RBS گروه کارکنان به محل کار از خانه تا 2021

Jevanto Productions / Shutterstock.com برخی از 49,000 کارکنان در RBS) بوده است گفت: برای ادامه کار از خانه حدا

توسط AKHSHIJNEWS در 31 تیر 1399

Jevanto Productions / Shutterstock.com

برخی از 49,000 کارکنان در RBS) بوده است گفت: برای ادامه کار از خانه حداقل تا 2021.

در گروه بانکی است که به تغییر نام خود را به NatWest گروه فردا گفت: آن کارکنان انگلستان است که ایمنی و رفاه مشتریان خود و کارکنان اولویت و که از راه دور کار که در آن ممکن است ادامه خواهد داد به سال آینده.

"مثل ما انجام داده ایم در طول همه گیر تصمیم گیری شده است با دقت از جمله با توجه به آخرین ارشاد از دولت بریتانیا روز جمعه و سلامت خود و استانداردهای ایمنی و روش های" را گفت.

"این یک محتاط رویکرد اما ما احساس می کنید یکی از سمت راست را در حال حاضر."

هفته گذشته بوریس جانسون گفت: کارفرمایان به منظور تشویق کارکنان به محل کار که در آن امن بود و گفت: هدایت خواهد بود به روز رسانی به شرکت های بیشتری در اختیار بیش از که در آن کارکنان می تواند کار کند.

RBS گروه قبلا برنامه ریزی شده برای غیر-شعبه مبتنی بر کارکنان برای ادامه کار از خانه تا پایان ماه سپتامبر.

آن گفت: آن را تا به حال نگه داشته و 95% از شاخه های آن باز در طول مستند و حدود 10000 کارکنان همچنان به کار در آنها است. حدود 400 بیشتر کارکنان که شغل می تواند انجام شود از خانه های نظارتی و عملیاتی دلایل از جمله مرکز تماس کارکنان خواسته شد تا به دفتر بازگشت در ماه ژوئن.

Hot desking ممنوع شده RBS و اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده در دفاتر است که بازگشایی شد. آن را به مجموعه ای محدود از دو نفر در آسانسور, معرفی تصویربرداری حرارتی و دمای چک در ساختمان ورودی و اجرا سیستم های یک طرفه در راهروها.

هفته گذشته انگلستان را مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel وجود دارد گفت: "مطلقا هیچ دلیلی" برای دولت به تغییر مشاوره اطراف کار از خانه و اشاره کرد که اجتماعی فاصله بود و هنوز هم حیاتی برای حاوی ویروس است.

HR فرصت ها در حسابداری, بانکداری, سرمایه گذاری و بیمه پرسنل امروز


مرور بیشتر HR فرصت ها در حسابداری و بانکداری و بیمه و امور مالیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب