خرده فروشی و هتل و غذا و خدمات بزرگترین کردند طرح کاربران

JessicaGirvan / Shutterstock.com

خرده فروشی, فروشی, محل اقامت و غذا و خدمات کسب و کار شده اند بزرگترین کاربران از Coronavirus کار احتباس طرح هم قرار دادن حدود 3 میلیون نفر در کردند و ادعا تقریبا £5.8 میلیارد دلار در دستمزد یارانه, HM درآمد و گمرک نشان داده است.

تقریبا 8.7 میلیون کارمند در انگلستان بوده است furloughed توسط 1.07 میلیون سازمانها تا 31 مارس هزینه خزانه حدود £17.5 میلیارد دلار است.

با توجه به HMRC و تحلیل از چگونگی این طرح استفاده شده است تقریبا یک سوم کردند ادعای آمد از سازمان های بزرگ تعریف شده به عنوان کسانی که با 250 یا بیشتر کارکنان است. برخی از 2.5 میلیون کردند ادعا می کند ساخته شد 6,300 کارفرمایان در این بخش هزینه حدود £4.9 میلیارد دلار است.

کارفرمایان در عمده فروشی و خرده فروشی و خودرو تعمیر شد بزرگترین کاربران از این کار حفظ و نگهداری طرح. تقریبا 162,000 در این دسته ساخته شده از 1.6 میلیون ادعا کردند در هزینه £3.3 میلیارد دلار است.

برخی از 1.4 میلیون کارمند در خدمات مواد غذایی و مسکن بودند که پشتیبانی از طریق CJRS در حالی که 831,000 کارکنان در تولید شده بود furloughed.

HMRC همچنین نگاه شماره کردند ادعا توسط منطقه جغرافیایی. در اطراف 820,000 ادعا می کند ساخته شده بودند در شمال غرب انگلستان و 628,000 ساخته شده بودند در اسکاتلند است.

بیش از دو میلیون نفر در لندن و جنوب شرق شده بود furloughed اگر چه این رقم کمی اریب با توجه به این که پرجمعیت ترین منطقه در بریتانیا است. از وستهام و تاتنهام مجلس حوزه بيشترين تعداد furloughed اشتغال در پایان ماه مه با 29,300 و 25,400 به ترتيب اگر چه این حوزه نسبتا بزرگتر از بسیاری.

برخی از 1.075 میلیون ادعا می کند ساخته شد در لندن در حالی که 58,400, 36,100 و 36,000 ادعا می کند ساخته شد در ادینبورگ بلفاست و کاردیف بود.

از 30 ژوئن این طرح را برای کسانی که جدید اما آخرین سه هفته کردند دوره برای کسانی که جدید نیاز به شروع در چهار شنبه 10 ژوئن. کارکنان بازگشت از قانونی زنان و زایمان و یا پدری را ترک خواهد کرد با این حال هنوز هم واجد شرایط برای این طرح است.

از سپتامبر کارفرمایان با استفاده از CJRS خواسته خواهد شد که به کمک 10 درصد به حقوق کارمندان با دولت با پرداخت 70 درصد; و از اکتبر کارفرمایان کمک خواهد کرد 20 درصد با دولت یارانه 60 درصد از کارکنان حقوق و دستمزد.

اعلام تغییرات ماه گذشته صدراعظم Rishi Sunak گفت: سیم پیچ را در این طرح بود که کار درست را انجام دهید.

“همانطور که ما بازگشایی اقتصاد وجود دارد اجماع گسترده در سراسر سیاسی و اقتصادی طیف — کردند طرح نمی تواند به طور نامحدود ادامه,” او گفت:.

“اعتقاد من این است که درست در مرحله نهایی این هشت ماه طرح به درخواست کارفرمایان برای کمک در کنار مالیات دهندگان نسبت به دستمزد کارکنان خود را.”

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز

مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im