ساسکاتون پلیس برنامه ای برای گوش دادن به جامعه در آینده پلیس آمریکا

محتوای مقاله در ادامه

از ماه مارس خواستار خدمات کاهش یافته است 15 درصد; به طور کلی جرایم نیز کاهش یافته است. کوپر گفت: جنایات علیه فرد — جرائم خشونت آمیز — کاهش یافته است 12 درصد به طور کلی و جنایات املاک کاهش یافته است 20 درصد به طور کلی در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

از ماه مارس تا ماه ژوئن با این حال پلیس با دریافت 300 بیشتر تماس های داخلی نسبت به مدت مشابه در سال 2019 به عنوان به خوبی به عنوان یک افزایش در متامفتامین مربوط به ظهور. کوپر گفت: وجود 75 وقوع مه که درگیر یا مشکوک مت قاچاق و یا موارد که در آن مت کشف و ضبط شد در طول بازداشت.

که بالاترین تعداد مت-درگیر رخدادهای پس از پلیس شروع به اندازه گیری آنها در سال 2015, او گفت:.

ممکن است تعجب بود و با توجه به رعایت حدود COVID-19 مربوط به محدودیت و بسته شدن مرزها و محدودیت در مسافرت های بین المللی ،

به عنوان استان در ادامه به بازگشایی پلیس شهر ادامه خواهد داد به بازسازی پاترول پاسخ. این عمل از داشتن یک افسر در هر خودرو را در محل باقی می ماند برای هم بودن.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>