به یاد بتهوون – یک نابغه با یک ناتوانی

هنر, اروپا, جهانی, عناوین, سلامت, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

بن May 29 2020 (IPS) – آیا شما تشخیص این مرد ؟ شما البته. آن است که شبح از بتهوون, معروف آهنگساز و پیانیست شناخته شده در سراسر جهان است. تا سال 2020 نشانه اش سالگرد 250 و سازمان ملل متحد در شهر بن آلمان بسیار افتخار از معروف آن پسر به دنیا آمد و در اینجا در کنار رودخانه راین. تقویم برای سال 2020 نشان می دهد بسیاری از جشنواره ها, رویدادهای موسیقی و نمایشگاه جذب گردشگران و مردم قدردانی کلاسیک موسیقی از سراسر جهان است. همه ما بلافاصله او را تشخیص معروف سمفونی پنجم با صدای شناخته شده در سراسر جهان از “دا-دا-دا-daaaa’. همانطور که اروپایی ها ما افتخار خود را در سمفونی نهم این داشتن انتخاب شده به عنوان اروپایی سرود.

هر کسی که رانندگی را از طریق شهرستان از بن می توانید مشخصات از بتهوون بر روی چراغ های ترافیک به عنوان آنها به نوبه خود سبز. هر کس می داند که این پیام از یک چراغ سبز است “بروید شما آزاد هستید به درایو”. برای من دیدن رنگ سبز چراغ متصل به شبح از بتهوون من ویژه بازتاب من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما. در یک جمله: بتهوون که یک آهنگساز بزرگ شدن به آرامی ناشنوا اما با این وجود نه توقف آهنگسازی خود را از شاهکارهای یک نگرش!

چه چیزی باعث این ایده در من ؟ برای چندین سال در حال حاضر من انجام داده اند کار در سیاست توسعه حقوق افراد معلول. افراد معلول هستند که بزرگترین اکثریت در جهان حدود یک میلیارد نفر در حال شمارش به عنوان زندگی با معلولیت با افزایش تمایل با توجه به طول عمر. امروز ما تعداد 80 درصد از افراد معلول به عنوان ساکنان کشورهای در حال توسعه که در آن زندگی است که اغلب بسیار سخت تر برای گروه های آسیب پذیر. از سال 2006 افراد معلول تحت حفاظت ویژه سازمان ملل متحد پیمان کنوانسیون حقوق افراد معلولامضا شده توسط 163 کشور و اتحادیه اروپا است. با این حال در بسیاری از آنها هنوز هم باید به مبارزه با و یا درخواست تجدید نظر برای حقوق خود. این است برای تغییر و همه ما باید بخشی از این فرهنگی تغییر – هر چه زودتر بهتر.

برگشت به بتهوون: قطعات خود را از موسیقی معروف هستند در همه قاره ها. او فوق العاده استعداد موسیقی آشکار شد در سنین پایین و او به شدت تدریس توسط پدرش. متولد در سال 1770 در شهر بن او به وین نقل مکان کرد و در سن 21 صرف بقیه زندگی حرفه ای خود را وجود دارد. در وین او هم با هایدن به زودی ایجاد شهرت در پایتخت اتریش اجرای برنامه در این سالن از وینی اشراف که به او پیشنهاد حمایت مالی. زمانی که در قرن 19 آغاز شده شنوایی اش را شروع به فاسد شدن و تبدیل او تقریبا به طور کامل ناشنوا توسط 1814 زمانی که او به انجام و ظاهر شدن در ملاء عام.

اما ناشنوایی جلوگیری نمی کند او را از ادامه کار خود را: معروف سمفونی نهم یکی از اولین نمونه از یک سمفونی کرال ایجاد شده توسط او از سال 1822 تا سال 1824. این شاهکار در نظر گرفته شده است توسط بسیاری از musicologists به عنوان بتهوون بزرگترین کار در نظر گرفته و به عنوان یکی از دستاورد های عالی در تاریخ موسیقی غربی. کلمات مشتق از یک شعر نوشته شده توسط شاعر آلمانی فریدریش شیلر معروف “Ode to Joy” با برخی از متن ها توسط خود آهنگساز. این شاهکار موسیقی می ایستد به عنوان یکی از مهمترین و اغلب انجام سمفونی جهان است. در مراحل اولیه پیوستن به اتحادیه اروپا نهمین سمفونی انتخاب شد و به عنوان سرود از اروپا است. یک انتخاب عالی!

سعی کنید تصور – یک آهنگساز ناشنوا قادر به ایجاد یک سمفونی از این ارزش با استفاده از چیزی به جز خود دانش موجود از صدای موسیقی و تخیل خالص از آواز و کلام زنگ. اجازه می دهد نه ناشنوایی به نگه دارید تا استعداد بزرگ خود را اما به دنبال راه خود را با تمام قدرت خلاقیت و ذوق است فوق العاده!

این است که چرا من همیشه تحت تاثیر قرار بتهوون. و من حتی بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته این روزها, زمانی که سمفونی نهم مارس سال 2020 زنگ زد بیرون در حال انجام coronavirus همه گیر در ایتالیا و اسپانیا و آلمان است. زنان و مردان می خواند از خود را از بالکن ارسال یک سیگنال از امید جهان. انتخاب این سمفونی به یاد ما در زمان بحران چه بیشتر مربوط: یاران و همبستگی. موسیقی به عنوان یک درمان موثر در برابر ناامیدی و تنهایی برای مقابله با بحران است. پس از قرار دادن بر روی موسیقی و لذت بردن از با وجود همه چیز بازی ادای احترام به یک ناشنوا با استعداد آهنگساز به ما نشان میدهد راه از نومیدی به سادگی با فعال ماندن و با انگیزه است.

تا زمانی که چراغ سبز به نظر می رسد فقط توجه داشته باشید از درس: هر آنچه اتفاق می افتد در زندگی خود را نگه دارید در رفتن پیش رو به هیچ عنوان از کار افتادگی خواهد بود به اندازه کافی قوی به محدودیت های خاص خود استعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو