بefore کال تیم ژیمناستیک می دانست که چگونه به طور گسترده ای به COVID-19 همه گیر خواهد تاثیر زندگی روزمره آن را در ادامه آموزش به عنوان برنامه ریزی شده.

در صبح روز 12 مارس ارشد راشل Mastrangelo تا به حال هیچ ایده که در آن او خواهد بود نهایی تمرین با تیم است. خرس رفت و از طریق روال عادی اما بعد از آن روز NCAA اعلام کرد لغو تمام رویدادهای ورزشی.

“وای که آخرین بار من قصد دارم برای انجام یک سه گانه کامل هرگز دوباره” Mastrangelo گفت: تحقق است که زمان خود را به عنوان یک رقابتی ژیمناست آمده بود به مانند یک پایان ناگهانی.

جهان ورزش است که اغلب ناعادلانه و سرند با ناامیدی. رستگاری این است که هرگز وعده داده شده است. سست به پایان می رسد نیست همیشه بسته کردگی, زیبایی سالمندان نیست همیشه نمره امتیاز برنده و صدمات آیا همیشه درمان برای آخرین دیدار فصل است.

اما کار سخت در وسط داستان ما بی ارزش نیست حتی اگر ما هرگز نمی بینیم که پایان کامل.

Mastrangelo داستان در خدمت به عنوان یک یادآوری از این.

“در پایان, آن را در مورد برنده شدن است. این مورد وجود دارد با تیم خود و دیدن تا چه حد شما آمده ام” او گفت:.

Mastrangelo بود او را دزدیدند ارشد شب اوج در دیدار نهایی کالج, ژیمناستیک, فصل و مهمتر از همه گذشته او چند لحظه با هم تیمی. با وجود این او به خاطر سپردن زمان خود را در کال ژیمناستیک زنان تیم برای آنچه در آن بود و نه از آنچه از آن می شده اند.

Mastrangelo هیچ غریبه ای به ناامیدی. در سال آخر دبیرستان او دچار آسیب مچ پا که نیاز به عمل جراحی گسترده و بازیابی. این آسیب دیدگی مانع از به پایان رساندن او ارشد باشگاه فصل عمده یاس که متاسفانه relived شود چهار سال بعد.

او شروع سال اول خود را در کال در بوت با خسته کننده ناتوانی تمرین یا رقابت. جاده به بازیابی طولانی بود; او تا به حال عمل جراحی در ماه ژوئن بود و نه از بوت تا اکتبر.

“سخت ترین قسمت است که آسیب شد تلاش برای راه رفتن دوباره. برای دو سال من انجام بدنسازی در کنار پای من به دلیل آن صدمه دیده است و خیلی بد است. قادر به فشار توپ را از پای من در زمان من چنین مدت زمان طولانی. حتی راه رفتن در اطراف پردیس صدمه دیده” Mastrangelo گفت. “این قطعا یک شروع اما من ساخته شده آن را از طریق.”

با وجود این کمتر از ایده آل شروع به دانشگاهی حرفه ای ژیمناستیک, co-سر مربیان الیزابت Crandall-Howell, همچنین شناخته شده به عنوان لیز به این تیم و جاستین هاول در حال مصمم است که Mastrangelo اجازه نداد این شکست او را متوقف. در واقع این شرایط تاسف ممکن است جسارت او را به قطار با شدت بیشتری و شجاعت.

“که مبارزه ساخته شده او واقعا هیجان زده در مورد وارد شدن به رقابتی شکل دوباره” Crandall-هاول گفت. “آن شده اند که برای او آسان که در آن نقطه به رها کردن. او می تواند اجازه دهید آن را به نگه داشتن او را و او این کار را نکرد.”

او در ادامه به رقابت بر طاق دو بار در طول سال اول خود را. هنگامی که او در نهایت بازگشت به رقابت در کف او بود و نه ورزشکار که او می دانست که او می تواند. پس از نشستن برای اکثریت او دانشجوی سال اول فصل Mastrangelo مشخص شد خود را به انجام برسانند بالقوه است. او تابستان سال آموزش در ورزش به طوری که او می تواند آمار زمین در حال اجرا در ماه اوت است.

“من می خواستم برای اثبات به جاستین و لیز که آنها نمی استخدام من برای هیچ چیز” Mastrangelo گفت.

منازت یک ورزش است که طول می کشد تلفات در بدن, آن است که مشترک برای یک ژیمناست سلامت شروع به بدتر شدن زمان رسیدن به دانشگاهی در سطح. ژیمناست می تواند در تلاش برای بهبود فراتر از سطح آنها انجام شده و در دوران دبیرستان.

Mastrangelo کامل بود مخالف است.

او افزایش دشواری از او روال هر سال بازپس مهارت های او از دست داده بود به او آسیب مچ پا و به دست آوردن امکانات جدید. توسط فصل Mastrangelo احساس او انجام بهتر از او تا به حال.

در طول سال سوم کادر مربیگری به نام او تیم را بیشتر بهبود یافته ژیمناست — طعم لذت برای یک ورزشکار که شروع دانشگاهی سفر حتی قادر به راه رفتن بدون درد است.

“یکی از چیزهایی که راشل انجام داده واقعا خوبی برای تیم ما است که یک نمونه از بودن بی باک. او از ترس به خطر او از ترس به سقوط” Crandall-هاول گفت. “به منظور دریافت بهتر در ژیمناستیک — و در زندگی بیش از حد — شما باید قادر به سقوط است.”

اما Mastrangelo بزرگترین دارایی به این برنامه ممکن است توانایی خود را به دیگران خنده.

“راشل واقعا خنده دار” Crandall-هاول گفت.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی او را از دست ندهید بیشتر در مورد مربیگری Mastrangelo, Crandall-Howell پاسخ داد: “او خنده است.”

با نام مستعار “بزرگ Rach” توسط یک هم تیمی در طول سال اول خود را برای او بلند قد Mastrangelo است که به خوبی توسط خود شخص ژیمناست. او ساخته شده است تلاش برای رسیدن و شامل اعضای تیم جدید در هر سال کمک به سهولت انتقال به دانشگاه. برای بسیاری از هم تیمی های او حضور آرام اعصاب و پرورش مثبت در طول زمان لحظه از رقابت.

در نمونه Mastrangelo مد ژیمناست ادامه به تمرکز بر روی مثبت با وجود این واقعیت است که در این فصل همیشه ناتمام باقی می ماند. او تا به حال فرصت برای اثبات خودش و رقابت با یکی از بهترین تیم ژیمناستیک در کشور است. تیم رتبه شماره 9 در کشور در این فصل و ورزشکاران متعدد — از جمله Mastrangelo — زمانی سوابق حرفه ای.

“تیم ما فرهنگ و اوراق قرضه بود قطعا نشان از طریق اجرای ما چون ما آن را کشتن. من خیلی هیجان زده به آن را به اتباع با آنها و نشان دادن جهان است که ما را از آنچه در آن طول می کشد به بالا وجود دارد” Mastrangelo گفت.

Mastrangelo خواهد فارغ التحصیل در رشته رفاه اجتماعی در ماه مه با برنامه به دنبال یک حرفه ای در بخش مالی. اما او مصمم است برای حفظ ژیمناستیک در زندگی او است.

“اکثر از بهترین دوستان من هستند و هنوز هم در تیم” او گفت:.

او قصد دارد در ماندن در تماس با هم تیمی های خود است و به دنبال به جلو به دیدن موفقیت 2021 فصل می تواند به ارمغان بیاورد.

وقتی پرسید چه توصیه او را به هم تیمی های در ادامه بدون او فصل آینده را Mastrangelo گفت:”از آن لذت ببرید.”

“یکی از چیزهایی که تیم ما شده بود صحبت کردن در مورد در هفته گذشته قبل از همه چیز منفجر شد ممنون که آنها بخشی از این تیم و این تیم را تنها وجود داشته باشد در آن لحظه که وجود دارد هرگز نمی تواند این تیم خاص دوباره” Crandall-هاول گفت. “صحبت کردن در مورد آنها با بهره گیری از هر کمی که آنها را ترک کرده بود از این فصل است.”

Mastrangelo امیدوار است که هم تیمی های او ادامه خواهد داد به حمایت از یکدیگر و لذت بردن از خود به خود سفر.

متاسفانه NCAA نمی خواهد اعطای یک سال دیگر از واجد شرایط بودن برای ورزشکاران در ورزش های زمستانی است. Mastrangelo را دانشگاهی حرفه ای یک, اما تاثیر او ساخته شده است که در کال, ژیمناستیک, برنامه پایدار است.

با وجود شدید ناامیدی Mastrangelo در تلاش است به این ترش پایان دادن به او را متوقف کند و از سوی آن زمان است که او باید. در طول زمان خود را در برنامه او غلبه یک آسیب جدی و طبیعت بی باک اجازه او را برای ادامه به بهبود فصل بعد از فصل.

که همان جسارت و شجاعت انجام خواهد داد او را به مرحله بعدی زندگی خود را. او انتخاب را به حرکت به جلو با یک چشم انداز مثبت با وجود این شرایط ،

“من فقط نمی تواند نشستن در اینجا و سوگواری من باید فقط نگاه رو به جلو و نگاه به آینده در چه آینده من را نگه دارید” Mastrangelo گفت.

Mastrangelo داستان نشان می دهد یک حقیقت زندگی: ما نمی همیشه بسته ما سزاوار است. اما زندگی هنوز هم می تواند شیرین حتی اگر ما هرگز طعم میوه ها از کار ما. این درست است برای ورزشکاران و افراد عادی — در سراسر جهان خواهد شد که رفتن بدون قهرمانی مسابقات مراسم فارغ التحصیلی و لحظات پایانی شکوه و عظمت.

زندگی همیشه نیست وعده ما یک فینال و نهایی کمان وقتی پرده بسته می شود. اما ما نمی توانیم اجازه دهید که توقف ما را از سوی خود ما سفر و دانستن در قلب ما است که ما به ارزش هر دور از کف زدن. زمانی که Mastrangelo به نظر می رسد بازگشت به ببینید تا چه حد او می آیند و او را از دیدن یک سفر است که او می تواند افتخار.

Sarah Siegel را پوشش می دهد ژیمناستیک زنان. تماس با او در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو