ساسکاتون پلیس پاسبان رنج می برد و کارد بزرگ و سنگین زخم در تلاش دستگیری

محتوای مقاله

یک ساسکاتون افسر پلیس دچار بریدگی های جزئی پس از پاسخ به یک گزارش از یک مرد با یک کارد بزرگ و سنگین و در سمت غرب به شهرستان.

افسران نامیده می شدند شنبه حدود 5:20 صبح به 1800 بلوک غرب 22 خیابان که در آن یک گروه از مردم جمع شده بودند خارج است. به گفته پلیس در انتشار اخبار یک افسر اقدام به بازداشت یک مرد مطابق با این توضیحات در این گزارش اما “مرد حاضر به گوش دادن و اقدام به دوچرخه سواری دور قبل از حرکت به یک مبارز موقعیت.”

پلیس می گویند یک زن با نزدیک شدن پاسبان “و شروع به دخالت در بازداشت است. در همان زمان مرد رسیده به تسمه و شروع به جلو و کارد بزرگ و سنگین.” به گفته پلیس یک “کوتاه درگیری فیزیکی در گرفت” قبل از ماموران وارد و کمک به هر دو مرد و زن را بازداشت کرده است.

پلیس مواد مخدر و سرقت ایمیل در مرد کوله پشتی.

جزئی کاهش پایدار افسر بودند “به عنوان یک نتیجه از کارد بزرگ و سنگین” کشته شده است.

25 ساله متهم شده است با مقاومت در برابر دستگیری در اختیار داشتن یک سلاح خطرناک حمل پنهان سلاح حمله یک افسر پلیس نقض مشروط شدن در اختیار داشتن متامفتامین و هفت فقره در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته زیر $5,000.

22 ساله زن متهم شده است با انسداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>