SDG شکست ‘فوق العاده’ به عنوان COVID-19 شتاب اسلاید

مواد غذایی و کشاورزی, سرفصل, سلامت, فقر & SDGs

فقر & SDGs

Development, Self-Interest & Countries Left Behind - Open drainage ditch, Ankorondrano-Andranomahery, Madagascar. Credit: Lova Rabary-Rakontondravony/IPS

باز زهکشی خندق Ankorondrano-Andranomahery ماداگاسکار. اعتبار: Lova Rabary-Rakontondravony/IPS

مه 26 سال 2020 (IPS) – مهم اهداف جهانی برای کاهش گرسنگی و فقر و جلوگیری از تغییر آب و هوا را به عقب رفته و یا متوقف شده, سازمان ملل متحد, دبیر کل, هشدار در گزارش جدید به عنوان COVID-19 شیوع حرکت از یک بحران بهداشتی برای تبدیل شدن به “بدترین انسان و بحران اقتصادی از طول عمر ما”.

تعداد زیادی از مردم رنج گرسنگی افزایش یافته است, تغییر آب و هوا است که اتفاق می افتد سریع تر از پیش بینی و نابرابری در حال افزایش است و در میان کشورهای آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ می گوید در پیشرفت به سمت اهداف توسعه پایدار’ 2020 گزارش.

17 اهداف توسعه پایدار (SDGs) راه اندازی شد چهار سال پیش به آدرس مبرم ترین نیاز جهانی برای آینده ای پایدار از جمله آموزش و پرورش و بهبود سلامتی و کاهش در نابرابری های اجتماعی و اقتصادی.

“اثرات این بیماری همه گیر و اقدامات انجام شده برای کاهش تاثیر آن را ضعف در سیستم های بهداشتی در سطح جهان ناشی از شرکت ها و کارخانه ها را تعطیل و به شدت تحت تاثیر معیشت نیمی از نیروی کار جهانی” او می گوید: در گزارش.

می آید در بالای یک موجود کندی در پیشرفت نسبت به بسیاری از SDGs و اشاره به این حادثه تلخ تا به حال راه اندازی یک دهه از عمل در ماه سپتامبر به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

آخرین گزارش منتشر شده در هفته گذشته (14 مارس) نشان “ادامه ناهمواری پیشرفت و بسیاری از مناطق که در آن بهبود قابل توجهی مورد نیاز است”.

گزارش شده است منتشر شد پیش از سازمان ملل متحد, شورای اقتصادی و اجتماعی در سطح بالا و جلسات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه به جهانی ارائه داده محور کلی از SDGs.

زنان و دختران

سال گذشته گزارش در حال حاضر هشدار داده بود که “به سادگی هیچ راهی که ما می تواند دستیابی به 17 SDGs بدون دستیابی به برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان و دختران”.

در سال 2020 بررسی اشاره به این حادثه تلخ می گوید: “وعده یک جهان که در آن هر زن و دختر کامل برابری جنسیتی و تمام حقوقی و اجتماعی و اقتصادی موانع خود را توانمند شده اند حذف نشده باقی مانده است”.

تنها نیمی از جمعیت جهان را زنان ازدواج کرده اند و یا در اتحادیه’ تصمیم گیری خود را در مورد بهداشت جنسی و باروری و حقوق بر اساس 2007-2018 داده ها از 57 کشور, این گزارش می گوید.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک واکنش جهانی از نظر واکسن من فکر می کنم ما باید با توجه به کسانی که در حال صحبت کردن در مورد یک واکنش جهانی به آینده با بحران مواد غذایی.”

توسعه اقتصادی و اجتماعی نشان داده شده است برای سرعت بخشیدن به زمانی که زنان دسترسی به گوشی های تلفن همراه, این گزارش می گوید اما گوشی مالکیت باقی مانده برای مردان بالاتر از زنان است.

بیش از 260 میلیون کودک از مدرسه در سال 2017 و 773 میلیون بزرگسال و دو سوم آنها را زنان بی سواد باقی مانده در سال 2018 است.

به عنوان 2019 کمتر از نیمی از مدارس ابتدایی و متوسطه, مدارس در کشورهای جنوب صحرای آفریقا تا به حال دسترسی به برق و کامپیوتر و اینترنت و اساسی شستن دست امکانات در این گزارش آمده.

میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان هنوز فاقد دسترسی به با خیال راحت مدیریت خدمات آب و فاضلاب از جمله 2.2 میلیارد نفر بدون آب آشامیدنی سالم.

و جهان است که پیش بینی شده به دست هدف برای پایان دادن به فقر در همه اشکال آن به عنوان گرسنگی افزایش یافته و برای چهارمین سال متوالی و در حدود 50 میلیون کودک با تجربه حاد سوء تغذیه. در سطح جهان 144 میلیون کودک زیر پنج سال شد و هنوز هم تحت تاثیر کوتاه قدی در 2019 با سه چهارم این کودکان در مرکز و جنوب آسیا و یا کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

کلر Heffernan, مدیر لندن بین المللی توسعه, مرکز عضویت در سازمان می گوید: SDGs ناسازگار با COVID-19 همه گیر در سطح سیاسی.

“این SDGs منعکس سیاسی را از زمان” او می گوید. “امروز در میان این همه گیر من فکر می کنم آن را ایمن می گویند سیاسی جهانی را در تامین کوتاه مدت.”

بحران مواد غذایی

Subir سینها, مدرس ارشد در موسسات و توسعه در دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی (SOAS) می گوید: او تردید از پیشنهادات در این گزارش که پیشرفت در فقر به دلیل کیفیت داده ها از دولت های ملی در حال بدتر شدن است.

او می گوید که دستمزد حمایت و حقوق کارگری باید به مسائل سیاسی به اطمینان حاصل شود آنها در دولت های رادار.

“COVID-19 رفتن به پرسش از گرسنگی بسیار بدتر” سینها می گوید. “مردم در حال صحبت کردن در مورد یک واکنش جهانی از نظر واکسن من فکر می کنم ما باید با توجه به کسانی که در حال صحبت کردن در مورد یک واکنش جهانی به آینده با بحران مواد غذایی.”

به SDG گزارش پیشرفت پس از سازمان ملل متحد پیش بینی شده در هفته گذشته که COVID-19 بحران می تواند فشار 130 میلیون بیشتر مردم به فقر در 10 سال آینده.

حدود 35 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به سقوط به زیر خط فقر شدید در این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر با 56 درصد از آنها در آفریقا و سازمان ملل متحد وضعیت اقتصادی جهان و چشم انداز در اواسط سال 2020 گزارش پیش بینی کرد.

اقتصاد جهانی پیش بینی است به از دست دادن متناوب US$8.5 تریلیون در تولید بیش از دو سال آینده با توجه به همه گیر گزارش سازمان ملل متحد می گوید.

این “فوق العاده ای شکست” برای توسعه پایدار الیوت هریس سازمان ملل متحد اقتصاددان ارشد و دستیار دبیر کل برای توسعه اقتصادی گفت: SciDev.Net.

“[گیر] است به خصوص موثر تر از گروه های آسیب پذیر … چون این هستند که فعالیت به طور کلی نیاز به نوعی از نزدیکی فیزیکی به دیگران است.”

حواله

وجوه ارسالی از سوی کارگران مهاجر در نیم کره شمالی می تواند به صورت یک آمار در کشورهایی مانند هائیتی سودان جنوبی و کرواسی حواله را تشکیل می دهند بیش از یک سوم از تولید ناخالص داخلی.

“شما را ناگهانی قطع از مردم معیشت و درآمد و سپس شما رو به انواع مختلف از آبشاری اثر از طریق بزرگتر سیستم غذایی می گوید:” سوفیا مورفی, متخصص ارشد در, کشاورزی, تجارت و سرمایه گذاری در موسسه بین المللی توسعه پایدار (IISD).

نیز وجود دارد نگرانی در مورد آنچه در این بیماری همه گیر می تواند برای دراز مدت امنیت غذایی با سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا (WFP) برآورد که 130 میلیون نفر بیشتر در پایین و کشورهای با درآمد متوسط ممکن است تحت فشار قرار دادند به حاد ناامنی غذایی در این سال است.

سپر محصولات کشاورزی در برخی از مناطق در معرض خطر تلف شدن است. هند اعلام کرد COVID-19 در زمان برداشت با محصولات چپ unpicked و مشکلات گرفتن دانه به بازار برای فروش قبل از آن غنایم.

این می آید پس از افزایش گرسنگی در سه سال 2018 تحت فشار قرار دادند undernourishment بازگشت به سطح دیده می شود در سراسر سال 2010.

شواهد از افزایش قیمت در حال حاضر پدید آمده است. در برازاویل پایتخت جمهوری کنگو به تهران یادداشت 10 درصد افزایش در قیمت معمولی محلی سبد غذایی شامل ماهی و حبوبات و بادام زمینی خمیر آرد کاساوا روغن و چاشنی – در فضای دو هفته.

این سازمان انتظار دارد که افزایش قیمت غذا رخ می دهد بیشتر به طور گسترده ای به عنوان این است که اتفاق می افتد در کشورهایی مانند سوریه که در آن قیمت ها به بیش از دو برابر در سال گذشته است.

“من فکر می کنم آن را احتمالا بسیار گسترده تر از ما متوجه این دلیل که ما هرگز مواجه می شوند اضطراری در این نوع مقیاس قبل از, می گوید:” جین هاوارد رئیس ارتباطات بازاریابی و وکالت در تهران را به دفتر لندن.

“این مانند در اختیار داشتن یک اورژانس در هر کشوری که شما در حال کار در.”

برخی از کشورها در حال حاضر در وضعیتی وخیم از مشکلات دیگر مانند ملخ swarms در شرق آفریقا پیشرو به طور بالقوه “ویرانگر” اثرات او می افزاید.

این داستان در اصل منتشر شده توسط SciDev.Net

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de