ساسکاچوان کتابخانه های تئاتر موزه ها روشن برای بازگشایی دوشنبه

محتوای مقاله

کتابخانه ها و موزه ها و گالری های هنری و تئاتر می تواند بازگشایی در روز دوشنبه اما خانه بسته بندی شده برای تابستان فیلم فیلمهای همچنان ممنوع است.

این ساسکاچوان دولت اعلام کرد دور بعدی reopenings تحت فاز 4 از آن افزایشی طرح برای بازگرداندن این استان به ثبت رسیده است.

قوانین گالری ها و موزه ها و تئاتر و کتابخانه ها شبیه به کسانی که برای امکانات دیگر که باید بازگشایی میان COVID-19 همه گیر با فاصله فیزیکی مورد نیاز و افزایش تمیز کردن.

مانند مکان های عبادت تئاتر را محدود به 30 درصد ظرفیت حداکثر 150 نفر دو متر از فضای مورد نیاز بین گروه.

“من فکر می کنم ما آگاه هستیم که چگونه ما می تواند به حداقل رساندن انتقال اما نه از بین بردن آن کاملا” استان ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر ثاقب شهاب گفت: در طول یک بیماری همه گیر جلسه.

“و ما نیز آگاه باشید که تنظیمات این که آیا آن را در یک حیاط خلوت و یا اینکه آیا آن را در محل کار و یا اینکه آیا آن را در یک تئاتر فیلم, همه ما نیاز به خود مانیتور بنابراین ما به یکدیگر فضا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>