اموزش هوگان او آغاز می شود سوم رمان “Queenie مالون بهشت و هتل” با بیان دو واقعیت: شخصیت تیلدا پدر و مادر مرده و تیلدا را Gracie, کشته تیلدا پدر هنگامی که او هفت ساله بود. اگر چه داستان آغاز می شود با گریم, مرگ, این طرح که به شرح زیر است غیر قابل پیش بینی و پر از زندگی به عنوان تیلدا unearths اسرار او تیره و ابر آلود دوران کودکی با قطعات برابر لذت befuddlement و غم و اندوه. او سپس عازم تلاش برای بررسی آنچه واقعا اتفاق افتاده است به پدر و کشف مرموز رابطه او با مادرش.

هوگان استفاده از منحصر به فرد ساختار روایت اجازه می دهد منحصر به فرد از تیلدا شخصیت به درخشش از طریق ساخت برای گرد یابم شخصیت. هر فصل به تناوب بین دیدگاه او به عنوان یک فرد بالغ نشان داده شده به عنوان “تیلدا” در فصل عنوان و چشم انداز خود به عنوان فرزند یا “تیلی.” به عنوان تیلدا می رود از طریق او و مادرش, مادر, پیر, وسایل از جمله قدیمی مجله قطعاتی از دیدگاه او نیز در هم امیختن روایت ریختن نور را بر روی طرف دیگر از تیلدا دوران کودکی. در هر مورد راوی هوگان را فراهم می کند غیر قابل اعتماد است به دلیل سن و شخصی محدودیت های بیشتر پیچیده داستان. برای بیشتر قسمت ها این استراتژی کار می کند بسیار خوب است و می افزاید: فتنه به این طرح با هر فصل انتهایی هموار از یک دیدگاه دیگر. تیلدا را بالغ فصل اغلب احساس تفسیری با تکیه بر توضیح به جای توضیحات به شرح هوگان با استفاده از این بخش برای پر کردن شکاف های تیلی و در فصل و Gracie خاطرات.

با این وجود هوگان طرز سراسر این رمان زیبا و با طراوت و خلاق و نوآورانه زبان-در-گونه استعاره. انگلیسی نوبت از عبارت و فرهنگی, ویژگی, رنگ, روایت, با عجیب و جالب و در عین حال snarky تن در حالی که این گفت و گو است تا حدودی قشنگ اما سرگرم کننده و هیجان انگیز به عنوان خوانده شده. هوگان طنز نیز یک درمان برای خوانندگان. کاریکاتورهای خنده دار از عجیب و غریب و در عین حال دوست داشتنی بازیگران از کاراکتر ها — مانند مارلین Queenie مادر سالخورده با چند هویت و جوان, Drochun عجیب و غریب توضیح برای این پدیده در زندگی روزمره خود را — هر دو در میان رمان جذاب ترین عناصر است.

این رمان دریا تنظیم در برایتون انگلستان برجسته جوی زیبایی از اسکله. این اسب های چرخ فلک و مادر و پاپ مغازه ها از تیلدا دوران کودکی ممکن است خاص به جنوب بریتانیا, اما آنها نیز به عنوان جهانی منابع نوستالژی, یادآوری, ساحل, گردش و بستنی مخروط. از طریق او به طرز و حیله گر توصیف هوگان رنگ یک تصویر زیبا از این روز در تفرجگاهی که تعریف شده تیلی و در دوران کودکی است.

اگر چه انواع مختلفی از ابهامات بوجود می آیند در ابتدای داستان هوگان موفق در گره زدن همه سست به پایان می رسد با هم آشکار هدف پنهان پشت هر جزئیات کوچک گذاشته شده از قبل. در ابتدا مبهم ابری از رمان را در ابتدا به نظر می رسد ضعیف انجام می شود و تنبل اما به عنوان طرح توسعه آن را می شود روشن است که این ابهام لازم است برای هوگان برای حفظ خواننده را در تعلیق, معکوس, Tilda درک خود را از وضعیت. هوگان نشان می دهد هر کشف جدید به Tilda در همان زمان به عنوان او نشان می دهد آن را به خوانندگان خود ایجاد موازی بین جهان از خواننده و شخصیت.

کرد, هوگان کار لمس در بسیاری از حساس و موضوعات مرتبط با استادی ظرافت. برای هر دو Tilda و Gracie, بهداشت روان, ثابت, مبارزه, و اگر چه آنها در مقابله با سلامت روان در راه های مختلف درد و رنج Gracie توصیف خاطرات خود را تبدیل به یک نقطه اتصال بین او و تیلدا. در نتیجه این اختلاف که gaped بین آنها آشتی و آنها در نهایت می تواند دیدن دنیا را از طریق هر یک از دیگر دیدگاه.

بالاتر از همه هوگان ایجاد دلگرم کننده و در عین حال جدی داستان است که در آن شخصیت های کاوش و گسترش پیر اوراق قرضه ایجاد روابط جدید در این فرآیند است. در طول روایت خوانندگان توسعه شگفت انگیز در تیلدا شخصیت او به عنوان rediscovers او گذشته و متوجه می شود که چگونه عمیقا ریشه دوانده بود را به خانواده او با وجود خیانت و صدمه دیده است او تا به حال به چهره است. با “Queenie مالون بهشت هتل” هوگان ارتباط یک پیام برای پیدا کردن امید و آشتی در انتخاب خانواده.

تماس با لونا خلیل در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو