ریو تینتو مسافربری نادرست و بی اساس اتهامات در معدن الماس طرح دعوی در دادگاه

محتوای مقاله

یکی از بزرگترین معدن کنگلومرا است که به شدت انکار ادعا می کند این عمل در ایمان بد و اقدام به استفاده از آن کوچکتر شریک در یک پیشنهاد معدن الماس شرق Prince Albert, تماس با اتهامات “نادرست” و “بی اساس است.”

“در هر زمینه دیگر این الکی اتهامات را تشکیل پایه و اساس یک افترا ادعا می کنند. در این اقدام این اتهامات بی اساس حکم یک جایزه ویژه هزینه های” ریو تینتو اکتشاف Canada Inc. در بیانیه ای گفت: دفاع ظ آخرین هفته است.

این بیانیه می پرسد دادگاه به اخراج ستاره الماس Corp. طرح دعوی در دادگاه و جایزه نامشخص خسارت در حالی که دعوای متقابل درخواست دادگاه تشخیص دهد که ریو تینتو عمل مناسب و دارای 60 درصد از اموال در فورت à la Corne جنگل.

اختلاف را احاطه کرده یک سال 2017 گزینه توافق بین ریو تینتو و ستاره و الماس و پس از آن شناخته شده به عنوان ساحل طلا وارز. که در آن شرکت می تواند به صرف $75 میلیون برای به دست آوردن 60 درصد از آنچه می تواند تبدیل به اولین ساسکاچوان تجاری الماس معدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>