Q&A: کمیسر حریم خصوصی توصیه پلیس به در نظر گرفتن حریم خصوصی regs در بدن کم سیاست

محتوای مقاله در ادامه"اما در برخی از نقطه, اگر بودجه فدرال یا استانی بودجه موجود شد پس از آن که فقط بالا بردن

توسط AKHSHIJNEWS در 5 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"اما در برخی از نقطه, اگر بودجه فدرال یا استانی بودجه موجود شد پس از آن که فقط بالا بردن بحث و من فکر می کردم کار من نیست به تصمیم می گیرید که آیا نیروی انتظامی با استفاده از بدن کم یا نه اما قطعا وجود دارد مسائل مربوط به حریم خصوصی."

در مشورتی او نوشت که آن را به خدمات پلیس و تخته پلیس به کمیسیون تصمیم گرفت که آیا یا نه برای پیاده سازی بدن فرسوده دوربین.

س: چه باید پلیس را در نظر بگیرید وقتی که می آید به جمع آوری ویدئو?

یک: Kruzeniski گفت: اولین گام برای نیروهای پلیس است که تصمیم به تجهیز ماموران با دوربین های بدن است که به تعریف هدف از داشتن دوربین و سپس شروع به تهیه پیش نویس بقیه سیاست.

وقتی که می آید به مجموعه ای از ویدئو آنها باید تنها به جمع آوری به عنوان بسیاری به عنوان مورد نیاز برای رسیدن به این هدف است. این صحبت می کند به یک اصل داده ها به حداقل رساندن جایی که حداقل اطلاعاتی که لازم جمع آوری شده است.

ملاحظات دیگری نیز باید به روشنی در سیاست از جملهزمانی که دوربین های دیجیتال استفاده می شود, چه افسر می کند با این فیلم در پایان یک شیفت و همچنین از آن جایی که دانلود شده است که می توانید به آن دسترسی داشته باشید, چگونه آن را می توان ذخیره می شود و این که آیا این دوربین های همیشه در حال اجرا هستند و یا اگر افسران باید این اختیار را به آنها را روشن و خاموش کنید.

س: آیا افکار خود را در مورد چه مدت پلیس باید ذخیره ویدئو?

یک: اگر این ویدئو تنها در نظر گرفته شده برای گرفتن تعامل بین شهروندان و پلیس, سپس آن را ممکن است ذخیره می شود برای یک دوره کوتاه از زمان; اما اگر فیلم از تعامل است که می تواند در دادگاه به عنوان مدرک از یک جرم یا در مورد رفتار یک افسر پلیس و سپس از آن خواهد شد بسیار طولانی -- تا زمانی که دادگاه فرایند کامل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب