محتوای مقاله

TJ و Dabney وارن صرف تابستان در پاوا مدار تا زمانی که آنها می توانند به یاد داشته باشید و آن را تبدیل به بخشی از آنها دو دختر زندگی می کند. اما با powwows لغو شد با توجه به COVID-19 ساسکاتون-بر اساس خانواده جدید پیدا کردن روال در غیاب منظم سنت های فرهنگی.

“این نه فقط در مورد رفتن به یک جشن و رقابت و آواز. آن را در مورد جامعه. آن را در مورد روابط و از سرگیری روابط … و انجام آن در یک مکان آن را یک برکت” یعنی می گوید. بدون powwows او می گوید که او احساس می کند وجود دارد “یک تکه از شما که از دست رفته است.”

SASKATOON, SK--JUNE 2/2020 - 0704 news Warren Powwow - Dabney Warren (left) and their daughters Omiyosiw Nazbah Warren and Kiihibaa Acahkos Warren get ready to dance in the middle of the empty powwow arena at Wanuskewin Heritage Park. This is their first summer as a family without the Powwow circuit which was cancelled due to the COVID-19 pandemic.
Dabney وارن (سمت چپ) و دختران Omiyosiw و Kiihibaa آماده به رقص در خالی پاوا عرصه در Wanuskewin میراث پارک. به دلیل COVID-19 این خانواده برای اولین بار در تابستان بدون شرکت در پاوا مدار. میشل برگ/ساسکاتون StarPhoenix

این Warrens در حال پر کردن تابستان با آموزش سنتی آهنگ ها و مهارت های لازم برای دختر Omiyosiw, 14 و Kiihibaa 9 و در نظر گرفتن بخشی در فعالیت های آنها در زمان حال در گذشته مانند دوچرخه سواری در امتداد Meewasin دنباله.

SASKATOON, SK--JUNE 2/2020 - 0704 news Warren Powwow - This is the first summer without the Powwow circuit for TJ Warren and his family. They are finding all sorts of activities to keep busy together, including going on daily bike rides down by the river near the Chief Mistawasis Bridge. Photo taken in Saskatoon, SK on Tuesday, June 2, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Michelle Berg)
این Warrens با استفاده از خود را غیر منتظره و خرابی در طول همه گیر سعی کنید فعالیت های جدید از جمله روزانه دوچرخه سواری با South Saskatchewan River در نزدیکی رئیس Mistawasis پل. میشل برگ/ساسکاتون StarPhoenix

برای Omiyosiw مدرسه بازی در چهار تیم بسکتبال و رقابت در powwows نگه داشته و او مشغول قبل از COVID-19 مختل برنامه خود را. او پس از یادگیری شده است مهارت های او را نداشته باشند و این شانس را به سعی کنید قبل از اینکه مانند دوخت که او می گوید کمک به او احساس بهتری نسبت به خودش.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im