محتوای مقاله

اوایل بعد از ظهر باران تا به حال فقط به پایان رسید در مرکز شهر ساسکاتون روز جمعه به عنوان یک جمع کوچک به ماموران پلیس شهرستان ستاد پرداخت ادای احترام به نوا اسکوشیا RCMP عضو کشته شده در حین انجام وظیفه در مارس 19.

پلیس شهر برگزار شد مختصری یادبود به یاد داشته باشید که 22 نفر کشته مسلح تنها در طی 13 ساعت بین شنبه شب و صبح یکشنبه از جمله RCMP Const. هایدی استیونسون 23 سال عضو و مادر دو.

رئیس Troy کوپر خواندن نام هر یک از افراد کشته شده در آخر هفته قبل از حمله ماموران ایستاده بود و در سکوت در ادای احترام به کاهش یافته است.

“آنها را پشت سر بگذارید خانواده و دوستان زیادی که سوگواری عبور خود را,” او گفت:.

SASKATOON, SK--APRIL 24/2020 - 0424 NS ceremony - The Saskatoon Police Service held a brief ceremony outside of their downtown headquarters to pay tribute to the 22 people killed in a shooting attack in Nova Scotia this past weekend, including 23-year RCMP Const. Heidi Stevenson. Photo taken in Saskatoon, SK on Friday, April 24, 2020. (Saskatoon StarPhoenix/Michelle Berg)
به ساسکاتون خدمات پلیس برگزار شد مراسم مختصر خارج از مرکز شهر آن ستاد به پرداخت ادای احترام به 22 کشته در یک حمله در نوا اسکوشیا در آخر هفته گذشته از جمله 23-سال RCMP Const. هایدی استیونسون. عکس گرفته شده در ساسکاتون در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. میشل برگ/ساسکاتون StarPhoenix

یک آژیر سلام دنبال کرد و قبل از این کاروان که همراهی کاروان خودروهای پلیس به مراسم رهبری آنها را دور.

با توجه به فاصله فیزیکی اقدامات در جای خود با توجه به COVID-19 همه گیر فضای جمع محدود بود به چند افسران. دیگران قادر به ادای احترام خود را به استیونسون با یک دقیقه سکوت در ساعت 11 صبح مشاهده شده توسط پلیس در سراسر کشور است. به عنوان ساسکاتون پلیس را پس از مرگ هر افسر با یک دیگر آژانس آنها را نشانه ای از یک کتاب, تسلیت که ارسال خواهد شد استیونسون ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو