ساسکاتون کشاورزان’ بازار گسترش می یابد برسد با یو پی اس های پاپ

محتوای مقاله

با وجود همه گیر چالش های مربوط به ساسکاتون کشاورزان’ بازار تعاونی با مسئولیت محدود. پر رونق است در فصل شلوغ و گسترش عملیات برای خدمت به سمت جنوب شهر است.

اعضای بسته شده بود درهای خود را به عموم در اوایل سال جاری با توجه به استانی خاموش کردن خدمات غیر ضروری. در حال حاضر دو ماه به از سرگیری عملیات تعاونی دیده است مشتریان بیشتر از ماه قبل از بسته شدن.

Adi Ramachandran, رئيس جمهور از ساسکاتون کشاورزان’ بازار می گوید: بازار جذب بیش از 2 ، 000 مشتریان در هر آخر هفته. این Koyl خیابان محل که آنها را در ابتدای سال واقع در شمال منطقه صنعتی آورده و آنها را مشتریان جدید از محلات همپتون ایجاد کرد و لاوسون ارتفاعات و همچنین ساکنان از Warman و Martensville.

“بسیاری از مشتریان وفادار هستند و به دنبال ما را به نقطه جدید. من می دانم که وجود دارد چند که واقعا دوست walkability از محل سکونت مردم که زندگی در محله و استفاده می شود به راه رفتن وجود دارد” گفت: Ramachandran.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>