آرامش بخش معاملات روز یکشنبه قوانین "اشتباه" و "غلط"

ترک خیابان خرید در ناتینگهامجیمز وارویک/EMPICS سرگرمی دولت با توجه به بلند کردن معاملات روز یکشنبه قوانین برای

توسط AKHSHIJNEWS در 19 خرداد 1399

ترک خیابان خرید در ناتینگهام
جیمز وارویک/EMPICS سرگرمی

دولت با توجه به بلند کردن معاملات روز یکشنبه قوانین برای یک سال در تلاش برای تحریک پست-همه گیر اقتصاد تایمز گزارش داد این آخر هفته.

موجود در معاملات روز یکشنبه قوانین که به اجرا در آمد تحت معاملات روز یکشنبه قانون سال 1994 محدود کردن مغازه ها با یک فضای خرده فروشی بیش از 280 متر مربع به حداکثر شش ساعت' باز کردن. تغییرات در این قانون اجازه می دهد و سوپر مارکت ها و دیگر خرده فروشان برای باز کردن دیگر.

اما اتحادیه های کارگری و مخالفت نمایندگان مجلس استدلال این پیشنهاد را کمی برای کمک به رشد اقتصادی است و می تواند با قرار دادن کارکنان خرده فروشی – بسیاری از آنها کار کرده اند و در خط مقدم در سراسر این بیماری همه گیر در خطر بیشتر.

سایه وزیر امور خارجه لیزا Nandy گفت: این امر می تواند اشتباه به استراحت قوانین. "ما فقط به کف خط مقدم ما کارگر سوپر مارکت کارگر در میان کسانی که" او گفت: Andrew Marr دیروز نشان می دهد.

"آنها عمیقا نگران در مورد آنچه که این همه به معنی برای آنها از نظر زمان با خانواده خود را. این می تواند به ما ضربه بالا خیابان بسیار سخت و همچنین در یک زمان آنها واقعا در حال مبارزه با کروناویروس – من فقط فکر می کنم این است که چیزی اشتباه را انجام دهد."

برنج Japanese, دبیر کل در shopworkers' اتحادیه Usdaw همچنین در توصیف این طرح به عنوان "غلط".

"آخرین چیزی که صنعت خرده فروشی نیاز است دیگر معاملات ساعت: هیچ اقتصادی مورد برای این و آن را به قرار دادن فشار اضافی بر روی خرده فروشی کارگران که خیلی سخت کار کرده اند در طول این بحران است.

"خرده فروشان را مخلوط views بیش از مزایای افتتاح دیگر در روزهای یکشنبه و ما بارها و بارها نشان داده است که این امر می تواند بد برای کسب و کار.

باز برای دیگر افزایش خواهد یافت سربار اما لزوما هر گونه پول بیشتر از طریق tills. واقعیت این است که مشتریان را بیشتر به صرف فقط به این دلیل که مغازه ها باز هستند برای طولانی تر است."

کوچکتر فروشگاه رفاه که معاف از تجارت محدودیت در مخالفت با این حرکت به عنوان آن می تواند بر کسب و کار خود را.

انجمن فروشگاه های راحتی اضافه شده: "موجود در معاملات روز یکشنبه قوانین اعتصاب تعادل بین حق نیازهای shopworkers, مصرف کنندگان, بالا خیابان های کوچک و مغازه ها و سوپر مارکت ها.

"تغییر این قوانین تنها جابجایی تجارت از مغازه های محلی شده اند که نگه داشتن جوامع رفتن در طول این بیماری همه گیر."

Rayhan Haque, بنیانگذار لندن خوب کار کمیسیون نگران است که آرامش بخش این قانون را "عادی سازی هفت روز کار فرهنگ" که از او به عنوان "دقیقا مخالف آنچه که مردم می خواهند".

با توجه به بار گزارش دولت نیز برنامه ریزی برای به سرعت در مسیر تصویب بارها و کافه ها برای خدمت به مواد غذایی و نوشیدنی پس از صاحبان کسب و کار شکایت کرده است که دو متر اجتماعی فاصله حکومت به معنای آن خواهد بود دشوار است برای برخی از سالن های کوچکتر برای باز کردن و تولید به اندازه کافی درآمد.

منابع انسانی نقش ها در خرده فروشی و عمده فروشی در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR نقش ها در خرده فروشی و عمده فروشیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن