ساسکاتون هنرمند هوگو آلوارادو مرده در 71 ایجاد هنر تا تقریبا آخرین نفس خود را’


محتوای مقاله در ادامه

Hugo Alvarado, Citizen of the Year, at his home studio in Saskatoon on February 7, 2018. (Michelle Berg / Saskatoon StarPhoenix)
هوگو آلوارادو در خانه اش استودیو در ساسکاتون در 7 فوریه 2018. آلوارادو درگذشت پنج شنبه, آوریل 23 در سن 71.ساسکاتون StarPhoenix / میشل برگ میشل برگ/ساسکاتون StarPhoenix

او ساخته شده است یک حرفه ای در ساسکاتون به عنوان یک هنرمند شناخته شده برای خود مناظر, cityscapes, هنوز هم زندگی, برهنه, پرتره. او همچنین به عنوان یک نیکوکار که کمک کرد تا شرکت پیدا هنرمندان در برابر گرسنگی (AAH) است که پشتیبانی ساسکاتون بانک مواد غذایی و آموزش مرکز ساسکاتون بحران مهد کودک و CHEP Good Food Inc., از طریق مزایده هنر و حوادث.

آلوارادو پسر ریکاردو نوشت: تند و تلخ ادای احترام به پدر او در رسانه های اجتماعی اشاره کرد چند هفته گذشته شده است اما این که پدر او سازگار راست به پایان است.

“این چند هفته گذشته خود را در اتاق بیمارستان به سرعت او شد art studio و او ایجاد و به اشتراک گذاری هدایای خود را تا زمانی که تقریبا آخرین نفس خود را. درست به شکل او گذشت احاطه شده توسط عشق و خلاقیت و من مطمئن هستم که حتی اگر او نمی تواند آن را می گویند با صدای بلند او می دانست که او تنها نبود,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>