تحریم در میان COVID-19 همه گیر خواهد شد و منجر به فاجعه انسانی

ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه, TerraViva سازما

توسط AKHSHIJNEWS در 30 خرداد 1399
ویژه, جهانی, جهانی, جغرافیای سیاسی, جهانی, حکومت, عناوین, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

سوزان Grabenhorst است صندلی از پزشکان بین المللی برای جلوگیری از جنگ هسته ای (IPPNW) غیر حزبی فدراسیون ملی گروه پزشکی در 63 کشور*.

شورای امنیت: زمان است که در هیچ یک طرف در سوریه, هشدار مقام ارشد سازمان ملل متحد. اعتبار: سازمان ملل متحد

برلین, Jun 19 2020 (IPS) - این Covid-19 pandemic سراسر جهان پخش شده است. اگر چه تعداد عفونت و مرگ و میر در بین کشورهای مختلف متفاوت است آنها به طور چشمگیری افزایش در بعضی از نقاط تهدید کننده سلامت مردم به عنوان به خوبی به عنوان اساس اقتصادی و اجتماعی زندگی می کند.

اثرات عفونت بلکه از اقدامات سیاسی برای جلوگیری از آن جمله خاموش شدن ناگهانی و مستندات هستند به خصوص خطرناک برای آن دسته از کشورهایی که پزشکی و منابع مالی محدود هستند.

جمعیت خود رنج می برند اغلب از جنگ و فقر و پیامدهای ناشی از تغییرات آب و هوایی و بهره برداری توسط عمیقا ناعادلانه اقتصادی سیستم. یکی از پیامدهای این است که تعداد زیادی از کارگران بهداشت و درمان باید در سمت چپ آن کشور است.

اگر در بالا از آنها هدف از تحریمهای همه جانبه درد و رنج از جمعیت غیر نظامی افزایش خواهد یافت و این به نوبه خود منجر به یک فاجعه انسانی – به ویژه برای زنان و سالمندان به افراد جوان و کودکان است.

در این زمینه دبیر کل سازمان ملل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای لغو تحریم ها. یک تقاضا که فرانسیس تایید شده در پیام عید پاک.

این گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره تاثیر منفی تحریم آلنا Douhan نیز به فوریت التماس کرد برای بلند کردن اجسام و یا حداقل تعلیق 'یکجانبه اجباری اقدامات'. او خواستار کمک برای سیستم های بهداشتی از کشورهای مشمول تحریم به آنها را قادر به پاسخ مناسب به کرونا بیماری همه گیر.

همه دولت ها است که با استفاده از تحریم ها به عنوان یک سیاست خارجی ابزار باید فورا پایان هر اقدامی که مانع تجارت و تامین مالی از خدمات پزشکی و مواد غذایی و کالاهای ضروری.

سوزان Grabenhorst

در بیانیه ای در روز 10 ژوئن 2020, آلمانی هیئت مشاوران غیر نظامی برای پیشگیری از بحران نیز توصیه می شود که آلمان ریاست دوره ای شورای امنیت سازمان ملل در ماه ژوئیه تواند مورد استفاده قرار گیرد برای قرار دادن Covid-19 به صحنه انتخابات به عنوان یک تهدید برای صلح و امنیت بین المللی.

آنها همچنین پیشنهاد کرد و خواستار تعلیق موقت تحریم ها و باز شدن مرزها برای انسان دوستانه و پزشکی برای مراقبت به خصوص ضربه جمعیت گروه.

تحریم ها منجر به درد و رنج غیر ضروری

کشورهایی مانند ایران و سوریه و ونزوئلا و کوبا بلکه روسیه و چین در حال حاضر موضوع تحریم. اتحادیه اروپا به تنهایی اعمال تحریم علیه 33 متحده و غیر دولتی و اشخاص. این تحریم ها نیز به طور مستقیم و غیر مستقیم تحت تاثیر قرار کالاهای ضروری مانند دارو و ابزار پزشکی و تجهیزات در نتیجه به خطر انداختن سلامت و زندگی میلیون ها نفر از مردم است.

تهدید 'ثانویه تحریم ها علیه اتباع کشور سوم که انجام کسب و کار با تحریم دولت مانع جایگزین گزینه های تامین. علاوه بر این عدم قطعیت قانونی منجر به به اصطلاح "بیش از رعایت" توسط موسسات مالی و شرکت های ترس از عواقب احتمالی. این بیشتر به تشدید پیامدهای منفی برای تحریم دولت است.

حتی در صورت از تاج همه گیر ایالات متحده و کشورهای عضو اتحادیه اروپا که با استفاده از این تحریمهای همه جانبه را به دنبال خود را در سیاست خارجی اهداف به نظر نمی رسد به خجالتی و دور از عواقب قابل پیش بینی برای انسان حق سلامت و زندگی است. وجود دارد فرد ارائه می دهد کمک کند.

عملا محاصره ضروری دارو و تجهیزات پزشکی در طول یک بیماری همه گیر نه تنها به شمار عظیم تهدید به آسیب دیده, جمعیت, اما همچنین می تواند کل نژاد بشر – با توجه به این که گسترش ویروس جلوگیری نمی کند در مرزهای ملی.

علاوه بر این اعلام متحده مانع از گزینه ها و فرصت ها را برای تبادل دانش و اقدام هماهنگ در برابر این بیماری همه گیر است که در کلمات خود را تنها می تواند با شکست تلاش های مشترک کل جامعه است.

پناهندگان سوری توسل به همیشه بیشتر از جان گذشته اقدامات لازم برای مقاومت در برابر بیماری همه گیر تاثیر است. اعتبار: سازمان ملل متحد

ما همه وابسته به یکدیگر و تنها قادر خواهد بود برای کنترل گسترش ویروس با هم. این به این معنی است که تحریم ها علیه کشورهای آسیب پذیر با سیستم های بهداشتی باید برداشته شود.

آمریکا همچنان به اعمال آن بر روی ایران دارد و در واقع سخت تر آنها را پس از شیوع بیماری همه گیر. آن است که حتی نادیده گرفتن سفارش از دیوان بین المللی دادگستری در اکتبر 2018 که به صراحت موظف آمریکا برای لغو تحریم ها علیه صادرات دارو و تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و محصولات کشاورزی.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا توانسته اند تا کنون برای کاهش عواقب ناشی از تحریم ها سیاست. Instex این شرکت راه اندازی توسط آلمان و فرانسه و انگلستان برای حفظ تجارت با ایران موفق به انجام یک معامله تنها در ماه مارس سال 2020 است.

وضع اسفناک سوریه و غزه

تحریم ها علیه دولت جنگ زده سوریه توسط ایالات متحده و اتحادیه اروپا, در میان دیگران مانع نه تنها بازسازی بلکه مهار این بیماری همه گیر.

با توجه به انتشار اخیر توسط موسسه آلمانی و بین المللی در امور امنیت آنها کمک به ساخت انتقال پول از خارج از کشور و واردات مواد غذایی و مواد غذایی سخت تر و افزایش هزینه های تولید و مانع از تولید کالاهای پزشکی.

سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا تخمین می زند که 9.3 میلیون سوری دیگر به اندازه کافی به غذا خوردن. سازمان ملل متحد فرض می شود که تنها دو سوم از سوریه بیمارستان ها هنوز هم عامل. علاوه بر این تا 70 درصد از کسانی که در سوریه که تا به حال مشغول به کار در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر کشور فرار کرد.

با این وجود در 17 ژوئن به ما تحمیل تحریم های جدید تحت سزار غیرنظامی قانون حفاظت و پس از کد نام whistle-blower از دولت ، تحریم ها قسمت بزرگي ازانرژي جنبش اکثر معاملات با دولت سوریه و با هدف محدود کردن آن نظامی ساخت و ساز و پروژه های صنعت نفت و گاز.

در حالی که توقف صادرات اسلحه است که قطعا خوش آمدید و اندازه گیری است که ما به طور کلی حمایت از دیگر فعالیت های اقتصادی را تحت تاثیر قرار دولت ها و شرکت ها در سراسر جهان از جمله متحدان اسد ایران و روسیه است. پس, سوریه وضعیت اقتصادی بدتر خواهد شد و حتی بیشتر.

اتحادیه اروپا با تمدید تحریم شده اند که در اجرا از سال 2011 در پایان ممکن است. در 15 مارس سال 2020 دولتهای بریتانیا و فرانسه و آلمان اعلام کرد که دولت سوریه خود به تنهایی مقصر وضعیت فعلی و ویرانگر انسانی عواقب.

تا کنون مناطقی در سوریه تحت اسد کنترل شده اند و هرگونه کمک های اتحادیه اروپا برای مواد غذایی یا لوازم پزشکی. تحقیقات و پیگرد قانونی جنایات عربستان این است که یک هدف مشروع اما نمی تواند در شرایط کنونی زمینه را برای تشکیل امتناع یا مانع چنین اقدامات کمک های اولیه.

نمونه دیگری از تاثیر منفی بر سیستم های بهداشتی است که در محاصره دیرینه غزه توسط اسرائیل و با حمایت آمریکا و مصر که اتحادیه اروپا نه مقابله با کافی را حل کنیم. جان مراقبت های بهداشتی وضعیت و محدود زندگی در فضا وجود دارد می تواند منجر به یک وضعیت بسیار خطرناک در صورت شیوع کرونا.

کارشناسان مانند تامارا Alrifai سخنگوی سازمان ملل متحد امداد و کار سازمان (سازمان ملل) و بین المللی و حقوق بشر, وکیل شانون Maree تورنس هستند و بنابراین هشدار دهنده از یک فاجعه بالقوه. با وجود این تلاش ها از سوی دولت و چه کسی وجود دارد که باعث نگرانی بیش از Covid-19 مواردی است که در حال حاضر شناخته شده است.

این بیماری همه گیر است که تظاهرات قدرتمند از این واقعیت است که ما در جهانی زندگی تعریف شده توسط شبکه. ما همه وابسته به یکدیگر و تنها قادر خواهد بود برای کنترل گسترش ویروس با هم.

این به این معنی است که تحریم ها علیه کشورهای آسیب پذیر با سیستم های بهداشتی باید برداشته شود. اعتراض که بسیاری از مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر در حال تقصیر از کشورهای خودشان است نه استدلال در برابر لغو آنها و نه بهانه ای برای انفعال.

*این مقاله در اصل منتشر شد سیاست های بین المللی و جامعه است. بر اساس در Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) بروکسل دفتر بین المللی, سیاست و جامعه هدف را به اروپا بحث سیاسی به مخاطبان جهانی و همچنین ارائه یک پلت فرم برای صدای از جهان جنوب است. همکاران عبارتند از پیشرو روزنامه نگاران و دانشگاهیان و سیاستمداران و همچنین سیاست افسران مشغول به کار در سراسر طوریکه شبکه جهانی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن