمک ویراستاران' انتخاب, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخ

توسط AKHSHIJNEWS در 27 خرداد 1399
جامعه مدنی توسعه و کمک ویراستاران' انتخاب, ویژه, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه فقر & SDGs, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

واشنگتن, DC, Jun 16 سال 2020 (IPS) - جهان دیدم مطلب جدید تایید COVID-19 مورد در هفته گذشته بیش از هر هفته به تاریخ. و به همه گیر رشد می کند, مرکز آن در حال حرکت است از اقتصادهای پیشرفته به کشورهای در حال توسعه از جمله برزیل و هند و آفریقای جنوبی است.

چگونه است که این بیماری همه گیر به احتمال زیاد به تکامل آن را به عنوان گسترش به کشورهای فقیر?

در یک کار جدید کاغذ, ما تلاش برای پاسخ به یک سوال که پیش بینی عفونت و مرگ و میر و یا IFR برای COVID-19 187 کشور بر اساس جمعیت شناسی هدایت و قدرت سیستم های بهداشتی.

این IFR اعداد ما گزارش تا حدودی بالاتر گاهی اوقات به طور چشمگیری پس از آمار و ارقام داده شده برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه در اوایل تاثیرگذار مطالعات از جمله کالج امپریال تیم سناریو برای جهانی همه گیر و گزارش های اخیر که آفریقا اداره است.

که تفاوت را می توان chalked به ما چگونه ترکیب دو عامل: از قبل موجود شرایط بهداشتی و قدرت نسبی از سلامت سیستم است.

برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه بیماریهای جبران بخشی از مزایای استفاده از جوانان

یک مطالعه اخیر در علم توسط Salje et al., برای مثال می یابد که با فرانسوی-سطح بهداشت و درمان احتمال مرگ با COVID-19 افزایش تقریبا هشت برابر زمانی که در حال حرکت از 60-69 گروه سنی به 70 و بالاتر برد. این خبر خوبی برای کشورهای در حال توسعه که به طور کلی بسیار جوان جمعیت از فرانسه است.

اکثر پیش بینی های قبلی از COVID-19 عفونت نرخ مرگ و میر گنجانیده شده اند این مزیت جمعیتی. اما آنها به طور کلی شامل جبران اثر متقابل کشور تفاوت در بیماریهای همراه.

کسانی که بیماریهای همراه مانند دیابت و فشار خون و بيماريهای ايسکميک قلبی-عروقی— خیلی مهم است. داده ها از ایتالیا نشان می دهد که حدود 96 درصد از COVID-19 مرگ و میر گزارش یک یا بیشتر مربوط به بیماریهای همراه.

معکوس است که احتمال استفاده از Bayes' حکومت و داده ها در فرانسه IFR و همبودی توزیع پیدا کنیم که احتمال مرگ ناشی از COVID-19 عفونت برای بیماران زیر 40 است که تقریبا 134-بار بالاتر مربوطه همبودی از بدون.

کشورهای در حال توسعه به طور کلی کاهش نرخ مربوط به بیماریهای همراه در مقایسه با کشورهای با درآمد بالا (که در آن بهترین اقدامات عفونت نرخ مرگ و میر آمده). اما در حالی که هدایت متمرکز هستند در میان افراد سالمند در کشورهای غنی و برخی از کشورهای در حال توسعه—از جمله آفریقای جنوبی—گزارش بطور قابل توجهی بالاتر به اشتراک گذاری این شرایط در میان ،

آینده کار خود را بهره مند از دقت بیشتری درمان بیماریهای همراه مانند اچ آی وی/ایدز است که شیوع در درآمد کشورها است. اما حتی یک تنظیم ساده برای بیماریهای همراه تا حدی تضعیف بسیاری از کشورهای در حال توسعه جمعیتی ،

شواهد از دیگر عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی نشان می دهد یک مقدار bleaker سناریو برای COVID-19 در جهان در حال توسعه

تا کنون برآورد ما فرض کنیم که یک فرد آلوده با COVID-19 در گفتن اوگاندا همان احتمال مرگ به عنوان کسی که با همان جنس ، سن و تعداد بیماریهای همراه در فرانسه. واضح است که خوش بینانه با توجه به ظرفیت کلی از اوگاندا سیستم بهداشت و درمان نسبت به فرانسه. اما دقیقا چگونه خوش بینانه است ؟

به ارزیابی چقدر مرگ و میر ممکن است نرخ های متفاوت با سیستم بهداشت و درمان ظرفیت ما رسم بر برآورد از عفونت نرخ مرگ و میر برای یکی دیگر از عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی یعنی آنفلوانزا است. ما تمرکز بر روی کودکان زیر پنج سال به پاکسازی تنوع در سن و بیماریهای همراه که به طور معمول شروع به بعد در زندگی و مقیاس نسبت شانس مرگ ناشی از COVID-19 نسبت فرزند آنفلوانزا نرخ مرگ و میر در سراسر کشور توسط گروه درآمد.

تنظیم برای سلامتی-ظرفیت سیستم در این روش بازده COVID-19 عفونت نرخ مرگ و میر هستند که بطور قابل توجهی بالاتر از برآورد قبلی برای کشورهای در حال توسعه. برای پنج کشور در جنوب صحرای آفریقا با بزرگترین تایید COVID-19 شیوع به تاریخ, نتایج ما تقریبا دو بار به عنوان بالا به عنوان کسانی که از امپریال کالج که عامل بیماریهای همراه یا سلامت سیستم قدرت فراتر از یک بازی ساده محدودیت ظرفیت در تخت بیمارستان.

و آنها تقریبا هشت برابر بیشتر از پیش بینی ها از این که آفریقا که تنظیم نیست و برای سلامت سیستم ظرفیت و تنها مقیاس IFR رو به پایین (هرگز به سمت بالا) به علت بیماریهای همراه.

مقایسه پیش بینی COVID-19 عفونت نرخ مرگ و میر در سراسر مطالعات

نتایج ما بیشتر در خط با امپریال کالج پیش بینی برای اروپا به عنوان نشان داده شده در پانل پایین بالا. برای پنج کشور اروپایی نشان داده شده است, ما همچنین می توانید مقایسه کنید به بیشتر "استاندارد طلا" معیار یعنی عفونت نرخ مرگ و میر محاسبه شده بر اساس سرمی مطالعات از یک نمونه تصادفی از جمعیت (آبی میله).

هر دو ما نتایج و امپریال کالج نتایج مطابقت با این ميران مطالعات نسبتا خوبی در دمای اما موفق به توضیح زیادی از داخل اروپا واريانس (که برخی از آنها ممکن است با توجه به واريانس چگونه مرگ و میر در حال شمارش به عنوان مثال در بلژیک نسبتا لیبرال تعریف COVID-19 مرگ شامل همه غیر قابل توضیح پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر).

در کوتاه مدت ما IFR تخمین می زند به نظر می رسد نسبتا قابل قبول برای اروپا که در آن ما باید مستقل نقطه مرجع و نتایج ما نشان می دهد که قبل از آن پیش بینی برای کشورهای در حال توسعه است که چشم پوشی از سیستم بهداشت و درمان ظرفیت ممکن است بیش از حد خوش بینانه است.

در خط با آخرین اخبار, گزارش, آن به احتمال زیاد در افراد جوان موجب خواهد شد تا سهم بیشتری از COVID-19 مرگ و میر در کشورهای در حال توسعه

در ایالات متحده به تاریخ بیماران بیش از 75 سال, نمایندگی بیش از 60 درصد از COVID-19 مرگ و میر. در ایتالیا تعداد مرگ و میر بالای 70 85 درصد است.

هر دو جمعیت شناسی و ضعف سیستم های بهداشتی توضیح دهد که چرا COVID-19 مرگ و میر بیشتر متمرکز در میان افراد جوان در کشورهای در حال توسعه

اگر چه پیش بینی IFRs نمایش شیب سن شیب در همه زمینه ها با توجه به مشخصات دموگرافيک تفاوت عمده مرگ و میر در پایین و پایین تر از متوسط کشورهای با درآمد پیش بینی شده است از متوسط سن بیماران (40-70).

کمتر بدیهی است که تفاوت در سیستم بهداشت و درمان ظرفیت نیز به احتمال زیاد به پهن کردن سن شیب COVID-19 مرگ و میر در کشورهای در حال توسعه. در اروپا داده است که مطابق با این فرضیه که بخش مراقبت های موجب صرفه جویی در زندگی بالاتری نسبت جوان نسبت به افراد مسن COVID-19 بيمار. هنگامی که با کیفیت بالا و مراقبت های ویژه که فاقد مزایای استفاده از جوانان در حال خاموش.

این تخمین ها به مراتب از کلمه نهایی در این سوال. اما ما امیدواریم که که ما محاسبات ارائه مهم توجه احتیاطی در مورد کشورهای در حال توسعه جمعیتی مزایای رو به پایین COVID-19.

برنامه ریزی برای انجام همه گیر پاسخ و کالیبراسیون مهار سیاست های عامل باید در تنوع گسترده ای در پیش بینی IFRs در سراسر زمینه. به طور خاص سیاستگذاران در کشورهای کم درآمد باید آگاه باشند که هر جمعیتی مزایا با توجه به COVID-19 نرخ مرگ و میر به احتمال زیاد تا حدی جبران معایب از نظر سن-توزیع بیماریهای همراه و حتی بیشتر از آن توسط شکاف در سیستم بهداشت و درمان ظرفیت.

*جاستین Sandefur است یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی (CGD) ; سلنه Ghisolfi یک اقتصاد post-doc در آزمایشگاه به صورت موثر ضد فقر سیاست های ماساچوست و یک دانشجوی دکترا در موسسه اقتصادی بین المللی مطالعات دانشگاه استکهلم; Ingvild Almås است یک استاد اقتصاد در موسسه اقتصادی بین المللی مطالعات دانشگاه استکهلم; Tillmann فون Carnap یک دانشجوی دکترا در موسسه بین المللی مطالعات اقتصادی استکهلم دانشگاه; جسی Heitner سلامت اقتصاددان در Aceso جهانی و تسا جسورانه به عنوان استاد در موسسه اقتصادی بین المللی مطالعات دانشگاه استکهلم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de