جرم و جنایت و عدالت, ویژه, جنس, خشونت جنسیتی, جهانی, جهانی, حکومت, عناوین, حقوق بشر, شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

شارلوت Munnsرایگان-لنس نویسنده مستقر در لندن و متخصص در زبان و ادبیات انگلیسی و رشته مطالعات خاورمیانه در دانشگاه کلمبیا نیویورک

فن آوری های آنلاین را ارائه می دهند بیشتر پنهان کاری و گمنامی ایجاد یک پناهگاه امن برای تولید میزبان و مصرف سوء استفاده جنسی از مواد با مصونیت از مجازات می گوید: سازمان ملل متحد متخصص مود de Boer-Buquicchio. اعتبار: سازمان ملل متحد

لندن Jun 29 2020 (IPS) – جهانی تحول ناشی از COVID-19 همه گیر اتحاد چپ جامعه را آسیب پذیر در معرض. موارد استثمار جنسی کودکان مواد (CSEM) آنلاین در بر داشت که با افزایش در نرخ هشدار دهنده در طول ماه گذشته است.

بروز بالاتر است سوء استفاده بدتر است و کودکان جوان تر هستند. خودتنظيم رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال کشیدن خود در اجرای اصلاحات که باعث ایمنی از جوانترین اعضای.

این اخیر ترقی می آید پس از چند دهه رشد سریع CSEM مواد. اینترپل جهانی policing سازمان گزارش 10000% افزایش در مقدار CSEM در اینترنت از سال 2004.

پس از مستند اقدامات قرار داده بودند در محل Internet Watch Foundation (BIRD) را مسدود کرده است نزدیک به 9 میلیون و تلاش های انگلستان کاربران اینترنت برای دسترسی به سوء استفاده جنسی از وب سایت. اکثریت قریب به اتفاق قربانیان شناسایی 7 تا 13 سال.

بسیاری از موارد سوء استفاده سرچشمه در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. پیام خصوصی خدمات و کودکان’ گسترده دسترسی به اینترنت را تسهیل تماس بین قربانیان و عاملان. هر عکس آنلاین منتشر شده است و شواهد از جرم و جنایت رخ می دهد و در عین حال بسیار غیر قابل تشخیص می رود.

در سازمان ملل متحد جلسه در ماه آوریل در مورد اثرات این بیماری همه گیر در کودکان, اتحادیه اروپا, نماینده والتر استیونس به ذکر است که مقیاس سوء استفاده آنلاین “همچنان به گسترش در نرخ هشدار دهنده است.” در برخی از کشورها مانند استرالیا و میزان شناسایی مواد دو برابر شده است در ماه های اخیر.

این COVID-19 همه گیر آورده بیشتر کودکان و افزایش اتصال به اینترنت به عنوان آموزش تبدیل مجازی آسیب پذیرترین اعضای جامعه در حال تحویل به دست معتادان است.

دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در اوایل این سال “دولت و پدر و مادر همه و همه نقش مهمی در نگه داشتن کودکان امن” و اضافه کرد که “رسانه های اجتماعی شرکت کرده اند مسئولیت ویژه ای برای حفاظت از آسیب پذیر است.”

مود de Boer-Burquicchio سابق گزارشگر ویژه در مورد فروش و بهره کشی از کودکان با انتقاد از شرکت های فن آوری’ نیت “احترام به کودکان’ حقوق و کرامت اگر در همه همچنان به عنوان یک چاره اندیشی موقت است.”

هیچ شرکت مرکزی بیشتر به این بحث از Facebook. به گفته نیویورک تایمز از 18.4 میلیون گزارش از سوء استفاده جنسی از مواد در سال گذشته 14 میلیون در آمد از Facebook پلت فرم. سرویس پیام تسهیل تماس بین قربانیان و عاملان و است که در آن تصاویر و فیلم ها به راحتی ارسال و منتشر.

کت و شلوار زیر از بسیاری دیگر از رسانه های اجتماعی در سازمان های Facebook را برای اجرای طرح های end-to-end encryption به خود سرویس پیام نشان دهنده یک گام مهم در مبارزه با CSEM در سطح جهان است. این اقدام در پاسخ به کاربران خواستار حفظ حریم خصوصی بیشتر و در عین حال جلوگیری می کند هر کسی حتی Facebook, از شناسایی استثماری پیام و رسانه ارسال می شود در مکالمات.

در حال حاضر فناوری هش در یک سیستم به نام PhotoDNA اجازه می دهد تا برای تشخیص CSEM در سراسر سیستم عامل. اگر پایان به پایان رمزگذاری معرفی شده است این را دیگر نمی شود ممکن است.

Andy باروز, NSPCC رئیس ایمنی کودک آنلاین سیاست گفت: IPS است که این سرویس “را محتوای اعتدال تقریبا غیر ممکن است و آن را آسان تر برای مجرم به داماد کودکان است.”

تعدادی از رهبران از کشورها مانند ایالات متحده و بریتانیا و استرالیا را مورد انتقاد قرار Facebook را با عجله به رمز در آوردن پلت فرم آن است. آنها به نام برای تاخیر تا زمانی که ایمنی کودک را می توان تضمین شده است.

سوزی Hargreaves, مدیر اجرایی BIRD گفت: IPS “ما درخواست Facebook به اطمینان داد که حمایت از کودکان را مانع نمی شود که کودکان و قربانیان محافظت خواهد شد در برخی از راه و در عین حال هیچ یک از ما را دیده اند هر یک از این برگردانند.”

FBI مدیر کریستوفر Wray ابراز نگرانی های خود را که به صورت end-to-end encryption جلوگیری می کند توانایی اجرای قانون را به پیگیری کردن عاملان استثمار جنسی کودکان.

در اکتبر 2019 دادستان کل ویلیام Barr ارسال یک نامه سرگشاده به زوکربرگ انعکاس این نگرانی و خواستار در Facebook به “قراردادن ایمنی عمومی در طراحی سیستم” و “فعال کردن اجرای قانون به دست آوردن حلال دسترسی به محتوای قابل خواندن و قابل استفاده با فرمت.”

فرد لانگفورد BIRD ارشد مسئول فنی در یک مصاحبه با IPS با تمجید از شرکت رسانه های اجتماعی برای درگیر شدن با موضوع CSEM. Facebook همکاری با دیگر شرکت های فن آوری مانند گوگل و مایکروسافت به بحث تعبیه شده برای حمایت از کودکان و در عین حال انتقاد بسیاری از این اقدامات برای ارائه کمی تغییر واقعی.

در جلسه ماه گذشته سهامداران با اشاره به شدت CSEM در Facebook پلت فرم, بیان, “Facebook را برای گسترش برنامه های end-to-end encryption آن را قادر به پیگیری CSEM در رسانه های اجتماعی فعال تر مجرم برای فرار از تشخیص.”

گذشته اقدامات برای حفاظت از کودکان بر روی پلت فرم نشده اند به اندازه کافی موثر آنها گفت. سهامداران درخواست یک گزارش بود وارد جزئیات چگونه Facebook را مسئله قبل از اعمال end-to-end encryption. هیئت مدیره رای در برابر.

بدون اقدامات موثر برای محافظت از کودکان در حالی که اطمینان از حریم خصوصی کاربر end-to-end encryption را در ادامه به شناسایی و تعقیب مجرمین تقریبا غیر ممکن است. بسیاری از آنها مطمئن نیستید از Facebook اقدامات برای مقابله با آن است.

“شرکت های فن آوری را ثابت کرده است که آنها نتوانستند خود را خود تنظیم سیستم عامل امن برای کودکان” NSPCC هر لانه گفت: IPS. مداوم همه گیر و Facebook تنبل پاسخ به نگرانی برای رفاه کودک در آن پلت فرم ممکن است بیشتر به مخاطره می اندازد ما بیشتر آسیب پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو