به عنوان بسیاری از کشور نشسته است در خود به انزوا سهام از چیزهای جدید به سازمان دیده بان در جریان خدمات شروع به اجرا به عنوان کم به عنوان ملی کاغذ توالت عرضه در اواسط ماه مارس. به عنوان من به تازگی scoured طریق گذشته سری به rewatch با دوست پسرم از من پرسید: “آیا شما تا کنون دیده ‘Game of Thrones’?” به ناامیدی من او نشده بود بنابراین من شروع به بازی به قسمت اول. او بعد از من پرسید چرا آخر آنقدر بحث برانگیز و اگر من به عنوان نا امید با این نتیجه به عنوان بسیاری از طرفداران دیگر بودند. این سوال من فکر کردم: شد آخر به عنوان وحشتناک فوری آن بینندگان فکر می کنید ؟

در مارس 19, 2019, 73 و آخرین قسمت از “بازی تاج و تخت” پخش HBO. قسمت انباشته 19.3 میلیون بیننده و رتبه به عنوان یکی از پربیننده ترین telecasts در HBO تاریخ نیز به عنوان یکی از مهمترین و به شدت مورد بحث است. سری آخر حفظ نمره 49 درصد در گوجه فرنگی های گندیده متفاوت از سری معمول ballpark 90% نمره و ياوه کلی فصل هشت نمره کمتر از 60٪. آنچه در اینجا اتفاق افتاده است ؟ چگونه یک سری به شدت اظهار داشت: پس از آن مراقب باشید و صنعت و تمرکز به نوبه خود از جارو جایزه امی جهانی با تحسین به garnering توده ناامیدی از طرفداران و منتقدان به طور یکسان ؟

برای درک پاسخ این سوال مهم است به رسمیت شناختن همه چیز “بازی تاج و تخت” سازندگان هم فوق العاده هست. پس از rewatching سه فصل اول آن را آسان به درک که بیننده نمی دهد تقریبا به اندازه کافی اعتبار به نشان می دهد در اوایل ویژگی های صنایع دستی. مدیران بودند استثنایی در طول این فصل, متعادل کننده چهار داستان جداگانه در بسیاری از مکان های اطراف آن داستانی جهان است. ایجاد این جهان و کنترل بر فضا این اجازه می دهد تا بینندگان خود را به اشغال تقریبا بی نظیر است.

در تجانس با این نمایش را بر روی صفحه نمایش استعداد و توسعه شخصیت. بازیگران هرگز موفق به تجربه خود مایل بینندگان به این جهان و شخصیت خود را به ندرت احساس کسل کننده است. تقریبا هر شخصیت تبدیل در یک راه است که هر دو وحشتزده ما و یا جلب ما را تشویق. ستایش از شخصیت توسعه و جهانی سازی این است که اغلب اشتباه در هدف خود را. یک سوال مطرح می شود که در این راستا این است که آیا نشان نویسندگان یا خالق منبع, مواد, نویسنده, George R. R. Martin, به, با تشکر از برای این کیفیت.

مهم است به یاد داشته باشید که “بازی تاج و تخت” نویسندگان David Benioff و D. B. Weiss گردد در اوایل فصل موازی موجود در کتاب در “ترانه ای از یخ و آتش” سری. در نتیجه نقش خود را در توسعه این شخصیت و ایجاد تصویری از رمان های جهان بود که یک وظیفه انطباق و نه اختراع. قرار داده و به بافت نویسندگان از “بازی تاج و تخت” تنها دسترسی به منبع مواد بالا را نشان می دهد و در فصل ششم به عنوان نهایی و دو کتاب از این مجموعه هنوز منتشر شود.

این بزرگ است. این فقدان ناگهانی مواد موجود برای Benioff و ویس برای بازی کردن از ارتباط تقریبا دقیقا به زمانی که طرفداران و منتقدان شد نا امید با عمده طرح امتیاز در فینال دو فصل است. پس از دوم مشاهده توسعه عمده شخصیت های قابل ملاحظه ای flatlines. یعنی Jon Snow و Daenerys Targaryen — مسلما دو نمایش پیچیده ترین متمرکز شخصیت ها — تبدیل شدن به شدت کسل کننده است. Daenerys’ عمده قوس منجر به این فصل نهایی می شود مبهم و او به نظر می رسد به عقب به فصل گذشته’ از اشتباهات است که شخصیت او به ظاهر outgrew. جان به طور مشابه می شود تقریبا غیر قابل تحمل ارائه کمی به هیچ چیز به یک داستان است که برای شش فصل در اطراف شخصیت او.

توسعه شخصیت کنار این گفت و گو در این نهایی دو فصل صحبت می کند جلد است. فوق العاده شوخ مبادلات بین شخصیت ها در چند فصل اول یکی از جذابترین چیز در مورد نشان می دهد; این نویسندگان به نظر می رسد آگاه و باهوش کار در گفت و گو ماهرانه و با دقت به طوری که بینندگان را به توجه. متاسفانه این سبک از نوشتن از دست رفته است در آخر فصل است. بلکه شخصیت و گفتگو به نظر می رسد شل و ول و dim-witted, افشای تضاد بین مارتین رمان و صدای Beinoff و ویس.

مهم است اما به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت. در سینمایی حس نهایی دو فصل’ هنر و صنعت است که قابل ملاحظه ای درخشان است. این camerawork همچنان متفکر و جذاب همانطور که در فصل گذشته فقط به عنوان طراح صحنه و لباس و بازیگری است تیز و آماده است. یکی از بهترین عکس ها در کل سری Daenerys صعودی از قلوه سنگ اژدها او چرخاند کاملا پشت سر او به نظر می رسد به عنوان اینکه او بال دارد. در این مفهوم نشان می دهد ویژگی های صنایع دستی همچنان برجسته است.

با توجه به زمان برای اندیشیدن و هوا برای نفس کشیدن فینال از “بازی تاج و تخت” نشده اند ممکن است تا بزرگ بود اما نه بدون دستاورد قابل توجه. در طول آن مدت زمان اجرا این سری به ارمغان آورد ما را به آن جهان و به ما شخصیت به ریشه و نفرت — برای بسیاری از ما که به اندازه کافی به بازنویسی آن را خفه کرد.

تماس با رایان Garay در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو