PwC تشخیص صورت ابزار انتقاد برای صفحه اصلی کار حفظ حریم خصوصی تهاجم

Chrispictures / Shutterstock.com

حسابداری غول PwC آمده است در زیر آتش برای توسعه یک صورت به رسمیت شناختن ابزار است که سیاهههای مربوط به زمانی که کارکنان وجود ندارد از صفحه نمایش کامپیوتر خود را در حالی که آنها از خانه کار می کنند.

این تکنولوژی که در حال توسعه به طور خاص برای موسسات مالی به رسمیت می شناسد چهره کارگران از طریق کامپیوتر خود را کم و نیاز به آنها را به ارائه یک نوشته دلیل برای هر غیبت از جمله توالت می شکند.

با توجه به PwC آن طراحی شده است برای کمک به شدت تنظیم موسسات مالی خود را برآورده رعایت تعهدات به عنوان کارگران به طور معمول خواهد بود تحت نظارت برای مقاصد امنیتی در طبقه تجاری. اما مفسران مطرح کرده اند نگرانی های حریم خصوصی در مورد استفاده از چنین ابزاری در حالی که کارکنان در حال کار از خانه با توجه به کروناویروس محدودیت.

شهرستان مفسر David Buik گفت: اخبار مالی که ابزار “بزرگ نفوذ در حریم خصوصی” در حالی که CIPD سر تحقیق و فکر رهبری اد Houghton گفت: کارکنان شد “به احتمال زیاد بسیار حساس به حریم شخصی در هنگام کار از خانه”.

Houghton گفت: “در معرض کارگران به سطح بالایی از نظارت و نظارت باید اجتناب شود. سرزده در محل کار نظارت خسارات اعتماد است تاثیر منفی بر روحیه و می توانید ایجاد و افزایش استرس و اضطراب برای کارگران است.”

PwC در بیانیه ای گفت: “ما در حال توسعه فن آوری به طور خاص برای پشتیبانی از انطباق با محیط مورد نیاز برای معامله گران و مقابل دفتر کارکنان در موسسات مالی. مهمتر از آن طراحی شده است برای حمایت از کسانی که پیوستن به مقررات در حالی که از راه دور کار در حداقل سرزده عملی راه است.

“تجارت است که به شدت تنظیم شده و با وجود شرایط سخت برای معامله گران در محل کار – برای مثال تجارت امن طبقه بدون دسترسی به شخصی گوشی های تلفن همراه. تنظیم کننده اعلام کرده اند که از راه دور کار و در نتیجه تغییر در خطر است و نیاز به کنترل های اضافی و mitigations.

“تکنولوژی ما در حال توسعه می توان کالیبره شده به بانک ها و افراد نیازهای خود و ساعات کار. ما همچنین توصیه می شود برای اشخاص علاقه مند است که داوطلبانه رضایت از معامله گران تمایل به کار از خانه ضروری است.”

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز

مرور بیشتر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im