ساسکاتون پلیس تخته, تماس, ویژه, جلسه خانواده مرد دیده می شود که منگنه شده توسط افسران پلیس در تصویری می گویند او از دست رفته است

محتوای مقاله در ادامه

بومی اقدام مشترک ائتلاف یک ساسکاتون گروه حمایت خواسته است هر کسی با اطلاعات در مورد قلمدان به تماس ساسکاتون مداخله در بحران و خدمات.

Sherri قلمدان که شناسایی کرده خودش را به عنوان قلمدان مادر گفت: StarPhoenix از طریق Facebook پیام است که خانواده اش, آخرین شنیده ها از قلمدان هنگامی که او را به نام مادر خود را یک هفته پیش.

یک ساسکاتون پلیس دیده بان فرمانده unable نظر شنبه شب در مورد اینکه آیا پلیس دریافت کرده بود از دست رفته فرد به گزارش درباره قلمدان.

نزدیک به هفت دقیقه-فیلم بلند از قلمدان جولای 4, دستگیری آنلاین منتشر شد دوشنبه. این نشان می دهد یک ساسکاتون افسر پلیس در تلاش برای گرفتن قلمدان را بازداشت ماهیهای او و توجه او را چندین بار در حالی که قلمدان مبارزات و گریه می کند. در تصویری دیگر افسران پلیس می رسند و قلمدان است زده تیزر آتش قبل از او اندک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>